JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest niedziela, 24 września 2017 r. 267 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Święto Dnia Rodzicielstwa Zastępczego Drukuj Email
01.06.2017.

30 maja br. odbyło się spotkanie zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach dla osób, które zdecydowały się na zostanie dla dzieci rodziną zastępczą oraz stworzenia dzieciom nowego domu.

Rodziny, które przybyły z całego Powiatu Myślenickiego na swoje święto przywitali: dyrektor PCPR – Piotr Gofroń, z-ca dyrektora- Grażyna Murzyn oraz Zespół ds. Pieczy Zastępczej działający przy PCPR.

Czytaj całość
 
XL SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
31.05.2017.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 06 CZERWCA 2017 ROKU /WTOREK/ O GODZ. 12.00 W BUDYNKU KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W MYŚLENICACH ODBĘDZIE SIĘ XL SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Dobry Czas na Biznes Krakowski Obszar Metropolitalny Drukuj Email
31.05.2017.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do składania formularzy rekrutacyjnych do projektu Dobry Czas na Biznes. Nabór będzie prowadzony od 5 do 23 czerwca 2017 r.

Uczestnicy projektu będą mogli uzyskać bezzwrotną dotację na założenie działalności gospodarczej, skorzystać z pakietu bezpłatnych szkoleń i otrzymać roczne bezpłatne doradztwo w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa.

Czytaj całość
 
Starosta odznaczony przez Marszałka Drukuj Email
30.05.2017.
Starosta Myślenicki Józef Tomal został odznaczony Krzyżem Małopolski - Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego. - To wyróżnienie nie byłoby możliwe gdyby niecodzienna praca urzędników starostwa oraz urzędów gmin naszego powiatu. Ale o jego rozwoju codziennie decydują mieszkańcy. Wszystkim serdecznie dziękuję - mówił Starosta, odbierając wyróżnienie od Marszałka Jacka Krupy.

Dzień Samorządowca co roku obchodzony jest 27 maja w Starym Sączu - mieście św. Kingi, która patronuje samorządowcom. Tego dnia odbywają się panele dyskusyjne oraz imprezy kulturalne. Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Zdj.:arch.UMWM

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
29.05.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 05 czerwca 2017 roku /poniedziałek/ o godz. 14.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Czytaj całość
 
Osiemnaste Myślenickie Spotkania Integracyjne A.D. 2017 Drukuj Email
29.05.2017.

 Minęło już siedemnaście lat od chwili, gdy odbyła się pierwsza impreza integracyjna osób niepełnosprawnych ze społecznościami, osobami, organizacjami i instytucjami powiatu myślenickiego. Organizowane od 2000 roku - Powiatowe Spotkania Integracyjne nabrały charakteru cyklicznego. Tradycyjnie więc, Starosta Myślenicki, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach oraz Domy Pomocy Społecznej powiatu myślenickiego, Środowiskowy Dom Samopomocy w Sułkowicach i Lubniu, a także Warsztaty Terapii Zajęciowej w Harbutowicach, Myślenicach i Dobczycach zamierzają zorganizować kolejne, XVIII. Myślenickie Spotkania Integracyjne A.D. 2017.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 1500 w dniu 21 czerwca br. (środa) w Myślenicach na Zarabiu przy zespole gastronomiczno rekreacyjnym "BANDEROZA" przy ul. Parkowej.

Impreza będzie miała tradycyjnie plenerowy i piknikowy charakter.

Czytaj całość
 
Pomoc na modernizację gospodarstw rolnych Drukuj Email
25.05.2017.

Pomoc na modernizację gospodarstw rolnych ruszy od 29 czerwca

Od 29 czerwca do 28 lipca 2017 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmować będzie wnioski o przyznanie pomocy na "Modernizację gospodarstw rolnych”, finansowaną z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Czytaj całość
 
Powiatowe obchody Dnia Strażaka Drukuj Email
25.05.2017.

16 maja b r. na placu Komendy Powiatowej PSP odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka. W uroczystościach wzięli udział: Starosta Powiatu Myślenickiego Józef Tomal, Wicestarosta Tomasz Suś, którzy z rąk Komendanta Powiatowego PSP w Myślenicach bryg. mgr inż. Sławomira Kaganka otrzymali okolicznościowe podziękowania i medale w ramach Jubileuszu 25- lecia Państwowej Straży Pożarnej.

Czytaj całość
 
Powiat wspiera Ochotnicze Straże Pożarne Drukuj Email
25.05.2017.

Powiat Myślenicki, jeden z nielicznych powiatów w Polsce, co roku wspiera jednostki OSP z terenu powiatu myślenickiego, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo przeciwpożarowe na terenie naszej małej ojczyzny. W tym roku dofinansowanie w kwocie po 5 tysięcy zł na każdą jednostkę otrzymały: OSP Myślenice Dolne Przedmieście, Myślenice Śródmieście, Jawornik, Dobczyce, Bieńkowice, Czasław, Lubień, Tokarnia, Harbutowice, Lipnik, Siepraw, Trzebunia. Łącznie Powiat przeznaczył w roku 2017 na ten cel kwotę 60 tys.zł.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 1763
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Polsce w Rankingu Powiatów!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4412
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates