Zagłosuj w ramach 5. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Głosowanie w ramach 5. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Mieszkańcy Małopolski, którzy ukończyli 16 lat, mogą oddać swoje głosy na projekty   w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W tym roku przyjęto do głosowania rekordową liczbę zadań – jest ich aż 234. Głosowanie trwa do 14 czerwca, a wyniki poznamy do 22 października.

Każda uprawniona do głosowania osoba ma 1 głos, który może oddać na tylko jedno zadanie w ramach swojego subregionu. W tegorocznej edycji, mieszkańcy mogą głosować na trzy sposoby:

  • w obecnej sytuacji pandemicznej najprostszą, najszybsza i najbezpieczniejsza jest opcja zagłosowania przez Internet - na stronie bo.malopolska.pl
  • możliwość oddania głosu na papierowym formularzu. Wzór tegorocznej karty do głosowania oraz lokalizacje wszystkich urn, do których należy wrzucić swój głos można znaleźć na stronie bo.malopolska.pl
  • poprzez głosowanie korespondencyjne. W tym przypadku należy przesłać wypełniona kartę do głosowania na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego lub do jednej z jego agend zamiejscowych.

W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie Budżetu Obywatelskiego:

- kontakt telefoniczny: (12) 61 60 536, (12) 61 60 904, (12) 60 988,

- kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje na temat projektu mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl oraz na profilu Facebookowym - www.facebook.com/bo.malopolska

Serdecznie zapraszamy do głosowania!

 

Zespół Wspierania Inicjatyw Obywatelskich
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego