JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 r. 292 dzień roku
Aktualności arrow Zobacz
Zobacz
"Złota Płyta Chodnikowa" dla Powiatu Myślenickiego Drukuj Email
18.10.2018.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski przyznało Powiatowi Myślenickiemu drugie Miejsce i Tytuł NAJLEPSZY POWIAT ,,ZŁOTA PŁYTA CHODNIKOWA” za rok 2017 w XI Konkursie im. Grzegorza Stecha „Bezpieczne Drogi w Małopolsce - Budujemy Chodniki i Ścieżki Rowerowe”.

17 października br. w siedzibie Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski odbyło się uroczyste wręczenie tytułów najlepszym gminom i powiatom z Małopolski. W imieniu Powiatu Myślenickiego ,,Złotą Płytę Chodnikową” odebrali: Tadeusz Żaba - przewodniczący Rady, Józef Tomal - starosta i Tomasz Suś – wicestarosta.

Czytaj całość
 
Bezpieczny Powiat - spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach Drukuj Email
18.10.2018.
W dniu dzisiejszym Starosta Józef Tomal oraz Wicestarosta Tomasz Suś przekazali uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach kamizelki odblaskowe z napisem „Bezpieczny Powiat” oraz węże odblaskowe spacerowe. Akcja „Bezpieczny Powiat” jest organizowana przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach, a Szkoła Podstawowa nr 2, to kolejna placówka, która dołączyła do akcji, mającej na celu zwiększenie bezpieczeństwa pieszych na drogach.
Czytaj całość
 
Informacja Drukuj Email
17.10.2018.

Na podstawie przepisu art. 38 ust. 4 ustawy z dn. 07 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (j. t. Dz. U. z 2018 r., poz. 1202 z późn. zm.) oraz art. 72 ust. 6 ustawy z dn. 03. października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (j.t. Dz. U. z 2017 r., poz. 1405 z późn. zm.) Starosta Myślenicki podaje do publicznej wiadomości informację,

Czytaj całość
 
Zaproszenie Drukuj Email
17.10.2018.

"Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej"

Zapraszamy na
Spotkanie konsultacyjne
dla osób zainteresowanych złożeniem wniosku na wsparcie do rozpoczęcia
działalności pozarolniczej

17 października, w godz. 13.00 – 15.00
Kraków, ul. Promienistych 1
sala konferencyjna II p.

Na pytania odpowiadać będą konsultanci ARiMR

 

 
Powiatowy Dzień Kół Gospodyń Wiejskich 2018 Drukuj Email
17.10.2018.
Koła Gospodyń to podmioty, pielęgnujące rodzimą tradycję, organizujące życie społeczne, gospodarcze i kulturalne polskich miast, a przede wszystkim wsi. Dbałość o Koła Gospodyń Wiejskich zawsze była i jest naszym priorytetem. W ramach podziękowania i wdzięczności za ogromne zaangażowanie i pracę na rzecz podtrzymywania naszej lokalnej tradycji i folkloru przygotowaliśmy już po raz trzeci dla Was uroczyste spotkanie – mówił starosta Józef Tomal do zebranych w hali ZS im. Średniawskiego w Myślenicach przedstawicieli 60 kół podczas Powiatowego Dnia Kół Gospodyń Wiejskich.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 3148
Free Joomla Templates