JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2018 r. 289 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Rada Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji Narodowej Drukuj Email
06.07.2018.

Zapraszamy do zapoznania się publikacją „O Młodzieżowych Radach”, która jest inicjatywą i efektem pracy Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej.

Jednocześnie informujemy, że do 31 lipca br. trwa nabór do trzeciej kadencji Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej. Do Rady kandydować mogą uczniowie szkół znajdujących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, którzy ukończyli 13. rok życia oraz absolwenci tych szkół, którzy do dnia 31 lipca br. nie ukończą 21. roku życia. Szczegółowe informacje pod linkiem: https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/men-oglasza-nabor-do-rady-dzieci-i-mlodziezy.html#prettyPhoto .

 
Za prawie 6 mln złotych - powiat modernizuje drogi Drukuj Email
06.07.2018.

Czechówka – Stojowice i Brzączowice - Gorzków

To kolejna droga powiatowa, która zostanie zmodernizowana i wyremontowana. Zrealizowano już pierwsze zadanie w ramach tej inwestycji - wykonano nowy chodnik (około 2,5 km) za ponad 1 mln 340 tys. zł. Trwają prace w zakresie modernizacji nawierzchni tych dróg. Zakończono wykonanie nawierzchni na odcinku Czechówka –Stojowice.

Czytaj całość
 
Narodowe Czytanie 2018 Drukuj Email
04.07.2018.

Zainaugurowana przez Parę Prezydencką 28 lutego tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd wyjątkowa formuła akcji, podczas której czytane będą aż dwie lektury.

Lekturą Narodowego Czytania na kulminację akcji 8 września 2018 roku jest Przedwiośnie Stefana Żeromskiego. Ponadto, Para Prezydencka proponuje do czytania przez cały rok 44 teksty Antologii Niepodległości.

Informacje na temat akcji Narodowe Czytanie 2018 zamieszczone są na stronie: www.prezydent.pl

Czytaj całość
 
Cyfrowe mapy - coraz bliżej Drukuj Email
04.07.2018.

Powiat Myślenicki podpisał umowę z Firmą „GEOMAP” Sp. J. z Dębicy na wykonanie zadania pn. „Digitalizacja, weryfikacja, poprawa jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizacja bazy danych Ewidencji Gruntów i Budynków jednostki ewidencyjnej Gmina Myślenice”.

Zadanie to jest największym, wartym ponad 3 miliony złotych, spośród zaplanowanych w projekcie „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Myślenickiego” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Wartość całego projektu wynosi ponad 9 milionów złotych.

Czytaj całość
 
Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobczycach Drukuj Email
04.07.2018.

Sprawdzona recepta na udaną niedzielę? Rower, ruch, świeże powietrze i rodzina. Przekonać się o tym będą mogli uczestniczy Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Dobczycach, który odbędzie się 8 lipca br.

Całodzienna zabawa rozpocznie się w niedzielę 8 lipca br. o godz. 10.00 na terenie dobczyckiego Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego wraz z otwarciem biura zawodów. Od tej godziny wszyscy chętni – bez względu na wiek czy posiadany rower – będą mogli zapisywać się do Rajdu, pobierając numer startowy, bloczek na posiłek oraz mapkę. Ta ostatnia przyda się do wyboru trasy. Tych są aż cztery. Dwie najkrótsze to Mini 1 w opcji płaskiej (5 km długości) lub Mini 2 w opcji z górkami (10 km). Zdecydowanie bardziej wymagający będzie dystans Midi o górzystym profilu (22 km). Najwytrwalsi i najbardziej zaprawieni w rowerowych bojach mogą zdecydować się na trasę Maxi (28 km). Ponieważ rajd odbywa się tym razem w terenie górzystym - trasy te są wymagające i dla „silnych nóg”. Natomiast dzieci do lat 10 będą miały przednią zabawę na miejscu, to jest na terenie Centrum, gdzie wyznaczono dla nich 1-kilometrową, do wielokrotnego pokonywania pętlę z niespodziankami.

Czytaj całość
 
Ogłoszenie Drukuj Email
02.07.2018.
 
Starosta docenił artystów i sportowców Drukuj Email
27.06.2018.
Po raz kolejny Starosta Myślenicki przyznał nagrody w dziedzinie kultury i sportu - Jesteście przyszłością naszej Ojczyzny. Ludzie odchodzą, a rzeczy piękne po nich zostają -mówił na uroczystości wręczenia nagród starosta Józef Tomal.

Nagrody te przyznawane są artystom, organizacjom i działaczom środowisk kulturalnych, sportowcom, propagatorom sztuki i aktywności fizycznej, trenerom
i zawodnikom. W tym roku pula wszystkich nagród wyniosła 60 tysięcy złotych. - Cieszymy się, że my dorośli potrafimy mobilizować dzieci i młodzież do pielęgnacji kultury i tradycji oraz propagowania sportu na terenie naszego regionu – zapewnia Starosta Tomal.

Czytaj całość
 
Integracja na Myślenickim Zarabiu Drukuj Email
21.06.2018.

Myślenickie Spotkanie Integracyjne – wydarzenie, które zbliża ludzi. Od 19 lat Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie organizuje Spotkanie Integracyjne, skierowane do wszystkich osób, instytucji oraz środowisk, którym los i warunki życia osób niepełnosprawnych oraz dzieci i młodzieży objętych pieczą zastępczą nie są obojętne.

Tegoroczna impreza odbyła się 20 czerwca br. na Myślenickim Zarabiu. Spotkanie oficjalnie otworzył Starosta Myślenicki Józef Tomal i podkreślił w swoim wystąpieniu piękną ideę tego wydarzenia, które uczy tolerancji i zbliża lokalną społeczność.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 2026
Wybory Samorządowe 2018
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja III

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4750
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates