JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r. 232 dzień roku
Aktualności arrow Aktualności arrow Organizacje pozarządowe
Organizacje pozarządowe
FIO Małopolska Lokalnie Południe - możesz zdobyć mały grant na lokalną inicjatywę! Drukuj Email
31.07.2018.

16 lipca 2018 ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie Południe”, w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać małe granty na realizację lokalnych inicjatyw lub/i rozwój organizacji.

Nabór projektów od 16 lipca potrwa przez 30 dni.

Czytaj całość
 
Nowy Program:Marszałkowski Ośrodek Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Drukuj Email
17.07.2018.
MORSO
 
Nabór uczestników do udziału w zadaniu publicznym pt. "Seniorzy dla Niepodległej" Drukuj Email
28.05.2018.

Myślenickie Towarzystwo Kultury – Uniwersytet Trzeciego Wieku w Myślenicach, Rynek 27/2 zaprasza do udziału w zadaniu publicznym pt. "Seniorzy dla Niepodległej" w zakresie:

  1. Udziału w otwartym wykładzie na temat historii walk i działalności niepodległościowej na terenie powiatu myślenickiego. Wykład odbędzie się w dniu 05.06.2018 i poprowadzi go dr Marek Stoszek. Wykład będzie miał miejsce w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach ul.Jagiellońska 8 - "aula" o godz.16.30. Temat: "Myślenice i Myśleniczanie na drodze do niepodległości"
  2. Udziału w wykładach na temat znaczenia sztuki w podtrzymywaniu tradycji narodowych i tożsamości polskiej. Wykłady odbędą się w dniu 11 czerwca 2018r i poprowadzi go dr Natalia Nowacka. Wykłady będą miały miejsce w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach ul Jagielońska 8 - "aula" od godz. 16. Temat: HEROSI – Najważniejsze osobowości sztuki polskiej (od historii do współczesności)
Czytaj całość
 
Zgłoś zadanie do 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego! Drukuj Email
15.05.2018.

Do 6 czerwca br. mieszkańcy Małopolski mogą zgłaszać swoje pomysły.

Masz ciekawy pomysł na co wydać publiczne pieniądze, by dobrze służyły mieszkańcom regionu? Nie czekaj i już dziś zgłoś swój projekt w 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do zagospodarowania jest aż 8 mln zł! To łatwiejsze niż myślisz, liczy się przede wszystkim kreatywność i odrobina chęci. Jeśli Twój projekt wygra głosowanie to Urząd Marszałkowski zrealizuje to zadanie lub powierzy jego wykonanie organizacji pozarządowej.

Czytaj całość
 
Nabór uczestników do zadania publicznego pt. "Seniorzy dla Niepodległej" Drukuj Email
14.05.2018.
Myślenickie Towarzystwo Kultury - Uniwersytet Trzeciego Wieku w Myślenicach Rynek 27/2 ogłasza nabór uczestników do zadania publicznego pt. "Seniorzy dla Niepodległej" (realizowanego w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie) - w zakresie:
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 107
Free Joomla Templates