JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest poniedziałek, 17 grudnia 2018 r. 351 dzień roku
Aktualności arrow Zobacz
Zobacz
VII Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Myślenickiego rozstrzygnięty Drukuj Email
13.12.2018.
12 grudnia br. w sali widowiskowej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się VII Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Myślenickiego. Organizatorem wydarzenia był MOKiS oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach. Uczestników oceniano w trzech kategoriach: muzyka (zespoły muzyczne i soliści), teatr oraz taniec. Nagrody laureatom wręczyli członek Zarządu Powiatu Myślenickiego Rafał Kudas oraz dyrektor Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu Piotr Szewczyk. Galę poprowadziła Pani Dorota Ruśkowska. Fundatorem nagród dla zwycięzców tegorocznego przeglądu jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach.
Czytaj całość
 
Konferencja Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach Drukuj Email
13.12.2018.
12 grudnia br. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach odbyła się konferencja „Wolność – zrozumieć i doświadczyć”. Konferencję otworzył Starosta Myślenicki Józef Tomal. Na konferencję przybyli m.in.przedstawiciele szkół, poradni psychologiczno-pedagogicznych, policji, straży, powiatowego urzędu pracy oraz innych instytucji zajmujących się wsparciem osób potrzebujących pomocy z terenu powiatu myślenickiego.
Czytaj całość
 
X Powiatowy Konkurs Historyczny Drukuj Email
13.12.2018.

12 grudnia br. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Myślenicach Wicestarosta Myślenicki Andrzej Pułka wręczył nagrody laureatom X Powiatowego Konkursu Historycznego „ 100 lat niepodległości – okoliczności odzyskania niepodległości oraz walka o granice i kształt ustrojowy do 1921 roku”. W spotkaniu wzięli również udział Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu Maria Szczepaniec, Członek Zarządu Powiatu Myślenickiego Rafał Kudas oraz Kierownik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Myślenicach Jan Wójcik. W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyło 23 uczniów z terenu powiatu myślenickiego.
Wyniki X Powiatowego Konkursu Historycznego „ 100 lat niepodległości – okoliczności odzyskania niepodległości oraz walka o granice i kształt ustrojowy do 1921 roku”:

I miejsce Mirek Grzegorz LO im. T. Kościuszki
II miejsce Nieckula Krystian LO im. T. Kościuszki
III miejsce Tomal Tobiasz ZS im. A. Średniawskiego

Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
13.12.2018.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczących Komisji w dniu:

  • 17 grudnia 2018 roku /poniedziałek/ o godz. 16.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) w odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu.
Czytaj całość
 
Kto w Zarządzie Powiatu? Radni zdecydowali Drukuj Email
13.12.2018.
Józef Tomal Starostą Myślenickim został wybrany na I sesji Rady Powiatu 21 listopada. W ostatni czwartek w czasie II sesji radni wybrali pozostałych członków Zarządu Powiatu. Zgodnie z przepisami zarekomendował ich Starosta – Każdy z przedstawionych przeze mnie kandydatów odznacza się przede wszystkim dwoma cechami: doświadczeniem, które może przełożyć na pracę w powiecie oraz pasją działania na rzecz drugiego człowieka. – mówił po sesji Józef Tomal. Każdy z nowych członków Zarządu otrzymał 13 głosów poparcia. Poniżej prezentujemy ich sylwetki wraz z komentarzem udzielonym po wyborze.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 3188
Free Joomla Templates