JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest sobota, 24 sierpnia 2019 r. 236 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Konferencja z cyklu Prawo do przedsiębiorczości  17.05. 2019 - Kraków Drukuj Email
17.05.2019.
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany”.

Podczas konferencji przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak skorzystać z rozwiązań wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, Pakiet MŚP, Mały ZUS i wiele innych zmian dla firm, które w ostatnim czasie weszły w życie.

Już teraz można zapisać się na konferencję: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

17 maja br. konferencja z cyklu „Prawo do przedsiębiorczości” będzie miała miejsce w Krakowie.

 
Zgłoś swój pomysł do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego Drukuj Email
17.05.2019.

Masz pomysł na wydarzenie, które spodoba się mieszkańcom Twojego powiatu? Widzisz, że potrzebna jest jakaś inwestycja albo inicjatywa, która pomoże rozwiązać społeczny problem? Chcesz, żeby w Twojej okolicy było ciekawiej lub po prostu – piękniej? Dobrze się składa – już 27 maja rusza składanie zadań do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Swój pomysł może zgłosić każdy mieszkaniec województwa, który skończył 16 lat. Na wypełnione formularze urząd marszałkowski województwa małopolskiego czeka do 17 czerwca.

12 milionów złotych – tyle pieniędzy przeznacza w tym roku Zarząd Województwa Małopolskiego na realizację 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. To aż o 4 mln zł więcej niż przed rokiem! W efekcie uda się zrealizować znacznie więcej projektów niż w poprzednich edycjach. Warto więc spróbować swoich sił i zgłosić swój pomysł – istnieje spora szansa, że doczeka się realizacji.

Czytaj całość
 
Raport o stanie powiatu Drukuj Email
15.05.2019.

Zarząd Powiatu co roku od dnia 31 maja przedstawia radzie powiatu raport o stanie Powiatu.

Raport obejmujący podsumowanie działalności Zarządu Powiatu w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał Rady Powiatu został przyjęty przez Zarząd Powiatu Myślenickiego Uchwałą Nr 156/2019 z dnia 15 maja 2019 r.

Czytaj całość
 
Nabór do projektu pn. "Kierunek PRACA!". Płatne staże z możliwością zatrudnienia Drukuj Email
15.05.2019.

Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z:

  1. Płatnych staży z możliwością późniejszego zatrudnienia. Każdy staż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb uczestników.
  2. Dodatkowym bonusem jest udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych dopasowanych do potrzeb i predyspozycji Uczestników Projektu.
  3. Wszyscy Uczestnicy Projektu mają też gwarancję wsparcia ze strony osobistego opiekuna i innych specjalistów, również tych branżowych.
  4. Udział w programie gwarantuje zwrot kosztów dojazdu na warsztaty i do miejsc stażowych.
  5. Osobom, które opiekują się dzieckiem do lat 7 lub inną osobą zależną zapewniamy zwrot kosztów opieki podczas odbywania stażu oraz szkolenia
Czytaj całość
 
Rusza nabór do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2019 Drukuj Email
15.05.2019.

Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Witold Kozłowski ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców, instytucje oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2019.

Małopolska Nagroda Gospodarcza jest przyznawana, jako uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego, którzy wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w naszym województwie.

Czytaj całość
 
Nabór do Projektu grantowego Małopolska Niania 2.0 Drukuj Email
06.05.2019.

Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłosił nabór do Projektu grantowego ,,Małopolska Niania 2.0” .

Wnioski o przyznanie wsparcia w ramach Projektu przyjmowane będą do dnia 24 maja 2019 r. do godz. 16.00.

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały na stronie internetowej www.rops.krakow.pl w zakładce "Małopolska Niania 2.0" – Aktualności.

Czytaj całość
 
6 i 7 maja Naukobus pojawi się w Zespole Placówek Oświatowych w Sieprawiu Drukuj Email
06.05.2019.
20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu - - w tym składzie Centrum Nauki Kopernik jedzie do małych miejscowości w całej Polsce. Udowadnia, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga. Do udziału w takiej przygodzie zaprasza w tym roku warszawskie Centrum Nauki Kopernik. Weźmie w niej udział ponad 160 tys. dzieci, rodziców i nauczycieli ze 160 małych miejscowości w całej Polsce.
Czytaj całość
 
IX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
02.05.2019.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 08 MAJA 2019 ROKU /ŚRODA/ O GODZ. 13.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY UL. MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ IX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
30.04.2019.
Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczących Komisji w dniu :
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 2246

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 4
Artykułów: 5007
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates