JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest czwartek, 23 listopada 2017 r. 327 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
05.07.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 11 lipca /wtorek/ o godz. 13.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Czytaj całość
 
Oddział Wewnętrzny z nowym sprzętem i wyposażeniem Drukuj Email
30.06.2017.

Powiat Myślenicki, jako organ prowadzący dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej przeznacza w każdym roku środki na inwestycje, w tym m.in.: na zakup sprzętu i aparatury medycznej czy wyposażenia. Na wniosek Dyrektora SPZOZ, w połowie czerwca br. na Oddział Wewnętrzy myślenickiego szpitala zostały zakupione blaty boczne do szafek, zakupionych w ubiegłym roku wraz z 24 taboretami szpitalnymi. Wartość całego wyposażenia przekraczała 37 tysięcy złotych i została sfinansowana z budżetu Powiatu Myślenickiego.

 

Czytaj całość
 
Konkurs "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość" - IX edycja Drukuj Email
30.06.2017.
Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.

Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.
Czytaj całość
 
Bezpieczne wakacje 2017 Drukuj Email
28.06.2017.

W Starostwie Powiatowym w Myślenicach w dniu 27 czerwca br. pod przewodnictwem starosty myślenickiego Józefa Tomala odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci, młodzieży i pozostałych osób odwiedzających Powiat Myślenicki w okresie wakacyjnym.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele służb i inspekcji, m.in. z Komendy Powiatowej PSP w Myślenicach, Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach, Sanepidu, Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Myślenicach, Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach oraz poszczególnych wydziałów starostwa. Uczestnicy spotkania poruszyli temat organizacji wypoczynku dla dzieci i kontroli miejsc, w których będą przebywali wczasowicze.

Czytaj całość
 
Sesja Rady Powiatu poświęcona szpitalowi Drukuj Email
28.06.2017.

Pod przewodnictwem Tadeusza Żaby w dniu 26 czerwca 2017 r. odbyła się XLI sesja Rady Powiatu Myślenickiego.

Obrady sesji poświęcone zostały omówieniu aktualnej sytuacji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Myślenicach.

W pierwszej części sesji podjęto uchwałę w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Myślenicach w Myślenicach za rok 2016, które wykazuje sumę bilansową w kwocie: 48 545 063,25 zł i stratę netto w wysokości: -1 262 295,05 zł. Jednocześnie zobowiązano Dyrektora SP ZOZ w Myślenicach do sporządzenia programu naprawczego z uwzględnieniem raportu o sytuacji ekonomiczno-finansowej, a następnie do przedstawienia go Radzie Powiatu w celu zatwierdzenia.

Czytaj całość
 
Nabór do projektu pn. "Praktyki w Niemczech Drukuj Email
28.06.2017.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 i jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i skierowany jest do osób młodych do 35 roku życia, niepracujących i nieuczących się w trybie stacjonarnym (dziennym). Projekt stanowi wsparcie dla osób biernych zawodowo.

Uczestnicy Projektu będą mogli skorzystać z:

  • BEZPŁATNEJ NAUKI JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  • BEZPŁATNEGO WYJAZDU NA 2 MIESIĘCZNĄ PRAKTYKĘ DO NIEMIEC
  • KIESZONKOWEGO 700 EURO
  • PŁATNEGO STAŻU W POLSCE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA

Projekt realizowany jest przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT sp. z o.o. w Krakowie na zlecenie Ministerstwa Rozwoju.

Czytaj całość
 
Spotkanie podsumowujące działania Szkoły Młodych Ratowników Drukuj Email
28.06.2017.
Za nami podsumowanie działalności Szkoły Młodych Ratowników (SMR) w roku szkolnym 2016/2017 r. , które odbyło się 22 czerwca br. w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach. Centralą kierującą działaniami grupy wolontariuszy, głównie z gimnazjów, jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach a systematyczne spotkania SMR, dzięki przychylności Dyrekcji, odbywają się w Gimnazjum Nr 1 w Myślenicach oraz w Gimnazjum w Dobczycach. Wolontariusze pod opieką Instruktora realizują cele zadania powiatowego programu edukacyjnego z zakresu pierwszej pomocy szkoląc, głównie dzieci i młodzież w szkołach Powiatu Myślenickiego promując ideę pierwszej pomocy i uwrażliwiania na problemy bezpieczeństwa zdrowotnego ludzi. Uczą się też współpracy i integracji w grupie a także autoprezentacji. W obecnym roku grupa znacznie się poszerzyła, zrekrutowano około 50 nowych członków, którzy po odpowiednim przeszkoleniu, poświęcili w sumie ponad pięćset godzina współprowadząc zajęcia w szkołach na terenie powiatu.
Czytaj całość
 
Integracja po raz 18-nasty Drukuj Email
26.06.2017.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie już po raz osiemnasty organizuje Myślenickie Spotkanie Integracyjne – wydarzenie skierowane do wszystkich osób, instytucji oraz środowisk, którym los i warunki życia osób niepełnosprawnych nie są obojętne.

– Spotkania organizowane przez PCPR wpisały się w kalendarz życia społecznego i kulturalnego Myślenic. Dzisiaj nikt – ani osoby niepełnosprawne, ani pracownicy PCPR i innych instytucji, ani wolontariusze jak i cała masa ludzi dobrej woli, którzy każdego dnia wspierają piękną ideę otwartego, obywatelskiego i tolerancyjnego społeczeństwa nie wyobrażają sobie by to spotkanie miało się nie odbyć. Jako Powiat Myślenicki zawsze będziemy tu obecni i będziemy pomagać w takich inicjatywach – mówił Wicestarosta Myślenicki Tomasz Suś.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
23.06.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 26 czerwca 2017 r. /poniedziałek/ o godz. 13.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 1800
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Polsce w Rankingu Powiatów!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4466
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Free Joomla Templates