JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest poniedziałek, 25 czerwca 2018 r. 176 dzień roku
Aktualności
Aktualności
L SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
19.03.2018.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 23 MARCA 2018 ROKU /PIĄTEK/ O GODZ. 13.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY ULICY MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ L SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
16.03.2018.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu informuje, że w dniu:

  • 22 marca 2018 r. /czwartek/ o godz. 14.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. M. Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.
Czytaj całość
 
Upłynął termin przesyłania zgłoszeń do Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy Drukuj Email
16.03.2018.

Etap zgłoszeń do Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy w roku 2018 już za nami. W eliminacjach swój udział zadeklarowało 23 szkoły podstawowe, 17 oddziałów gimnazjalnych przy szkołach podstawowych i 6 szkół ponadgimnazjalnych.

W tegorocznych zmaganiach będą brać udział zarówno szkoły, które uczestniczyły w ubiegłorocznych zawodach, a także pojawią się szkoły, które będą uczestniczyć po raz pierwszy w takiego rodzaju wydarzeniu. Część teoretyczna i praktyczna zawodów dostosowana jest do poziomu wiedzy i umiejętności odrębnie dla trzech poszczególnych etapów kształcenia: kategoria szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej obowiązują wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji 2015.

Czytaj całość
 
XV Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego Drukuj Email
16.03.2018.

Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego, to cykliczna impreza, której celem jest pomoc uczniom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej - liceów, techników lub szkół branżowych I stopnia. W czasie Targów swoją ofertę zaprezentowały szkoły i placówki prowadzone przez Powiat Myślenicki, Województwo Małopolskie oraz instytucje wsparcia rynku pracy i oświaty. W tym roku imprezę odwiedziło ponad 1200 uczniów z naszego regionu oraz sąsiednich powiatów.

Czytaj całość
 
Rolniku, sięgnij po dopłaty bez wniosku przez internet Drukuj Email
14.03.2018.
W tym roku zamiast wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich rolnik może złożyć oświadczenie, w którym potwierdzi brak zmian w porównaniu z wnioskiem z 2017 r. Termin składania oświadczeń kończy się 14 marca 2018 r. Od 15 marca trzeba będzie już ubiegać się o dopłaty przez internet, składając elektroniczny formularz wniosku. ARiMR zachęca do wykorzystania nadchodzących dwóch dni i złożenie oświadczenia. Z tej możliwości może skorzystać jeszcze 55 tys. W dniach 13 i 14 marca biura powiatowe będą pracować od godz. 7.30 do 18.00.
Czytaj całość
 
Defibrylatory powszechnego dostępu na terenie powiatu myślenickiego! Drukuj Email
13.03.2018.
Na terenie powiatu myślenickiego funkcjonuje system PAD (skrót od: Public Access Defibrylator), co oznacza, iż każde z zainstalowanych urządzeń AED jest dostępne w miejscu publicznym 24h/dobę przez 365 dni w roku, co bez wątpienia poprawia skuteczność udzielania pierwszej pomocy, a także zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Myślenickiego. Dodatkowo AED znajdują się na wyposażeniu jednostek OSP, min: OSP w Poznachowicach Dolnych, OSP w Krzywaczce, OSP w Pcimiu czy w OSP w Dobczycach.
Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
12.03.2018.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 20 marca 2018 r. /wtorek/ o godz. 14.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu.

Czytaj całość
 
Powiat Myślenicki najzdrowszy w Polsce ! Drukuj Email
12.03.2018.
W katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym spotkali się samorządowcy z gmin, powiatów oraz województw wyróżnionych w prestiżowym konkursie organizowanym przez Portal Samorządowy oraz czasopismo branżowe „Rynek Zdrowia”. Jednym z dziesięciu laureatów był Powiat Myślenicki, który otrzymał nagrodę w wyjątkowej kategorii – Nasz program profilaktyki i promocji zdrowia został uznany za najlepszy przez Internautów. Wygraliśmy z o wiele większymi i bogatszymi jednostkami bo od lat działamy intensywnie nie tylko na rzecz powiatowego szpitala ale także realizujemy wieloletnie programy zdrowotne dla dzieci i dorosłych mieszkańców Powiatu – komentuje Starosta Józef Tomal. – Cieszę się, że ludzie doceniają naszą pracę na rzecz poprawy zdrowia.
Czytaj całość
 
Projekt OPEN - nieoprocentowane pożyczki na kształcenie Drukuj Email
09.03.2018.
Trwa nabór wniosków do projektu "Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej" (OPEN). Jest to fundusz pożyczkowy udzielany na preferencyjnych warunkach, którego celem i głównym założeniem jest zwiększenie dostępności różnych form edukacji wśród osób pragnących podnieść swoje kompetencje zawodowe.

Dzięki zwrotnemu wsparciu finansowemu, które oferuje Fundusz, działalność edukacyjna proponowana przez krajowe i zagraniczne podmioty stanie się dostępna dla tych spośród potencjalnych chętnych, którzy nie posiadają wystarczających środków finansowych na podnoszenie swoich kwalifikacji.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 1946
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4645
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości
Free Joomla Templates