JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest czwartek, 25 maja 2017 r. 145 dzień roku
Aktualności arrow Aktualności arrow Organizacje pozarządowe
Organizacje pozarządowe
Konsultacje nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego Drukuj Email
17.02.2017.

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

W ramach konsultacji społecznych dotyczących Regulaminu II edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski zorganizowane zostaną spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych, a także z zainteresowanymi budżetem obywatelskim mieszkańcami Małopolski.

Czytaj całość
 
Przekaż 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego z terenu powiatu myślenickiego Drukuj Email
10.02.2017.
Szanowni Państwo!

Na terenie powiatu myślenickiego działają organizacje pożytku publicznego, na rzecz których można przekazać 1% swojego podatku. Mając na uwadze wspieranie rozwoju społeczności lokalnej oraz realizując zapisy "Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017", w zakresie dotyczącym promocji przekazywania 1 % podatku dochodowego na organizacje pożytku publicznego z terenu powiatu myślenickiego (określone w Rozdziale V. Formy współpracy, §5, ust.2, lit. g - przedmiotowego Programu), Powiat Myślenicki - Starostwo Powiatowe zaprasza Państwa do wzięcia udziału w akcji przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) z terenu powiatu myślenickiego.

Czytaj całość
 
Projekt Polityki publiczne europejskiej jakości Drukuj Email
27.01.2017.
Projekt jest adresowany do przedstawicieli organizacji pozarządowych  oraz do pracowników samorządowych i dot. udział w stażach zagranicznych, w ramach projektu „Polityki publiczne europejskiej jakości”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Głównym celem projektu jest zwiększenie kompetencji oraz jakości i efektywności działania pracowników/czek instytucji odpowiedzialnych za kreowanie i/lub wdrażanie polityk publicznych na szczeblu lokalnym w zakresie: współpracy administracji z organizacjami pozarządowymi, wsparcia przedsiębiorczości społecznej lub prowadzenia konsultacji społecznych.

Szczegółowe informacje dostępne są w Ośrodku Wspierania Organizacji Pozarządowych oraz za pośrednictwem: Tel. 85 675 21 58; e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć   oraz strona www.owop.org.pl.
 
Informacje dla organizacji pozarządowych Drukuj Email
06.12.2016.

XIX Małopolskie Forum Organizacji Pozarządowych - 14 grudnia 2016 r.

14 grudnia 2016 r. zapraszamy na Małopolskie Forum Organizacji Pozarządowych połączone z wręczeniem nagród „Amicus Hominum” i „Kryształy Soli”. Myślą przewodnią tegorocznego Forum jest działalność odpłatna, nieodpłatna i gospodarcza NGO od strony prawnej i rachunkowej. Podpowiemy również o praktycznych aspektach księgowości w NGO, takich jak, np. narzędzia księgowe, czy outsourcing usług księgowych. Rejestracja na Forum trwa do 12 grudnia br. Nie zwlekaj zgłoś swoją organizację już dziś!

Czytaj całość
 
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza organizacje pozarządowe na szkolenie ! Drukuj Email
25.11.2016.
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych realizuje na terenie powiatu myślenickiego projekt „Małopolska zachodnia i południowa poznaje nowe wzory ofert” skierowany do organizacji pozarządowych. Od sierpnia 2016 r. funkcjonują w urzędowych konkursach nowe wzory ofert oraz sprawozdań. Na naszych szkoleniach dowiecie się, na co szczególnie zwrócić uwagę przy wypełnianiu oferty oraz jej rozliczaniu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 94
Free Joomla Templates