JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2018 r. 289 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Komunikat Ministerstwa Cyfryzacji: Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online! Drukuj Email
21.06.2018.

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

Czytaj całość
 
BEZPIECZNE WAKACJE 2018 Drukuj Email
20.06.2018.

W trosce o bezpieczne wakacje dla dzieci i młodzieży zachęcamy do zapoznania się z "Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku" oraz z informacjami na stronach internetowych, będących wsparciem przy planowaniu letniego wypoczynku:

Czytaj całość
 
Bezpieczne wakacje 2018 Drukuj Email
20.06.2018.
Wkrótce rozpoczną się wakacje – czas wypoczynku dla dzieci i młodzieży, a dla służb i opiekunów dbających o ich bezpieczeństwo, okres wytężonej pracy. Jak co roku, służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców w naszym regionie, na zaproszenie starosty Józefa Tomala, spotkały się w starostwie w dniu 19 czerwca br. na posiedzeniu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku aby omówić sprawy związane z przygotowaniem powiatu do zapewnienia bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas tegorocznych wakacji.
Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
19.06.2018.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 22 czerwca 2018 r. /piątek/ o godz. 14.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Czytaj całość
 
Akcja ratunkowa na medal- podziękowania od starosty dla służb Drukuj Email
18.06.2018.

W czasie 53. sesji Rady Powiatu Myślenickiego w dniu 14 czerwca br. Starosta Myślenicki Józef Tomal wraz z Przewodniczącym Rady Tadeuszem Żabą, wręczyli listy gratulacyjne oraz podziękowania służbom i pracownikom biorącym udział w akcji ratunkowej, podczas wypadku drogowego z udziałem autokaru przewożącego dzieci szkolne w dniu 8 czerwca br. w miejscowości Tenczyn.

Radni Powiatu jednogłośnie przyjęli uchwałę, dotyczącą przyznania dotacji dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej biorących udział w akcji ratunkowej podczas wypadku drogowego w Tenczynie. Symboliczne czeki na kwotę 5000 zł. z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu wyposażenia osobistego strażaka oraz sprzętu ratowniczo-gaśniczego oraz listy gratulacyjne, zostały przekazane przez Starostę oraz Przewodniczącego Rady na ręce Stanisława Łabuza Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubniu, Tomasza Mońko Naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Tenczynie oraz Marka Zięby Skarbnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Pcimiu.

Czytaj całość
 
Kolejny milion dla szpitala Drukuj Email
18.06.2018.

14 czerwca br. odbyła się 53. sesja Rady Powiatu Myślenickiego, którą poprowadził Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Żaba.

Głównym tematem sesji była ocena sytuacji myślenickiego Szpitala. Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Myślenicach Adam Styczeń przedstawił prezentację dotyczącą sytuacji ekonomiczno-finansowej SP ZOZ w Myślenicach w roku ubiegłym. Omówił sprawy związane z wynagrodzeniami pracowników, działalnością medyczną oraz zwrócił uwagę na najważniejsze inwestycje wykonane w ostatnim czasie w szpitalu, m.in. o termomodernizacji budynku oddziału zakaźnego, budynku analityki i medycyny pracy, kuchni.

Czytaj całość
 
Rola Unii Europejskiej w rozwoju ekonomicznym i społecznym gmin powiatu myślenickiego i Mój wymarzony zawód Drukuj Email
13.06.2018.

Rozstrzygnięcie konkursów zorganizowanych w ZSZiO w Sułkowicach – 6 czerwca 2018 r.

Już od wielu lat Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących organizuje konkursy dla młodzieży ze szkół podstawowych, jeszcze gimnazjalnych i średnich. Uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez Gminę Sułkowice, Starostwo Powiatowe w Myślenicach i dyrekcję ZSZiO w Sułkowicach za dwa konkursy odbyło się 6 czerwca 2018 r. w auli szkoły.

Moja gmina, mój powiat, moja mała ojczyzna - „Rola Unii Europejskiej w rozwoju ekonomicznym i społecznym gmin powiatu myślenickiego”

Czytaj całość
 
Dziewiętnaste Myślenickie Spotkania Integracyjne A.D. 2018 Drukuj Email
12.06.2018.
Minęło już osiemnaście lat od chwili, gdy odbyła się pierwsza impreza integracyjna osób niepełnosprawnych ze społecznościami, osobami, organizacjami i instytucjami powiatu myślenickiego. Organizowane od 2000 roku - Powiatowe Spotkania Integracyjne nabrały charakteru cyklicznego. Tradycyjnie więc, Starosta Myślenicki, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach oraz Domy Pomocy Społecznej powiatu myślenickiego, Środowiskowy Dom Samopomocy w Sułkowicach i Lubniu, a także Warsztaty Terapii Zajęciowej w Harbutowicach, Myślenicach i Dobczycach zamierzają zorganizować kolejne, XIX. Myślenickie Spotkania Integracyjne A.D. 2018.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 1500 w dniu 20 czerwca br. (środa) w Myślenicach na Zarabiu przy zespole gastronomiczno rekreacyjnym "BANDEROZA" przy ul. Parkowej.

Impreza będzie miała tradycyjnie plenerowy i piknikowy charakter.

Czytaj całość
 
Spotkanie z przedsiębiorcami w ramach Programu SPIN CAMP Drukuj Email
12.06.2018.

Spotkanie z przedsiębiorcami tzw. SPIN CAMP organizowane jest w ramach projektu SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy w dniu 18 czerwca 2018 r. w Łapanowie.

Temat spotkania: Zanieczyszczenie powietrza - koszt dla mieszkańców i firm - jak wspierać firmy w zmniejszeniu ich obciążeń dla środowiska i ludzi?

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 2026
Wybory Samorządowe 2018
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja III

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4750
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates