JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 r. 47 dzień roku
Aktualności arrow Pomoc społeczna arrow Wspieramy Niepełnosprawnych arrow Wydajemy karty parkingowe dla osób niepełnosprawnych
Wydajemy karty parkingowe dla osób niepełnosprawnych Drukuj Email
23.12.2009.

Wniosek o wydanie karty parkingowej pobiera się i składa w Wydziale Promocji i Ochrony Zdrowia, Starostwa Powiatowego w Myślenicach. Wniosek można również znaleźć na stronie www.myslenicki.pl w zakładce "Poradnik Interesanta".

Dostępne wzory wniosków o wydanie karty parkingowej, po wypełnieniu należy złożyć w Wydziale Promocji i Ochrony Zdrowia wraz z załącznikami:

  • Kserokopią orzeczenia Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności potwierdzające obniżaną sprawność ruchową.
  • Dowodem wpłaty 25 zł (wpłaty należy dokonywać przed złożeniem wniosku w Kasie Starostwa Powiatowego - Myślenice, ul. Reja 13 ) Opłata za wydanie karty parkingowej ustalona Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 30 stycznia 2002 r. w sprawie wzoru karty parkingowej dla osób niepełnosprawnych oraz wysokości opłaty za jej wydanie (Dz. U. Nr 13 poz. 126)
  • Fotografią o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm
  • Osoba starająca się o wydanie karty parkingowej powinna mieć przy sobie dowód osobisty. To samo dotyczy opiekunów dzieci, którzy starają się o wydanie karty parkingowej dla dziecka.

 

WYDZIAŁ PROMOCJI I OCHRONY ZDROWIA
Starostwo Powiatowe w Myślenicach,
ul.Kazimierza Wielkiego 5,
Tel 12 274 07 30
e-mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Free Joomla Templates