JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest środa, 19 czerwca 2019 r. 170 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Płatne staże z możliwością zatrudnienia Drukuj Email
20.03.2019.
Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.
Czytaj całość
 
Edukacja najlepszą inwestycją w przyszłość Drukuj Email
15.03.2019.

Wybór szkoły „średniej” jest niełatwym wyzwaniem, zarówno dla młodzieży kończącej gimnazja i szkoły podstawowe, jak i dla ich rodziców. Ułatwieniem tego wyboru mają być organizowane po raz szesnasty Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego.
W czasie tego wydarzenia można spotkać się z uczniami szkół ponadpodstawowych i poznać ich opinię i doświadczenia, zaznajomić się z ofertami poszczególnych klas, porozmawiać z nauczycielami. Dzięki temu łatwiej jest podjąć decyzję – mówi Starosta Józef Tomal.

Czytaj całość
 
Turniej koszykówki SPB Drukuj Email
14.03.2019.

 
Spotkanie starosty z włodarzami gmin powiatu myślenickiego Drukuj Email
14.03.2019.
12 marca w Starostwie Powiatowym w Myślenicach odbyło się drugie w tym roku spotkanie Starosty Myślenickiego Józefa Tomala z burmistrzami i wójtami wszystkich gmin z terenu powiatu myślenickiego.
Czytaj całość
 
Święto sołtysów powiatu myślenickiego Drukuj Email
12.03.2019.
Już po raz drugi Powiat Myślenicki docenił sołtysów ze swojego terenu. Zainicjowane w ubiegłym roku przez starostę Józefa Tomala uroczyste obchody Święta Sołtysów Powiatu Myślenickiego są formą podziękowania dla sołtysów za ich zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnych społeczności.
Czytaj całość
 
Powiat Myślenicki jednym z najzdrowszych powiatów w Polsce! Drukuj Email
08.03.2019.

Powiat Myślenicki został dwukrotnym laureatem II Konkursu „Zdrowy Samorząd” w kategorii „ZDROWY POWIAT” za realizację „Programu profilaktyki próchnicy na terenie Powiatu Myślenickiego”.
Celem konkursu był wybór i nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego w kategorii gmin, powiatów i województw, które w sposób najbardziej skuteczny realizują zadania związane z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych schorzeń i ich czynników ryzyka. Działania przez nas podejmowane zostały wyróżnione spośród 179 przesłanych zgłoszeń jako jedne z najlepszych prozdrowotnych inicjatyw polskich samorządów.

Czytaj całość
 
Małe granty 2019 Drukuj Email
07.03.2019.

Małe granty z budżetu Powiatu Myślenickiego na realizację zadań publicznych w trybie pozakonkursowym w roku 2019

Zarząd Powiatu Myślenickiego określił tryb przyznawania i rozliczania dotacji na realizację zadań publicznych ze środków z budżetu Powiatu Myślenickiego w ramach tzw. małych grantów w roku 2019.

Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t. j. Dz. U. z 2018 r. poz. 450 z późn. zm.) Zarząd Powiatu Myślenickiego może zlecić, na wniosek organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ww. ustawy, realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, czyli przyznać dotację na realizację zadania w trybie tzw. małego grantu.
Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
06.03.2019.
Biuro Rady i Zarządu Powiatu informuje, że w dniu 08 marca 2019 r. /piątek/ o godz. 1230 w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. M. Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Promocji i Rozwoju Powiatu, którego tematem będzie:
Czytaj całość
 
VII SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
06.03.2019.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 08 MARCA 2019 ROKU /PIĄTEK/  O GODZ. 13.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY UL. MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ NADZWYCZAJNA VII SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 2211

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 3
Artykułów: 4966
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates