Termin: 17.06.2019 r.

Miejsc: Klub Sportowy „Dalin” Myślenice

Organizatorzy: KS „Dalin” Myślenice, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach,

Patronat: Starosta Myślenicki, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice

Uczestnicy: reprezentacje szkół podstawowych, klubów rocznika 2008 i młodsi

  1. KS „Dalin” Myślenice
  2. Szkoła Podstawowa w Głogoczowie
  3. Szkoła Podstawowa w Tenczyn
  4. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dobczycach
  5. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach
  6. Szkoła Podstawowa w Lipniku
  7. Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
  8. KS „Orzeł” Myślenice
  9. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sułkowicach

Sędzia główny: Piotr Magiera

Wyniki meczy :

GRUPA A

NAZWA DRUŻYNY Nr.

A 1

A 2

A 3

PUNKT

DUŻE

BRAMKI

STOS

BRA

LOK

ZD

STR

SP 3 Myślenice

A 1

X

1:0

0:2

3

1

2

-1

3

KS „Orzeł” Myślenice

A 2

0:1

X

3:0

3

3

1

+2

1

SP 1 Dobczyce

A 3

2:0

0:3

X

3

2

3

-1

2

GRUPA B

NAZWA DRUŻYNY Nr.

B 1

B 2

B 3

PUNKT

DUŻE

BRAMKI

STOS

BRA

LOK

ZD

STR

SP Sułkowice

B 1

X

0:2

0:2

0

0

4

-4

3

SP Tenczyn

B 2

2:0

X

5:0

6

7

0

+7

1

SP Lipnik

B 3

2:0

0:5

X

3

2

5

-3

2

GRUPA C

NAZWA DRUŻYNY Nr.

C 1

C 2

C 3

PUNKT

DUŻE

BRAMKI

STOS

BRA

LOK

ZD

STR

SP Głogoczów

C 1

X

1:1

5:1

4

6

2

+4

1

KS „Dalin” Myślenice

C 2

1:1

X

0:0

2

1

1

0

2

SP Wiśniowa

C 3

1:5

0:0

X

1

1

5

-4

3

GRUPA A – miejsca I z grup

NAZWA DRUŻYNY Nr.

A 1

A 2

A 3

PUNKT

DUŻE

BRAMKI

STOS

BRA

LOK

ZD

STR

KS „Orzeł” Myślenice

A 1

X

3:4

1:3

0

4

7

-3

3

SP Tenczyn

A 2

4:3

X

2:1

6

6

4

+2

1

SP Głogoczów

A 3

3:1

1:2

X

3

4

3

+1

2

GRUPA B- miejsca II z grup

NAZWA DRUŻYNY Nr.

B 1

B 2

B 3

PUNKT

DUŻE

BRAMKI

STOS

BRA

LOK

ZD

STR

SP 1 Dobczyce

B 1

X

1:0

2:1

6

3

1

+2

4

SP Lipnik

B 2

0:1

X

1:4

0

1

5

-4

6

KS „Dalin” Myślenice

B 3

1:2

4:1

X

3

5

3

+2

5

GRUPA C- miejsca III z grup

NAZWA DRUŻYNY Nr.

C 1

C 2

C 3

PUNKT

DUŻE

BRAMKI

STOS

BRA

LOK

ZD

STR

SP 3 Myślenice

C 1

X

3:1

0:1

3

3

2

+1

8

SP Sułkowice

C 2

1:3

X

0:5

0

1

8

-7

9

SP Wiśniowa

C 3

1:0

5:0

X

6

6

0

+6

7

Klasyfikacja końcowa w XX turnieju piłki nożnej trampkarzy im. Gustawa Grochala:

  1. Szkoła Podstawowa w Tenczynie
  2. Szkoła Podstawowa w Głogoczowie
  3. KS „Orzeł” Myślenice
  4. Szkoła Podstawowa w Dobczycach
  5. KS „Dalin” Myślenice
  6. Szkoła Podstawowa w Lipniku
  7. Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
  8. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach
  9. Szkoła Podstawowa w Sułkowicach

Skład zwycięskiego zespołu Szkoły Podstawowej w Tenczynie:

  1. Swałtek Kacper
  2. Spórna Norbert
  3. Pajka Daniel
  4. Kozak Oliwier
  5. Ozga Karol
  6. Uchacz Jakub
  7. Spórna Norbert
  8. Szczepaniec Robert
  9. Niżnik Aleksander
  10. Warzecha Patryk
  11. Drobot Kamil

Opiekun: Tomasz Pawłowski

Najlepszym zawodnikiem uznano Bartłomieja Brózdę z SP Głogoczów, a najlepszym bramkarzem Norberta Spórnę z SP Tenczyn. W zawodach brało udział 90 zawodników z 9 szkół i klubów .

Nagrody i puchary oraz poczęstunek ufundowali: Urząd Miasta i Gminy Myślenice, Starostwo Powiatowe Myślenice, MZPN Podokręg Myślenice .