JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest sobota, 24 lutego 2018 r. 55 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Tadeusz Pytlik mianowany na stopień kapitana Drukuj Email
01.02.2018.
W sali obrad Starostwa Powiatowego w Myślenicach w dniu 30 stycznia br. Komendant Uzupełnień WKU Oświęcim ppłk Andrzeja Bandoła oraz Starosta Myślenicki Józef Tomal wręczyli, w imieniu Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, mianowanie na stopień kapitana nie będącemu w czynnej służbie wojskowej porucznikowi Tadeuszowi Pytlikowi, życząc mu jednocześnie dużo zdrowia i dalszej aktywności w życiu społecznym.
Czytaj całość
 
Sesja Rady Powiatu Myślenickiego Drukuj Email
01.02.2018.

26 stycznia br. odbyła się XLIX sesja Rady Powiatu Myślenickiego, którą prowadził Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Żaba. Sesję uświetniło kolędowanie podopiecznych z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Myślenic i Harbutowic.

Radni podjęli uchwały w sprawie: zmiany Uchwały Nr XLVIII/344/2017 Rady Powiatu Myślenickiego z dnia 20 grudnia 2017 r. w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Myślenickiego. Uchwała dotyczy wydatków bieżących na projekty edukacyjne i z zakresu pomocy społecznej oraz interwencji kryzysowej z RPO WM na lata 2014-2020 oraz zmian dotyczących wydatków majątkowych na projekty: geodezyjny oraz drogowy z RPO WM na lata 2014-2020. Kolejna uchwała dotyczyła zmiany Uchwały Budżetowej Powiatu Myślenickiego na rok 2018 Nr XLVIII/345/2017 Rady Powiatu Myślenickiego z dnia 20 grudnia 2017 r. Zwiększono dochody budżetu na rok 2018 o kwotę: 365 093 zł oraz wydatki budżetu na rok 2018 o kwotę: 637 455zł.

Czytaj całość
 
Kwalifikacja wojskowa 2018 w powiecie myślenickim rozpoczęta Drukuj Email
31.01.2018.
- Powiat Myślenicki, jest jednym z tych, w których kwalifikacja wojskowa jest zorganizowana wzorowo, najlepiej w województwie, frekwencja w jej czasie jest jedną z najwyższych na terenie, za który odpowiada nasza jednostka. – mówił w czasie rozpoczęcia kwalifikacji Komendant Uzupełnień WKU Oświęcim ppłk Andrzej Bandoła. Kwalifikacja wojskowa w naszym powiecie tradycyjnie odbywa się w Zespole Szkół Prywatnych Osiński. Jej celem jest przyznanie młodym mężczyznom kategorii wojskowej. Pomimo tego, że od lat w Polsce nie ma obowiązkowej, zasadniczej służby wojskowej, kategorie przyznaje się na wypadek ewentualnego zagrożenia.
Czytaj całość
 
Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś! Drukuj Email
30.01.2018.

KOMUNIKAT!

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Plakat

 
Przekaż 1% podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego z terenu powiatu myślenickiego Drukuj Email
29.01.2018.

Szanowni Państwo!

Trwa okres składania rocznych zeznań podatkowych (PIT). Na terenie powiatu myślenickiego działają Organizacje Pożytku Publicznego, na rzecz których można przekazać 1% swojego podatku. Mając na uwadze wspieranie rozwoju społeczności lokalnej oraz realizując zapisy "Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018", w zakresie dotyczącym promocji przekazywania 1 % podatku dochodowego na Organizacje Pożytku Publicznego z terenu powiatu myślenickiego (określone w Rozdziale V. Formy współpracy, §5, ust.2, pkt 4 lit. d - przedmiotowego Programu), Powiat Myślenicki - Starostwo Powiatowe zaprasza Państwa do wzięcia udziału w akcji przekazania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego z terenu powiatu myślenickiego.

Czytaj całość
 
Wyróżnienie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach Drukuj Email
26.01.2018.
W dniu 24 stycznia 2018 roku z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia odbyło się w Warszawie, uroczyste spotkanie zorganizowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, podczas którego zostały wręczone wyróżnienia dla Urzędów Pracy, które w 2017 roku osiągnęły wysokie wskaźniki efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych.
Czytaj całość
 
Gotuj po hiszpańsku II Drukuj Email
24.01.2018.

Rozpoczęła się rekrutacja do I edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie kucharz – „Gotuj po hiszpańsku II”

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do I edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 29 stycznia 2018r. W projekcie mogą wziąć udział osoby młode w wieku od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na terenie Małopolski. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj całość
 
Podsumowanie działalności SMR za 2017 r. Drukuj Email
24.01.2018.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia materiału zestawiającego działalność Szkoły Młodych Ratowników w 2017 r. Nadrzędnym założeniem edukacyjnego projektu z zakresu pierwszej pomocy pn.: „Szkoła Młodych Ratowników” realizowanego przez Powiat Myślenicki, oprócz przeszkolenia młodych ludzi - dzieci i młodzieży - z zakresu pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia, jest propagowanie idei ratowania życia. Centralą kierującą działaniami grupy wolontariuszy jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach a systematyczne spotkania SMR, dzięki przychylności Dyrekcji, odbywają się w SP nr 2 w Myślenicach (dawnym Gimnazjum Nr 1 w Myślenicach oraz w SP nr 2 w Dobczycach (dawnym Gimnazjum w Dobczycach).

TUTAJ

OZ

 
Zostań młodym bohaterem! ucz się, działaj, pomagaj Drukuj Email
24.01.2018.

Zapisz się do szkoły młodych ratowników, która zajmuje się edukacją z zakresu pierwszej pomocy, prowadzona jest przez Instruktora Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji.

SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ RAZ NA 4 TYGODNIE W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 1858
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4544
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates