Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej chłopców

Termin: 15.05.2018r.

Miejsce: Szkoła Podstawowa  Nr 3 w Myślenicach

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych powiatu myślenickiego

  1. Szkoła Podstawowa w Tenczynie
  2. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach
  3. Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
  4. Szkoła Podstawowa Nr Krzczonowie
  5. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pcimiu
  6. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sułkowicach

Sędzia główny zawodów: Piotr Magiera

Wyniki:

Grupa A

NAZWA DRUŻYNY   Nr.

A 1

A 2

A 3

PUNKT

DUŻE

BRAMKI

 

STOS

BRA

LOK

ZD

STR

   

SP Tenczyn

A 1

X

0 : 2

2 : 1

3

2

3

-1

2

SP Krzczonów

A 2

2 : 0

X

4 : 0

6

6

0

+6

1

SP 2 Sułkowice

A 3

1 : 2

0 : 4

X

0

1

6

-5

3

Grupa B

NAZWA DRUŻYNY   Nr.

B1

B2

B3

PUNKT

DUŻE

BRAMKI

STOS

BRA

LOK

ZD

STR

SP 3 Myślenice

B1

X

3 : 0

0:0

4

3

0

+3

I

SP Wiśniowa

B2

0: 3

X

1: 3

0

1

6

-5

III

SP 2 Dobczyce

B3

0:0

3 : 1

X

4

3

1

+2

II

Mecz o III miejsce:

SP Tenczyn – SP Dobczyce 0: 4

Mecz o I miejsce;

SP Krzczonów - SP 3 Myślenice 0 : 1

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Myślenicach
  2. Szkoła Podstawowa w Krzczonowie
  3. Szkoła Podstawowa w Dobczycach
  4. Szkoła Podstawowa w Tenczynie

Skład zwycięskiej drużyny Szkoły Podstawowej Nr 3 w Myślenicach:

  1. Dziadkowiec Kacper
  2. Janosz Alan
  3. Klęp Piotr
  4. Kupczak Łukasz
  5. Kuźmiański Patryk
  6. Leśniak Patryk
  7. Moskal Jakub
  8. Niznik Jakub
  9. Sendorek Przemysław
  10. Weszka Kamil
  11. Wołek Jakub
  12. Wyroba Jakub

Opiekun: Jerzy Moskal

Awans do finałów rejonowych wywalczył zespół Szkoły Podstawowej Nr 3 w MyślenicachZawody sędziował:  Michał Bargiel, Dawid Podolski. W zawodach brało udział 73 zawodników z sześciu szkół podstawowych powiatu myślenickiego.


Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt

Termin: 22.05.2019r.

Miejsce: Hala sportowa w Myślenicach

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych powiatu myślenickiego

  1. Szkoła Podstawowa w Skomielna Biała
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Myślenicach
  3. Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
  4. Szkoła Podstawowa Nr Krzczonowie
  5. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sułkowicach

Sędzia główny zawodów: Piotr Magiera

Wyniki:

Grupa A

NAZWA DRUŻYNY   Nr.

A 1

A 2

A 3

A 4

A 5

PUNKT

DUŻE

BRAMKI

 

STOS

BRA

LOK

ZD

STR

   

SP Wiśniowa

A 1

X

2 : 0

3 : 0

4:0

3:2

12

12

2

+10

1

SP Krzczonów

A 2

0 : 2

X

0: 0

1:0

2:0

6

3

2

+1

2

SP 2 Sułkowice

A 3

0 : 4

0 : 0

X

3:0

0:0

5

3

4

-1

3

SP 2 Myślenice

A4

0:3

0:1

0:3

X

0:0

1

0

7

-7

5

SP Skomielna Biała

A5

2:3

0:2

0:0

0:0

X

2

2

5

-3

4

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
  2. Szkoła Podstawowa w Krzczonowie
  3. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sułkowicach
  4. Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej

Skład zwycięskiej drużyny Szkoły Podstawowej w Wiśniowej:

  1. Banach Iza
  2. Błaszczyk Monika
  3. Dróżdż Kinga
  4. Dudzik Izabela
  5. Franiak Gabriela
  6. Furman Natalia
  7. Konieczny Malgorzata
  8. Kus Julia
  9. Murzyn Aleksandra
  10. Obajtek Agata

Opiekun: Małgorzata Wójtowiec

Awans do finałów rejonowych wywalczył zespół Szkoły Podstawowej w Wiśniowej. Zawody sędziował:  Michał Bargiel, Dawid Podolski. W zawodach brało udział 60 zawodników z pięciu szkół podstawowych powiatu myślenickiego.