JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest sobota, 23 września 2017 r. 266 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego "Kryształy Soli Drukuj Email
06.06.2017.

Konkurs o Nagrodę „Kryształy Soli” podkreśla wartość organizacji pozarządowych, wzmacnia ich wizerunek oraz docenia ich działania prospołeczne i działalność na rzecz innych.

Głównym celem Nagrody jest wzmacnianie wizerunku organizacji pozarządowych prowadzących działalność pożytku publicznego, promocja działań najlepszych małopolskich organizacji pozarządowych oraz popularyzowanie „dobrych praktyk”. Nagroda ma charakter honorowy, a mogące otrzymać ją organizacje wyłaniane są w drodze konkursu.

Każda organizacja, osoba fizyczna, osoba prawna, kościół, związek wyznaniowy czy organ administracji publicznej może zgłosić organizację, która według niego zasługuje na tytuł najlepszej organizacji pozarządowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń do XIII edycji Konkursu: do 30 czerwca 2017 r.

Czytaj całość
 
Konkurs o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego Amicus Hominum Drukuj Email
06.06.2017.

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił konkurs o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum” – XII edycja, rok 2017.

Nagroda „Amicus Hominum” ustanowiona przez Samorząd Województwa Małopolskiego w celu wyróżnienia osób, które działają na rzecz dobra innych i swoją bezinteresowną aktywnością wspierają drugiego człowieka. Nagroda promuje ideę wolontariatu.

Społeczników z terenu Małopolski można zgłaszać do nagrody do 30 czerwca 2017 r.

Czytaj całość
 
SP w Krzczonowie promująca zdrowe nawyki Drukuj Email
06.06.2017.

W dniu 5.06.2017 r. gościliśmy w SP im. H. Sienkiewicza w Krzczonowie, w której odbyło się podsumowanie konkursu pod hasłem: „Aktywnie spędzamy wolny czas”. Działania podejmowane były w ramach realizacji Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę”.

Konkurs miał na celu promowanie działań związanych z prowadzeniem zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej uczniów szkoły podstawowej klas I-VI i ich rodzin.

Czytaj całość
 
Powiat przekazał pieniądze strażakom Drukuj Email
02.06.2017.
Powiat bardzo szybko zrealizował przyjętą niedawno uchwałę Rady Powiatu dotyczącą przekazania jednorazowych dotacji dla Ochotniczych Straży Pożarnych z naszego terenu. We wtorek, 30 dnia maja Starosta Józef Tomal i Wicestarosta Tomasz Suś podpisali stosowne umowy. – W Małopolsce na pewno jesteśmy jedynym Powiatem, który wspiera swoich strażaków-ochotników. Być może jedynym w Polsce. Wiemy, że te pieniądze nie pokrywają wszystkich potrzeb OSP jednak są wyrazem naszej ogromnej wdzięczności i uznania za społeczną prace strażaków z OSP. – mówił w czasie podpisywania umów z jednostkami Starosta Tomal.
Czytaj całość
 
IV Powiatowy Konkurs Moja gmina, mój powiat, moja mała ojczyzna Drukuj Email
02.06.2017.
31 maja br. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach odbył się IV Powiatowy Konkurs „Moja gmina, mój powiat, moja mała ojczyzna”, w którym wzięło udział 36 uczestników z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Myślenickiego. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować w trzyosobowych zespołach prezentację multimedialną promującą swoją gminę lub powiat. Ich celem było zachęcenie do odwiedzenia tych miejsc, które warto zwiedzić i zaprezentowanie, jak można w atrakcyjny sposób spędzić swój wolny czas. Młodzież znakomicie poradziła sobie z tym zadaniem, prezentując jednocześnie wysoki poziom wiedzy na temat historii, zabytków i swojej małej ojczyzny.

W wyniku konkursowej rywalizacji wśród szkół gimnazjalnych I miejsce zajęli uczniowie: Emilia Małota, Grzegorz Żmija i Zuzanna Szatan z Gimnazjum w Rudniku, a wśród szkół ponadgimnazjalnych uczniowie: Krzysztof Dobosz, Michał Kiebzak i Beniamin Nowak z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach.

Czytaj całość
 
Finał zmagań młodych ratowników w Powiatowych Zawodach Pierwszej Pomocy Drukuj Email
02.06.2017.
31 maja br. w budynkach Zespołu Szkół w Dobczycach odbył się finał Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy. Etap organizowany był dla wszystkich szczebli edukacyjnych jednocześnie tj. szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Patronat nad zawodami , podobnie jak w roku 2016, objęły następujące osobistości i instytucje: p. Józef Pilch, Wojewoda Małopolski, p. Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego, Polska Rada Resuscytacji, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Dr hab. med., prof. UJ Leszek Brongel, Konsultant wojewódzki ds. medycyny ratunkowej.

Czytaj całość
 
Trwa rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych Drukuj Email
02.06.2017.

Drodzy Gimnazjaliści!

Przypominamy, że trwa rekrutacja do oddziałów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych
na rok szkolny 2017/2018.
Proces rejestracji kandydatów i składanie podań trwa tylko
do 12 czerwca 2017 roku, do godz. 15.00.

Czytaj całość
 
Informacja Drukuj Email
02.06.2017.
Od 1 czerwca 2017r., ulegają zmianie godziny pracy Rzecznika Konsumentów.
Nowe godziny pracy: wtorek 7:30-12:30, środa 12:30 - 15:30 pozostałe godziny w czwartek i piątek pozostają bez zmian.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 1763
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Polsce w Rankingu Powiatów!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4412
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości
Free Joomla Templates