Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej chłopców
Termin: 15.05.2018r.
Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach
Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych powiatu myślenickiego
- Szkoła Podstawowa w Tenczynie
- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach
- Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
- Szkoła Podstawowa Nr Krzczonowie
- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pcimiu
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sułkowicach
Sędzia główny zawodów: Piotr Magiera
Wyniki:
Grupa A
NAZWA DRUŻYNY Nr. |
A 1 |
A 2 |
A 3 |
PUNKT DUŻE |
BRAMKI |
STOS BRA |
LOK |
||
ZD |
STR |
||||||||
SP Tenczyn |
A 1 |
X |
0 : 2 |
2 : 1 |
3 |
2 |
3 |
-1 |
2 |
SP Krzczonów |
A 2 |
2 : 0 |
X |
4 : 0 |
6 |
6 |
0 |
+6 |
1 |
SP 2 Sułkowice |
A 3 |
1 : 2 |
0 : 4 |
X |
0 |
1 |
6 |
-5 |
3 |
Grupa B
NAZWA DRUŻYNY Nr. |
B1 |
B2 |
B3 |
PUNKT DUŻE |
BRAMKI |
STOS BRA |
LOK |
||
ZD |
STR |
||||||||
SP 3 Myślenice |
B1 |
X |
3 : 0 |
0:0 |
4 |
3 |
0 |
+3 |
I |
SP Wiśniowa |
B2 |
0: 3 |
X |
1: 3 |
0 |
1 |
6 |
-5 |
III |
SP 2 Dobczyce |
B3 |
0:0 |
3 : 1 |
X |
4 |
3 |
1 |
+2 |
II |
Mecz o III miejsce:
SP Tenczyn – SP Dobczyce 0: 4
Mecz o I miejsce;
SP Krzczonów - SP 3 Myślenice 0 : 1
Klasyfikacja końcowa:
- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach
- Szkoła Podstawowa w Krzczonowie
- Szkoła Podstawowa w Dobczycach
- Szkoła Podstawowa w Tenczynie
Skład zwycięskiej drużyny Szkoły Podstawowej Nr 3 w Myślenicach:
- Dziadkowiec Kacper
- Janosz Alan
- Klęp Piotr
- Kupczak Łukasz
- Kuźmiański Patryk
- Leśniak Patryk
- Moskal Jakub
- Niznik Jakub
- Sendorek Przemysław
- Weszka Kamil
- Wołek Jakub
- Wyroba Jakub
Opiekun: Jerzy Moskal
Awans do finałów rejonowych wywalczył zespół Szkoły Podstawowej Nr 3 w MyślenicachZawody sędziował: Michał Bargiel, Dawid Podolski. W zawodach brało udział 73 zawodników z sześciu szkół podstawowych powiatu myślenickiego.
Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt
Termin: 22.05.2019r.
Miejsce: Hala sportowa w Myślenicach
Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych powiatu myślenickiego
- Szkoła Podstawowa w Skomielna Biała
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Myślenicach
- Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
- Szkoła Podstawowa Nr Krzczonowie
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sułkowicach
Sędzia główny zawodów: Piotr Magiera
Wyniki:
Grupa A
NAZWA DRUŻYNY Nr. |
A 1 |
A 2 |
A 3 |
A 4 |
A 5 |
PUNKT DUŻE |
BRAMKI |
STOS BRA |
LOK |
||
ZD |
STR |
||||||||||
SP Wiśniowa |
A 1 |
X |
2 : 0 |
3 : 0 |
4:0 |
3:2 |
12 |
12 |
2 |
+10 |
1 |
SP Krzczonów |
A 2 |
0 : 2 |
X |
0: 0 |
1:0 |
2:0 |
6 |
3 |
2 |
+1 |
2 |
SP 2 Sułkowice |
A 3 |
0 : 4 |
0 : 0 |
X |
3:0 |
0:0 |
5 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
SP 2 Myślenice |
A4 |
0:3 |
0:1 |
0:3 |
X |
0:0 |
1 |
0 |
7 |
-7 |
5 |
SP Skomielna Biała |
A5 |
2:3 |
0:2 |
0:0 |
0:0 |
X |
2 |
2 |
5 |
-3 |
4 |
Klasyfikacja końcowa:
- Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
- Szkoła Podstawowa w Krzczonowie
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sułkowicach
- Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej
Skład zwycięskiej drużyny Szkoły Podstawowej w Wiśniowej:
- Banach Iza
- Błaszczyk Monika
- Dróżdż Kinga
- Dudzik Izabela
- Franiak Gabriela
- Furman Natalia
- Konieczny Malgorzata
- Kus Julia
- Murzyn Aleksandra
- Obajtek Agata
Opiekun: Małgorzata Wójtowiec
Awans do finałów rejonowych wywalczył zespół Szkoły Podstawowej w Wiśniowej. Zawody sędziował: Michał Bargiel, Dawid Podolski. W zawodach brało udział 60 zawodników z pięciu szkół podstawowych powiatu myślenickiego.