JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2019 r. 115 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
18.01.2019.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczących Komisji w dniu:

  • 29 stycznia 2019 roku /wtorek/ o godz. 13.45 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. M. Reja 13 (Biuro Rady) odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Myślenickiego
Czytaj całość
 
Pierwsze w nowej kadencji spotkanie starosty z burmistrzami i wójtami gmin powiatu myślenickiego Drukuj Email
15.01.2019.

W dniu 14 stycznia w Starostwie Powiatowym w Myślenicach miało miejsce pierwsze spotkanie Starosty Myślenickiego Józefa Tomala z burmistrzami i wójtami z terenu powiatu myślenickiego - po wyborach samorządowych przeprowadzonych w 2018 r.

W spotkaniu udział wzięli także Wicestarosta Myślenicki Andrzej Pułka oraz Członek Zarządu Powiatu Rafał Kudas. Uczestniczyli w nim wszyscy burmistrzowie i wójtowie 9. gmin powiatu myślenickiego: Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Tomasz Suś, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Burmistrz Gminy Sułkowice Artur Grabczyk, Wójt Gminy Lubień Kazimierz Szczepaniec, Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk, Wójt Gminy Raciechowice Wacław Żarski, Wójt Gminy Siepraw Tadeusz Pitala, Wójt Gminy Tokarnia Marek Kluska, Wójt Gminy Wiśniowa Bogumił Pawlak.

Czytaj całość
 
Posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Małopolskiego Drukuj Email
10.01.2019.

Dnia 8 stycznia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Myślenicach odbyło się pierwsze w tym roku  posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Małopolskiego.

Gospodarz posiedzenia Konwentu Starosta Józef Tomal dotychczasowy wiceprzewodniczący, przywitał Prezesa Zarządu Związku Powiatów Polskich Ludwika Węgrzyna oraz obecnych starostów powiatów województwa małopolskiego VI kadencji, których następnie poprosił o krótkie zaprezentowanie swojej osoby.

Czytaj całość
 
Bezpieczne Ferie 2019 Drukuj Email
10.01.2019.
Wkrótce rozpocznie się czas wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży w naszym województwie. Ferie zimowe trwać będą w całym kraju od 14 stycznia do 24 lutego br., a w Małopolsce i w powiecie myślenickim od 14 do 27 stycznia br. W związku z tym, jak co roku, służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców w naszym regionie, na zaproszenie starosty Józefa Tomala, spotkały się w starostwie w dniu 10.01.2019 r. na posiedzeniu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Myślenicach, aby omówić sprawy związane z przygotowaniem powiatu do zapewnienia bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.
Czytaj całość
 
Informacja na temat Punktu Ewidencyjnego NFZ I Poradni Diabetologicznej Drukuj Email
10.01.2019.
W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do Starostwa Powiatowego w sprawie Punktu Ewidencyjnego oraz Poradni Diabetologicznej (Cukrzycowej) w Myślenicach, uprzejmie informujemy, że po zasięgnięciu informacji w Narodowym Funduszu Zdrowia w Krakowie, który odpowiada za zapewnienie świadczeń zdrowotnych mieszkańcom powiatu myślenickiego, otrzymaliśmy następujące wyjaśnienia:
Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
10.01.2019.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu informuje, że w dniu:

  • 16 stycznia 2019 r. /środa/ o godz. 11.45 w budynku Starostwa Powiatowego Myślenicach przy ul. M. Reja 13 (Biuro Rady) odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu
Czytaj całość
 
V SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
10.01.2019.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 16 STYCZNIA 2018 ROKU /ŚRODA/ O GODZ. 13.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY UL. MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ V SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Nabór do projektu Dobry Czas na Biznes-KOM2 Drukuj Email
10.01.2019.
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza IV nabór do projektu „Dobry Czas na Biznes–KOM2” w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy, Działanie 8.3 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej, w Podziałaniu 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji, typ operacji A kompleksowe wsparcie dla zakładania działalności gospodarczej w formie dotacji.
Czytaj całość
 
Program Wyrównywania Różnic Między Regionami III Drukuj Email
07.01.2019.

Uprzejmie informujemy, iż rusza kolejna edycja „Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III” realizowanego w 2019 roku.

Samorząd Powiatu Myślenickiego będąc Realizatorem Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III ogłasza nabór wniosków do w/w programu. Program, umożliwia ubieganie się za pośrednictwem Powiatu o środki finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na działania wyrównujące różnice między regionami
w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania, likwidacji barier transportowych oraz rehabilitacji osób niepełnosprawnych:

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 2168

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 3
Artykułów: 4918
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości
Free Joomla Templates