JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 r. 47 dzień roku
Aktualności
Aktualności
10 000 złotych dla OSP Poręba Drukuj Email
19.10.2018.
Po raz kolejny Powiat Myślenicki wspiera Ochotniczą Straż Pożarną ze swojego terenu. W imieniu Zarządu Powiatu, starosta Józef Tomal z wicestarostą Tomaszem Susiem przekazali symboliczny czek na kwotę 10 000 zł , na dofinansowanie zadania inwestycyjnego dotyczącego zakupu pojazdu quad dla OSP w Porębie. Widzimy potrzebę dotowania Ochotniczych Straży Pożarnych. Strażacy ochotnicy często pierwsi stają do walki z żywiołami, ale również integrują lokalną społeczność – powiedział Starosta Józef Tomal.
Czytaj całość
 
Powiat ufundował tablicę interaktywną dla Biblioteki Pedagogicznej Drukuj Email
19.10.2018.

Starosta Józef Tomal oraz wicestarosta Tomasz Suś przekazali tablicę interaktywną ufundowaną przez Powiat Myślenicki dla Biblioteki Pedagogicznej w Myślenicach. W uroczystości uczestniczył również Grzegorz Lipiec członek Zarządu Województwa Małopolskiego. Doceniając wkład Biblioteki w działalność pedagogiczną skierowaną do uczniów i nauczycieli z terenu Powiatu Myślenickiego, myślę że nowe rozwiązania techniczne takie jak np. tablica interaktywna pozwolą na wzbogacenie i uatrakcyjnienie oferty Waszej placówki, przez co przyciągnie ona jeszcze większą liczbę użytkowników-powiedział starosta Józef Tomal.

Czytaj całość
 
Program współpracy z NGO przyjęty Drukuj Email
19.10.2018.
Podczas 58 sesji Rady Powiatu Myślenickiego podjęto uchwałę w Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019, w ramach którego głównie będą realizowane zadania z zakresu pomocy społecznej. Radni przegłosowali także uchwały sprawie nadania Tytułu Honorowego „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” dla Ludwika Dziewońskiego, Jerzego Fedirko oraz Piotra Sadowskiego. Uroczyste nadanie tytułów i wręczenie medali odbędzie się na kolejnej sesji Rady. Podjęto również uchwałę w udzielenia dotacji z budżetu Powiatu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie w wysokości 10 tys. zł na dofinansowanie zakupu pojazdu typu quad oraz w sprawie przystąpienia do realizacji projektu pozakonkursowego „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie myślenickim” finansowanego ze środków Funduszu Pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
Czytaj całość
 
"Złota Płyta Chodnikowa" dla Powiatu Myślenickiego Drukuj Email
18.10.2018.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski przyznało Powiatowi Myślenickiemu drugie Miejsce i Tytuł NAJLEPSZY POWIAT ,,ZŁOTA PŁYTA CHODNIKOWA” za rok 2017 w XI Konkursie im. Grzegorza Stecha „Bezpieczne Drogi w Małopolsce - Budujemy Chodniki i Ścieżki Rowerowe”.

17 października br. w siedzibie Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski odbyło się uroczyste wręczenie tytułów najlepszym gminom i powiatom z Małopolski. W imieniu Powiatu Myślenickiego ,,Złotą Płytę Chodnikową” odebrali: Tadeusz Żaba - przewodniczący Rady, Józef Tomal - starosta i Tomasz Suś – wicestarosta.

Czytaj całość
 
Bezpieczny Powiat - spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach Drukuj Email
18.10.2018.
W dniu dzisiejszym Starosta Józef Tomal oraz Wicestarosta Tomasz Suś przekazali uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach kamizelki odblaskowe z napisem „Bezpieczny Powiat” oraz węże odblaskowe spacerowe. Akcja „Bezpieczny Powiat” jest organizowana przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach, a Szkoła Podstawowa nr 2, to kolejna placówka, która dołączyła do akcji, mającej na celu zwiększenie bezpieczeństwa pieszych na drogach.
Czytaj całość
 
Zaproszenie Drukuj Email
17.10.2018.

"Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej"

Zapraszamy na
Spotkanie konsultacyjne
dla osób zainteresowanych złożeniem wniosku na wsparcie do rozpoczęcia
działalności pozarolniczej

17 października, w godz. 13.00 – 15.00
Kraków, ul. Promienistych 1
sala konferencyjna II p.

Na pytania odpowiadać będą konsultanci ARiMR

 

 
Powiatowy Dzień Kół Gospodyń Wiejskich 2018 Drukuj Email
17.10.2018.
Koła Gospodyń to podmioty, pielęgnujące rodzimą tradycję, organizujące życie społeczne, gospodarcze i kulturalne polskich miast, a przede wszystkim wsi. Dbałość o Koła Gospodyń Wiejskich zawsze była i jest naszym priorytetem. W ramach podziękowania i wdzięczności za ogromne zaangażowanie i pracę na rzecz podtrzymywania naszej lokalnej tradycji i folkloru przygotowaliśmy już po raz trzeci dla Was uroczyste spotkanie – mówił starosta Józef Tomal do zebranych w hali ZS im. Średniawskiego w Myślenicach przedstawicieli 60 kół podczas Powiatowego Dnia Kół Gospodyń Wiejskich.
Czytaj całość
 
Informacja o wynikach konsultacji Drukuj Email
15.10.2018.

Informacja o wynikach konsultacjiw sprawie projektu

Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019

Czytaj całość
 
Szkolenie dla koordynatorów wolontariatu "ABC zarządzania wolontariatem" Drukuj Email
15.10.2018.

Zaproszenie

Formularz zgłoszenia

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 2114

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 3
Artykułów: 4852
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates