JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 r. 47 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2018 Drukuj Email
22.11.2018.
Ruszyła kolejna, czternasta edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Najmniejsze firmy z całej Polski mają szansę na przedstawienie swoich osiągnięć oraz zdobycie głównej nagrody – 40 tys. złotych. Tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku” mogą zdobyć przedsiębiorcy ze wszystkich branż, zarówno prowadzący biznes tradycyjny, jak i tworzący nowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Udział w Konkursie jest bezpłatny, jedynym wymogiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz spełnienie podstawowych warunków konkursu: mniej niż 10 zatrudnionych pracowników oraz obrót roczny nieprzekraczający 2 mln euro.
Czytaj całość
 
Informacja Drukuj Email
21.11.2018.

Informujemy że transmisje obrad z sesji Rady Powiatu Myślenickiego są dostępne pod adresem https://myslenicki.sesja.pl/

 
Zasłużeni dla Powiatu Myślenickiego Drukuj Email
16.11.2018.

Podczas ostatniej LIX sesji Rady Powiatu Myślenickiego mijającej kadencji uroczyście wręczono Tytuły Honorowe „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” trzem mieszkańcom naszego powiatu:

- Panu Ludwikowi Dziewońskiemu jako wyraz uznania i uhonorowania Jego działalności społecznej, wieloletniego wkładu pracy i zaangażowania w rozwój i upowszechnianie sportu, propagowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców powiatu myślenickiego oraz promocję Powiatu Myślenickiego.

Czytaj całość
 
Podsumowanie kadencji Rady Powiatu Myślenickiego Drukuj Email
16.11.2018.

Podczas uroczystej, ostatniej w mijającej kadencji, LIX sesji Rady Powiatu, która odbyła się w Lubniu 14 listopada br., przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Żaba podsumował czteroletnią owocną pracę Rady.

Dziękuję staroście Józefowi Tomalowi, wicestaroście Tomaszowi Susiowi, Zarządowi Powiatu i wszystkim radnym, Skarbnikowi i Sekretarzowi Powiatu oraz wszystkim kierownikom i pracownikom starostwa. W tej kadencji odbyliśmy 59 sesji, 4 sesje były wyjazdowe, w sumie podjęliśmy jako Rada 448 uchwał. Praca Rady to także intensywna praca Komisji, m.in. Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu, Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu oraz Zdrowia i Pomocy Społecznej , Komisji Rolnictwa, Promocji i Rozwoju Powiatu , Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska oraz Komisji Rewizyjnej - podkreślił przewodniczący Tadeusz Żaba.

Czytaj całość
 
I SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
15.11.2018.

STAROSTA POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 21 LISTOPADA 2018 ROKU /ŚRODA/ O GODZ. 10.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY UL. MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ I SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Małopolski Tele-Anioł Drukuj Email
15.11.2018.

Informujemy o rekrutacji do projektu pn. „Małopolski Tele-Anioł”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Celem projektu jest poprawa jakości życia niesamodzielnych Małopolan, a zastosowane w nim rozwiązania techniczne pozwalają na szybkie wezwanie pomocy w każdych okolicznościach.

Czytaj całość
 
Rynek rolny Drukuj Email
15.11.2018.

Informujemy, o powstaniu internetowej giełdy rolnej pod adresem www.rynek-rolny.pl . Serwis ten skierowany jest przede wszystkim do rolników, ogrodników i sadowników. Przy pomocy giełdy, rolnicy mogą w szybki i łatwy sposób sprzedać lub nabyć środki do produkcji rolnej. Giełda i portal Rynek-Rolny.pl to przydatne narzędzie do pracy w nowoczesnym rolnictwie.

 
Bieg z okazji 100 lecia Niepodległości Polski Drukuj Email
15.11.2018.
9 listopada br. odbył się bieg z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości pod honorowym patronatem Starosty Myślenickiego Józefa Tomala. Wzięli w nim udział m.in. uczniowie ze szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu myślenickiego w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.
Czytaj całość
 
11 listopada Drukuj Email
15.11.2018.
W dniu 11 listopada, z okazji stulecia odzyskania polskiej niepodległości Starosta Józef Tomal wraz z innymi samorządowcami i parlamentarzystami ziemi myślenickiej złożył kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości. 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 2114

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 3
Artykułów: 4852
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates