XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Samorządowych

Podczas sobotniego turnieju zwycięska drużyna RMF MAXXX zdobyła Puchar Starosty Myślenickiego, pokonując w finale drużynę Starostwa Bełchatowskiego 6:1.

2 lutego, w hali sportowej w Myślenicach odbył się „XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Samorządowych – o Puchar Starosty Myślenickiego Józefa Tomala”. Do zawodów zgłosiło się jedenaście drużyn, które w wyniku losowania zostały podzielone na cztery grupy.W poszczególnych grupach drużyny grały systemem „każdy z każdym”.I miejsce w turnieju oraz Puchar Starosty Myślenickiego zdobyła drużyna RMF MAXX. Miejsce II i Puchar Wicestarosty Myślenickiego - Starostwo Bełchatów, III lokatę i Puchar Dyrektora MOS Myślenice - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie , IV miejsce - Małopolski Urząd Wojewódzki. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Daniel Bukalski grający w drużynie Uniwersytetu Ekonomicznego, tytuł „Króla strzelców” wywalczył Mateusz Bodziony reprezentant Małopolskiego Urzędu Wojewódzkego zdobywając 11 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Piotr Osiecki z drużyny RMF MAXXX.

W zawodach zorganizowanych i sfinansowanych przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach przy współudziale Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Myślenicach wzięło udział ok. 120 zawodników i rozegrano 20 spotkań. Cztery pierwsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy statuetki i dyplomy indywidualne. Nagrody wręczyli Wicestarosta Myślenicki Andrzej Pułka oraz Dyrektor MOS Myślenice Piotr Magiera. Zawody sędziowali: Bartłomiej Bała, Krzysztof Cienkosz i Filip Magiera.