JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest niedziela, 09 grudnia 2018 r. 343 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
07.12.2018.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Rady Powiatu w dniu:

  • 11 grudnia 2018 r. /wtorek/ o godz. 14.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu.
Czytaj całość
 
VIII edycja Nagrody im. Jana Rodowicza "Anody" Drukuj Email
06.12.2018.
Zgłoszenia do 16 grudnia 2018 r.

Mają mądrość pomagania. Pokazują, co dziś znaczą pojęcia: zaangażowanie społeczne, patriotyzm i bohaterstwo. Uhonorujmy ludzi wyjątkowych, bezinteresownie pracujących dla dobra wspólnoty. Kandydatów do Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody” można zgłaszać do 16 grudnia. Nagrodę, która przyznawana jest od siedmiu lat, ustanowiło Muzeum Powstania Warszawskiego.

Czytaj całość
 
Konkurs fotograficzny na zdjęcie z pszczołą lub innym owadem zapylającym w roli głównej Drukuj Email
30.11.2018.

W związku z realizacją projektu pn. ,,PSZCZOŁA – MOJA, TWOJA, NASZA PRZYSZŁOŚĆ” Stowarzyszenie Aktywne Wsparcie Inicjatyw Lokalnych organizuje konkurs fotograficzny.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców województwa małopolskiego. Konkurs nie posiada ograniczeń wiekowych. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 27.11.2018r. do 17.12.2018r.

Czytaj całość
 
II SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
30.11.2018.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 06 GRUDNIA 2018 ROKU /CZWARTEK/ O GODZ. 14.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY UL. MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ II SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.
Czytaj całość
 
Portal IRZplus - zgłaszanie zdarzeń przez internet Drukuj Email
30.11.2018.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępniła nowy Portal IRZplus. Portal przeznaczony jest dla posiadaczy zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania zgłoszeń przez Internet dotyczących zdarzeń zwierzęcych.

Czytaj całość
 
Józef Tomal wybrany starostą Powiatu Myślenickiego na kadencję 2018-2023 Drukuj Email
22.11.2018.

Zakończyła się I sesja VI kadencji Rady Powiatu Myślenickiego, podczas której wybrano prezydium Rady Powiatu oraz starostę Powiatu Myślenickiego na kolejną kadencję.

Zgodnie z Ustawą o samorządzie powiatowym pierwszą sesję prowadził najstarszy wiekiem radny, zasiadający w nowo wybranej Radzie - Edward Zadora. Po wręczeniu 25 radnym zaświadczenia o uzyskaniu mandatu radnego Rady Powiatu Myślenickiego i uroczystym ślubowaniu, powołano komisję skrutacyjną pod przewodnictwem Kazimierza Panusia, w skład której weszli także: Rafał Kudas i Robert Pitala.

Na przewodniczącego Rady Powiatu zgłoszono dwóch kandydatów Tadeusza Żabę i Annę Rapacz. Przewodniczącym Rady Powiatu został wybrany w głosowaniu tajnym: Tadeusz Żaba. Na stanowiska wiceprzewodniczących Rady zaproponowano 4 radnych: Aleksandrę Korpal, Jana Bylicę oraz Macieja Ostrowskiego i Tadeusza Bochnię. Wybrano dwóch wiceprzewodniczących Rady Powiatu: Macieja Ostrowskiego i Tadeusza Bochnię.

Czytaj całość
 
Nabór do projektu Dobry czas na Biznes - KOM2 Drukuj Email
22.11.2018.
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza III nabór do projektu „Dobry Czas na Biznes –KOM2” w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy, Działanie 8.3 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej, w Podziałaniu 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji, typ operacji A kompleksowe wsparcie dla zakładania działalności gospodarczej w formie dotacji.
Czytaj całość
 
XVI Powiatowe Zawody Matematyczne Drukuj Email
22.11.2018.
W dniu 20 listopada br. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Myślenicach zostały wręczone nagrody laureatom XVI Powiatowych Zawodów Matematycznych w kategoriach: VIII klasy szkół podstawowych oraz III klasy gimnazjalne. W spotkaniu wzięli udział: Starosta Myślenicki Józef Tomal, Dyrektor Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego Jerzy Cachel oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół, do których uczęszczają tegoroczni laureaci. Matematyka uważana jest za matkę wszystkich nauk, dlatego jestem wdzięczny Panu Dyrektorowi Jerzemu Cachlowi za to, że dzięki Jego staraniom co roku Powiatowe Zawody Matematyczne cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Dziękuję również wszystkim nauczycielom oraz dyrektorom, którzy zaszczepiają w dzieciach i młodzieży tą iskrę – chęć do nauki matematyki – powiedział Józef Tomal.
Czytaj całość
 
Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2018 Drukuj Email
22.11.2018.
Ruszyła kolejna, czternasta edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Najmniejsze firmy z całej Polski mają szansę na przedstawienie swoich osiągnięć oraz zdobycie głównej nagrody – 40 tys. złotych. Tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku” mogą zdobyć przedsiębiorcy ze wszystkich branż, zarówno prowadzący biznes tradycyjny, jak i tworzący nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Udział w Konkursie jest bezpłatny, jedynym wymogiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz spełnienie podstawowych warunków konkursu: mniej niż 10 zatrudnionych pracowników oraz obrót roczny nieprzekraczający 2 mln euro.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 2059
Wybory Samorządowe 2018
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja III

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4787
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Free Joomla Templates