JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest piątek, 28 października 2016 r. 302 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Powiat rozszerza granice Drukuj Email
28.10.2016.

Powiat Myślenicki podpisał umowę o współpracy z rumuńskim okręgiem Bistrita – Nasaud

Umowa o współpracy partnerskiej pomiędzy Powiatem Myślenickim a Okręgiem Bistrița-Năsăud w północnej Rumunii została podpisana 27 października br. Sygnatariuszami porozumienia byli Starosta Myślenicki Józef Tomal i Wicestarosta Myślenicki Tomasz Suś, z kolei stronę rumuńską reprezentował Przewodniczący Rady Okręgu Bistrița-Năsăud, pan Emil Radu Moldovan. Podpisana umowa daje nam szansę na realną współpracę ponad granicami w wielu obszarach – zapewniał po podpisaniu umowy Starosta Myślenicki Józef Tomal.

Czytaj całość
 
Małopolska wymiana staroci Drukuj Email
28.10.2016.

W dniu 5 listopada br. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie organizuje - w Małopolskiej Szkole Gościnności, Myślenice, ul. Zdrojowa 18 - „Małopolską wymianę staroci dla córki, żony, babci i cioci”. Wydarzenie to jest podsumowaniem projektu „Podaj dalej!” dofinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego. Szczegóły projektu znajdą Państwo na stronie http://www.gospodynieglogoczow.pl/

Czytaj całość
 
Zmiana organizacji ruchu Drukuj Email
26.10.2016.

W związku ze zbliżającym się wzmożonym ruchem kołowym związanym dniem 1 listopada - Wszystkich Świętych, Starosta Myślenicki zmienia organizację ruchu na odcinkach ulic Niepodległości i Daszyńskiego w okolicach cmentarzy komunalnego i parafialnego w Myślenicach.
Czasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie :

  • od godzin wieczornych w poniedziałek - 31/10/2016r.
  • do godzin wieczornych w środę - 02/11/2016r.
Czytaj całość
 
Kampania Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina Drukuj Email
26.10.2016.

Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina

Druga Kampania Społeczna Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina" ruszyła we wrześniu 2015 r. Kampania składa się z 3 odcinków spotów telewizyjnych, radiowych, reklamy prasowej oraz internetowej.

Czytaj całość
 
Przygotowania służb powiatu do zimy Drukuj Email
26.10.2016.
Jak co roku zebrał się Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego, aby omówić przygotowania służb powiatu i jednostek do zimy. Na posiedzeniu w dniu 25 października br. prowadzonym przez starostę Józefa Tomala, omówiono funkcjonowanie powiatu oraz poszczególnych służb i inspekcji do funkcjonowania w warunkach długotrwałego utrzymywania się niskich temperatur oraz katastrofalnych opadów śniegu.
Czytaj całość
 
Rozstrzygnięcie konkursu Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 w moim obiektywie Drukuj Email
21.10.2016.

Dnia 20 października br. , odbyło się w Muzeum Regionalnym Dom Grecki w Myślenicach, rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Papieskiego pt. „Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 w moim obiektywie”.

To wydarzenie wpisało się trwający w Myślenicach XXIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.W uroczystości wzięli udział: Starosta Myślenicki Józef Tomal, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Halek, prezes Klubu Inteligencji Katolickiej Zbigniew Syrek dyrektorzy szkół, z których uczniowie wzięli udział w konkursie oraz nauczyciele i uczestnicy konkursu. 

Czytaj całość
 
XXIX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
20.10.2016.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 27 PAŹDZIERNIKA 2016 ROKU /CZWARTEK/ O GODZ. 9.30 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY ULICY MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ XXIX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.
Czytaj całość
 
Ogłoszenie Drukuj Email
20.10.2016.

Zarząd Powiatu Myślenickiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie organizacjom pozarządowym prowadzącym działalność pożytku publicznego realizacji zadania polegającego na prowadzeniu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Myślenickim w 2017 r.

Informacje szczegółowe

 
Komunikat Drukuj Email
20.10.2016.

Komunikat w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu "Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017".

Zarząd Powiatu Myślenickiego informuje, że w dniach 21 - 27 października 2016 r. przeprowadzone zostaną konsultacje projektu ,,Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017". Celem konsultacji będzie poznanie uwag i opinii do projektu Programu w dziedzinach dotyczących działalności statutowej Państwa organizacji oraz wypracowanie wspólnego stanowiska co do dalszej współpracy w roku 2017.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1552
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
POWIAT MYŚLENICKI NA 2. MIEJSCU W POLSCE !
Powiat Myślenicki wyróżniony Certyfikatem Europejskiego Rejestru Renomowanych
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Prometeusz - Nadzieja - Pomoc - Zmiana
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4091
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Free Joomla Templates