JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest piątek, 23 lutego 2018 r. 54 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Wydział Zdrowia Starostwa Powiatowego w Myślenicach zachęca do oddawania krwi! Drukuj Email
24.11.2017.

W dniach od 22 do 26 listopada świętujemy jak co roku Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Krew jest jedyną tkanką, którą zdrowy człowiek może przekazać drugiej osobie bez szkody dla własnego organizmu.

Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK wszystkim Honorowym Dawcom Krwi z terenu powiatu myślenickiego składamy najszczersze życzenia. Przede wszystkim, kolejny raz dziękujemy za bezinteresowną chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi i zaangażowanie w promowanie idei honorowego krwiodawstwa.

Czytaj całość
 
Konferencja Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach Drukuj Email
24.11.2017.

23 listopada br. w auli I liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach odbyła się konferencja „Interdyscyplinarna WSPÓŁ- PRACA. O miejscu interwencji kryzysowej w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie”. Konferencję otworzył Starosta Myślenicki Józef Tomal. Na konferencję przybyli również Wicestarosta Myślenicki Tomasz Suś, członek Zarządu Powiatu Myślenickiego Krzysztof Halek, radne Powiatu Myślenickiego Zofia Góralik oraz Anna Rapacz.

Podczas konferencji zostały wręczone Anioły Interwencji Kryzysowej za szczególny wkład w krzewienie idei interwencji kryzysowej przez Starostę Józefa Tomala oraz Panią Dyrektor Ośrodka Sylwię Michalec-Jękot.

Czytaj całość
 
Szkoła Młodych Ratowników  dobry projekt, dobra inwestycja Drukuj Email
23.11.2017.
Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego działalność grupy Szkoła Młodych Ratowników!

Nadrzędnym założeniem edukacyjnego projektu z zakresu pierwszej pomocy pn.: „Szkoła Młodych Ratowników” realizowanego przez Powiat Myślenicki, oprócz przeszkolenia młodych ludzi - dzieci i młodzieży - z zakresu pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia, jest propagowanie idei ratowania życia i uwrażliwiania na potrzeby innych. Idea ta zrodziła się kilka lat temu, dokładnie w 2009 roku w Wydziale Promocji i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Myślenicach, początkowo w formie projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Obecnie program w całości finansowany jest z budżetu Powiatu Myślenickiego.

Czytaj całość
 
XLVII SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
23.11.2017.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 28 LISTOPADA 2017 ROKU /WTOREK/ O GODZ. 14.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY ULICY MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ XLVII SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Zagłosuj na aktywnych mieszkańców Powiatu Myślenickiego! Drukuj Email
22.11.2017.

W ramach programu FIO Małopolska Lokalnie 2017, 5 grup nieformalnych: z Myślenic i Głogoczowa, Wiśniowej i Stróży oraz 5 młodych organizacji pozarządowych: z Poręby, Bęczarki, Dobczyc, Sułkowic i Wiśniowej, otrzymało dotacje na realizację projektów społecznych i rozwój organizacji. Wartość przekazanych dotacji w powiecie myślenickim to ponad 49 000 zł.

W całej Małopolsce blisko tysiąc osób angażowało swoje społeczności w projektach o tematyce: sportowej, kulturowej, skierowanych do młodzieży, seniorów, miłośników: teatru, astronomii, przyrody czy fotografii. Teraz nadszedł czas, by wybrać Najciekawszą Inicjatywę.

Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
21.11.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu informuje, że w dniu:

  • 24 listopada 2017 r. /piątek/ o godz. 13.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. M. Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska
Czytaj całość
 
Partnerska wizyta przyjaciół z Rumunii Drukuj Email
17.11.2017.

- Serdecznie witam was w powiecie myślenickim, w którym gościcie po raz drugi. Dziękuję za przyjęcie wcześniej w Bystrzycy naszej myślenickiej orkiestry. Cieszę się, że nasza współpraca, wymiana kulturalna i wspólna promocja regionów wciąż się rozwija. – mówił Starosta Józef Tomal witając delegację z rumuńskiego okręgu Bistrita – Nasaud.

Z kolei Marszałek Emil Radu Moldovan mówił, że zawsze podziwiał naród Polski i Polskę, która stanowiła dla niego wzór transformacji – Dzisiaj ta sympatia jest jeszcze większa, gdyż pomimo tego, że jestem tu dopiero drugo raz to czuję się jak u siebie.

 

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
14.11.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącej Komisji w dniu 22 listopada 2017 roku /środa/ o godz. 13.00 w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Promocji i Rozwoju Powiatu.

Czytaj całość
 
Wizyta studentów Uniwersytetu Salento Drukuj Email
13.11.2017.
W dniu 10.11.2017 r. , w siedzibie Starostwa Powiatowego w Myślenicach odbyło się spotkanie z przedstawicielami Uniwersytetu Salento położonego we Włoszech. Grupa studentów i nauczycieli akademickich zajmujących się na co dzień tematyką związaną z pracą socjalną odwiedziła Polskę na zaproszenie Akademii Ignatianum w Krakowie. Wizyta przedstawicieli włoskiej delegacji w Polsce wiązała się z udziałem w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej pn: Synergia środowisk wychowawczych Społeczne konteksty wychowania, organizowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Wydział Pedagogiczny Akademii Ignatianum w Krakowie.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 1858
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4544
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Free Joomla Templates