JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest niedziela, 24 czerwca 2018 r. 175 dzień roku
Aktualności arrow Aktualności arrow Organizacje pozarządowe
Organizacje pozarządowe
Nabór uczestników do udziału w zadaniu publicznym pt. "Seniorzy dla Niepodległej" Drukuj Email
28.05.2018.

Myślenickie Towarzystwo Kultury – Uniwersytet Trzeciego Wieku w Myślenicach, Rynek 27/2 zaprasza do udziału w zadaniu publicznym pt. "Seniorzy dla Niepodległej" w zakresie:

  1. Udziału w otwartym wykładzie na temat historii walk i działalności niepodległościowej na terenie powiatu myślenickiego. Wykład odbędzie się w dniu 05.06.2018 i poprowadzi go dr Marek Stoszek. Wykład będzie miał miejsce w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach ul.Jagiellońska 8 - "aula" o godz.16.30. Temat: "Myślenice i Myśleniczanie na drodze do niepodległości"
  2. Udziału w wykładach na temat znaczenia sztuki w podtrzymywaniu tradycji narodowych i tożsamości polskiej. Wykłady odbędą się w dniu 11 czerwca 2018r i poprowadzi go dr Natalia Nowacka. Wykłady będą miały miejsce w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach ul Jagielońska 8 - "aula" od godz. 16. Temat: HEROSI – Najważniejsze osobowości sztuki polskiej (od historii do współczesności)
Czytaj całość
 
Zgłoś zadanie do 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego! Drukuj Email
15.05.2018.

Do 6 czerwca br. mieszkańcy Małopolski mogą zgłaszać swoje pomysły.

Masz ciekawy pomysł na co wydać publiczne pieniądze, by dobrze służyły mieszkańcom regionu? Nie czekaj i już dziś zgłoś swój projekt w 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do zagospodarowania jest aż 8 mln zł! To łatwiejsze niż myślisz, liczy się przede wszystkim kreatywność i odrobina chęci. Jeśli Twój projekt wygra głosowanie to Urząd Marszałkowski zrealizuje to zadanie lub powierzy jego wykonanie organizacji pozarządowej.

Czytaj całość
 
Nabór uczestników do zadania publicznego pt. "Seniorzy dla Niepodległej" Drukuj Email
14.05.2018.
Myślenickie Towarzystwo Kultury - Uniwersytet Trzeciego Wieku w Myślenicach Rynek 27/2 ogłasza nabór uczestników do zadania publicznego pt. "Seniorzy dla Niepodległej" (realizowanego w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie) - w zakresie:
Czytaj całość
 
Rozpoczęcie III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego Drukuj Email
12.04.2018.

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

W ramach działań przybliżających cel i zasady przedsięwzięcia przewidziane zostały warsztaty edukacyjno-informacyjne przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Małopolski. Będą one dobrą okazją do uzyskania informacji na temat możliwości zgłaszania zadań do budżetu obywatelskiego.

Czytaj całość
 
MAŁE GRANTY 2018 Drukuj Email
14.02.2018.

Małe granty z budżetu Powiatu Myślenickiego na realizację zadań publicznych w trybie pozakonkursowym w roku 2018

Zarząd Powiatu Myślenickiego określił tryb przyznawania i rozliczania dotacji na realizację zadań publicznych ze środków z budżetu Powiatu Myślenickiego w ramach tzw. małych grantów w roku 2018.

Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.) Zarząd Powiatu Myślenickiego może zlecić, na wniosek organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ww. ustawy, realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, czyli przyznać dotację na realizację zadania w trybie tzw. małego grantu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 105
Free Joomla Templates