JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest środa, 19 czerwca 2019 r. 170 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Nagrody Starosty w dziedzinie kultury i sportu Drukuj Email
02.04.2019.
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Myślenicach informuje, że jak co roku przyznawane są nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym oraz nagrody w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.
Czytaj całość
 
Powiatowy program profilaktyki próchnicy jeszcze bardziej dostępny Drukuj Email
02.04.2019.

Inicjatywa wnioskowania o środki do Programu Ministerstwa Zdrowia na otwarcie kolejnego szkolnego gabinetu stomatologicznego, powstała w Wydziale Promocji i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Myślenicach. Jednak bez wspólnego działania władz gminy Sułkowice (poprzednich i obecnych), zakładu stomatologicznego oraz dyrekcji szkoły w Rudniku nie udało by się uruchomić tego nowoczesnego, świetnie wyposażonego gabinetu stomatologicznego w Zespole Placówek Oświatowych w Rudniku.

Czytaj całość
 
Światowy poziom w powiatowym szpitalu Drukuj Email
01.04.2019.

Prawie 38 mln zł to koszt inwestycji, które na przestrzeni 10 lat pozwoliły zmienić oblicze naszego szpitala. Nowoczesny sprzęt, zmodernizowane oddziały podnoszą standardy i komfort leczenia pacjentów – powiedział Starosta Józef Tomal.

Otwarcie zmodernizowanego Oddziału Zakaźnego, to kolejny etap prowadzonej od 2009 roku gruntownej modernizacji myślenickiego szpitala: chirurgia urazowo-ortopedyczna, blok porodowy i oddział ginekologiczno-położniczy, lądowisko dla śmigłowców, pulmonologia, blok operacyjny, oddział dziecięcy, analityka i medycyna pracy, a w lutym oddany do użytku pacjentów oddział chirurgii ogólnej – wszystkie one zyskały w ostatnich latach nowy wygląd oraz nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną.

Czytaj całość
 
Jak pomóc Gminie Raciechowice  narada w Starostwie Drukuj Email
01.04.2019.

Kto ma być solidarni jak nie my, samorządowcy - mówił Józef Tomal otwierając spotkanie z Burmistrzami i Wójtami gmin powiatu myślenickiego – Pamiętam, gdy to nasz powiat otrzymywał, po powodzi, pomoc od partnerskiego Powiatu Bełchatowskiego.

Z inicjatywy Starosty, włodarze Gmin spotkali się z Zarządem Powiatu, aby rozmawiać o ciężkiej sytuacji Gminy Raciechowice.

Czytaj całość
 
Starosta Józef Tomal: Skala potrzeb jest ogromna. Dobrze, że działa Betania. Drukuj Email
25.03.2019.
Niesienie pomocy innym ludziom jest sensem istnienia takich organizacji, jak popularna Betania - Parafialny Zespół Caritas w Myślenicach, która działa na rzecz ubogich, samotnych i chorych już 25 lat. To właśnie z okazji tego Jubileuszu Starosta Myślenicki przekazał na dalsze działanie i rozwój Betanii 10.000 zł.
Czytaj całość
 
Ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie Drukuj Email
25.03.2019.
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Myślenicach informuje, że w dniach od 4 do 13 kwietnia 2019 roku, na terenie województwa małopolskiego zostanie przeprowadzona wiosenna akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.
Czytaj całość
 
Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz edukacja prawna Drukuj Email
22.03.2019.


Czytaj całość
 
Zagłosuj na inwestycje Powiatu Myślenickiego w konkursie Modernizacja Roku 2018 - trwa głosowanie internautów! Drukuj Email
22.03.2019.

Trwa XXIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Modernizacja Roku 2018". Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych „modernizacji” oraz „nowych obiektów” w przestrzeni urbanistycznej ukończonych w roku 2018 wyróżniających się szczególnymi walorami.

Czytaj całość
 
Konkurs "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość" Drukuj Email
20.03.2019.

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”.
Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 2211

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 3
Artykułów: 4966
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates