JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest środa, 20 lutego 2019 r. 51 dzień roku
Aktualności arrow Zobacz
Zobacz
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu Drukuj Email
20.02.2019.
Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 05 marca 2019 roku /wtorek/ o godz. 15.00 w budynku Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznego przy ul. Żeromskiego 17 w Myślenicach odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu.
Czytaj całość
 
Dni Otwarte w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Krakowie Drukuj Email
20.02.2019.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie zaprasza do udziału w Dniach Otwartych, których celem jest udzielenie wszelkich informacji i porad związanych z gospodarką wodną.
Czytaj całość
 
Wiśniowski Jarmark Rzemiosł i Zawodów Tradycyjnych Drukuj Email
19.02.2019.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi projektu Wiśniowski Jarmark Rzemiosł i Zawodów Tradycyjnych.
Wiśniowski Jarmark Rzemiosł i Zawodów Tradycyjnych – lokalna tradycja w działaniu, to projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, program „Kultura ludowa i tradycyjna” 2018.

Czytaj całość
 
Ankieta dla organizacji pozarządowych współpracujących z Polakami i Polonią za granicą Drukuj Email
18.02.2019.
Województwo Małopolskie realizuje badanie ankietowe z zakresu prowadzonej działalności organizacji pozarządowych współpracujących z Polakami i Polonią za granicą oraz ich oczekiwań.
Czytaj całość
 
Szkoły Powiatu przygotowane na przyjęcie podwójnego rocznika uczniów Drukuj Email
15.02.2019.

Już od września br. szkoły ponadpodstawowe będą musiały się zmierzyć z przyjęciem tzw. podwójnego rocznika. W wyniku reformy edukacji do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020 zrekrutowani zostaną równocześnie absolwenci gimnazjów i szkół podstawowych. Jak wyglądają przygotowania do wdrożenia reformy w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Myślenicki?


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 3247
Free Joomla Templates