JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest niedziela, 09 grudnia 2018 r. 343 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Cyfrowe mapy w powiecie myślenickim Drukuj Email
10.09.2018.

/ I etap -modernizacja ewidencji gruntów i budynków wsi Bysina i Jasienica/

Starosta Myślenicki zobowiązany ustawami do realizacji zadania z zakresu administracji rządowej, podpisał w 2017 roku umowę z Urzędem Marszałkowskim .- Powiat Myślenicki otrzymał wielomilionową pomoc z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 dzięki której zmodernizowana zostanie ewidencja gruntów i budynków w gminach: Myślenice, Sułkowice i Dobczyce.

W ramach tego projektu 29 czerwca 2018 r. podpisana została umowa z firmą GEOMAP z Dębicy na modernizację i poprawę jakości danych ewidencyjnych dla gminy Myślenice. W pierwszym etapie / który już trwa/ zostaną zmodernizowane wsie Bysina i Jasienica. Zostaną ustalone i pomierzone granice działek w terenach zabudowanych jak również budynki i budowle trwale związane z gruntami.

Czytaj całość
 
Starosta czyta Żeromskiego Drukuj Email
10.09.2018.

To już siódma edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. W tym roku „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego jest lekturą, która będzie czytana w ramach wspomnianej akcji.

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach, odbyło się wspólne czytanie tekstów Antologii Niepodległości. Doceniając społeczną rolę tej ogólnopolskiej akcji, w spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele Powiatu Myślenickiego.
Czytaj całość
 
Powiatowe programy profilaktyki chorób cywilizacyjnych w roku 2018 Drukuj Email
10.09.2018.

PROGRAMY PROFILAKTYKI CHORÓB DOSTĘPNE BEZPŁATNIE DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU MYŚLENICKIEGO

Zapraszamy do skorzystania z oferty Powiatu Myślenickiego dla zdrowia swojego i swojej rodziny

Czytaj całość
 
Nabór do projektu pt. Postaw na rozwój - zwiększ możliwość! Drukuj Email
10.09.2018.

Firma Michał Cichoń PRO STUDIO zaprasza do udziału w projekcie pt. „Postaw na rozwój – zwiększ możliwość!” nr PRMP.08.02.00-12-0072/18 realizowanego w ramach uzyskanego dofinansowania ze środków Unii Europejskiej i budżetu Państwa.

Wsparcie skierowane jest do osób zamieszkujących na terenie województwa małopolskiego w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy (bezrobotnych i biernych zawodowo) należących do co najmniej jednej z grup:

Czytaj całość
 
LVI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
07.09.2018.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 13 WRZEŚNIA 2018 ROKU /CZWARTEK/ O GODZ. 13.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY ULICY MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ LVI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.
Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
07.09.2018.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczących Komisji w dniu:

  • 13 września 2018 r. /czwartek/ o godz. 12.00 w sali obrad budynku Starostwa Powiatowego Myślenicach przy ulicy M. Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu.
Czytaj całość
 
Bezpieczny Powiat  wizyta w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Pcimiu Drukuj Email
07.09.2018.
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Pcimiu, to kolejna placówka, która dołączyła do akcji „Bezpieczny Powiat” organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach. W dniu dzisiejszym Starosta Józef Tomal, Wicestarosta Tomasz Suś oraz członek Zarządu Powiatu Bolesław Pajka przekazali wychowankom przedszkola kamizelki odblaskowe z napisem „Bezpieczny Powiat” oraz węże odblaskowe spacerowe.
Czytaj całość
 
Targi Seniora 2018 w Krakowie - występy, spotkania i warsztaty Drukuj Email
07.09.2018.

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadają się tegoroczne Targi Seniora, które odbędą się w dniach od 5 do 6 października br. w EXPO Kraków.

Do seniorów i ich rodzin z całej Polski skierowana jest druga edycja Targów Seniora, które odbędą się w dniach od 5 do 6 października br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Organizatorzy szacują, że weźmie w nich udział kilka tysięcy uczestników oraz ponad 100 wystawców.

Targi Seniora 2018 to impreza, która łamie stereotyp starszej osoby i jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie dotyczące aktywnego spędzania czasu w tej szczególnej grupie wiekowej. Dlatego właśnie wśród tegorocznej oferty Targów znajdą się przedstawiciele biur podróży, hoteli, firm świadczących usługi medyczne oraz prawne i finansowe. Nie zabraknie również oferty kulturalno-rozrywkowej i zajęć warsztatowych.

Czytaj całość
 
Tytuł Honorowy Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego- można składać wnioski do 30.09.2018 r. Drukuj Email
07.09.2018.
Rada Powiatu Myślenickiego ustanowiła Tytuł Honorowy „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” w celu uhonorowania osób oraz instytucji za wybitne zasługi dla rozwoju Powiatu Myślenickiego i rozsławienia jego imienia. Tytuł Honorowy „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego”, w postaci aktu nadania Tytułu i Medalu Honorowego przyznawany jest corocznie przez Radę Powiatu Myślenickiego.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 2059
Wybory Samorządowe 2018
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja III

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4787
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Free Joomla Templates