JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest sobota, 21 kwietnia 2018 r. 111 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Przekaż 1% podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego z terenu powiatu myślenickiego Drukuj Email
29.01.2018.

Szanowni Państwo!

Trwa okres składania rocznych zeznań podatkowych (PIT). Na terenie powiatu myślenickiego działają Organizacje Pożytku Publicznego, na rzecz których można przekazać 1% swojego podatku. Mając na uwadze wspieranie rozwoju społeczności lokalnej oraz realizując zapisy "Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018", w zakresie dotyczącym promocji przekazywania 1 % podatku dochodowego na Organizacje Pożytku Publicznego z terenu powiatu myślenickiego (określone w Rozdziale V. Formy współpracy, §5, ust.2, pkt 4 lit. d - przedmiotowego Programu), Powiat Myślenicki - Starostwo Powiatowe zaprasza Państwa do wzięcia udziału w akcji przekazania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego z terenu powiatu myślenickiego.

Czytaj całość
 
Wyróżnienie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach Drukuj Email
26.01.2018.
W dniu 24 stycznia 2018 roku z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia odbyło się w Warszawie, uroczyste spotkanie zorganizowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, podczas którego zostały wręczone wyróżnienia dla Urzędów Pracy, które w 2017 roku osiągnęły wysokie wskaźniki efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych.
Czytaj całość
 
Gotuj po hiszpańsku II Drukuj Email
24.01.2018.

Rozpoczęła się rekrutacja do I edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie kucharz – „Gotuj po hiszpańsku II”

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do I edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 29 stycznia 2018r. W projekcie mogą wziąć udział osoby młode w wieku od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na terenie Małopolski. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj całość
 
Podsumowanie działalności SMR za 2017 r. Drukuj Email
24.01.2018.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia materiału zestawiającego działalność Szkoły Młodych Ratowników w 2017 r. Nadrzędnym założeniem edukacyjnego projektu z zakresu pierwszej pomocy pn.: „Szkoła Młodych Ratowników” realizowanego przez Powiat Myślenicki, oprócz przeszkolenia młodych ludzi - dzieci i młodzieży - z zakresu pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia, jest propagowanie idei ratowania życia. Centralą kierującą działaniami grupy wolontariuszy jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach a systematyczne spotkania SMR, dzięki przychylności Dyrekcji, odbywają się w SP nr 2 w Myślenicach (dawnym Gimnazjum Nr 1 w Myślenicach oraz w SP nr 2 w Dobczycach (dawnym Gimnazjum w Dobczycach).

TUTAJ

OZ

 
Zostań młodym bohaterem! ucz się, działaj, pomagaj Drukuj Email
24.01.2018.

Zapisz się do szkoły młodych ratowników, która zajmuje się edukacją z zakresu pierwszej pomocy, prowadzona jest przez Instruktora Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji.

SPOTKANIA ODBYWAJĄ SIĘ RAZ NA 4 TYGODNIE W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH.


Czytaj całość
 
XLIX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
22.01.2018.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 26 STYCZNIA 2018 ROKU /PIĄTEK/ O GODZ. 13.30 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY ULICY MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ XLIX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.
Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
22.01.2018.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją przewodniczących Komisji w dniu:

  • 26 stycznia 2018 r. /piątek/ o godz. 12.00 w sali obrad budynku Starostwa Powiatowego Myślenicach przy ulicy M. Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu.

 

Czytaj całość
 
Otwarcie Centrum Zdrowia Psychicznego Drukuj Email
19.01.2018.
W dniu 17.01.2017 r. miało miejsce oficjalne otwarcie Centrum Zdrowia Psychicznego w Myślenicach prowadzonego przez Szpital Babińskiego, które funkcjonuje od listopada 2017 roku. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, w tym Starostwa Powiatowego w Myślenicach: Starosta- Józef Tomal i Kierownik Wydziału Promocji i Ochrony Zdrowia- Małgorzata Bajer.
Czytaj całość
 
Ogólnopolskie Warsztaty Gospel Drukuj Email
17.01.2018.
Zapraszamy na XII Ogólnopolskie Warsztaty Gospel, które odbędą się w Sieprawiu w dniach 9-11 lutego 2018 roku. Tegoroczne warsztaty chóralne poprowadzą: Colin Williams oraz Colin Vassell. Warsztaty bębniarskie: Marcel Zambrzycki.

Miejsce warsztatów: Hala Widowiskowo-Sportowa w Sieprawiu.

Koncert finałowy odbędzie się 11.02.2018r. godz. 17.30

Partnerem Warsztatów jest m.in. Powiat Myślenicki.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 1899
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4591
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates