JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest sobota, 16 lutego 2019 r. 47 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zarejestruj Koło Gospodyń Wiejskich już TERAZ, a do 27 grudnia złóż wniosek o wypłatę pomocy na start Drukuj Email
13.12.2018.

Biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają do rejestracji wszystkie koła gospodyń wiejskich, które zainteresowane są możliwością zyskania osobowości prawnej oraz ubiegania się o pomoc finansową. Warunkiem otrzymania do 5 tysięcy złotych wsparcia na start jest złożenie wniosku o rejestrację jak najszybciej, najlepiej do 14 grudnia. Do 27 grudnia trzeba będzie złożyć wniosek o wypłatę pieniędzy. To gwarancja otrzymania wsparcia.

Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
07.12.2018.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Rady Powiatu w dniu:

  • 11 grudnia 2018 r. /wtorek/ o godz. 14.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu.
Czytaj całość
 
VIII edycja Nagrody im. Jana Rodowicza "Anody" Drukuj Email
06.12.2018.
Zgłoszenia do 16 grudnia 2018 r.

Mają mądrość pomagania. Pokazują, co dziś znaczą pojęcia: zaangażowanie społeczne, patriotyzm i bohaterstwo. Uhonorujmy ludzi wyjątkowych, bezinteresownie pracujących dla dobra wspólnoty. Kandydatów do Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody” można zgłaszać do 16 grudnia. Nagrodę, która przyznawana jest od siedmiu lat, ustanowiło Muzeum Powstania Warszawskiego.

Czytaj całość
 
Konkurs fotograficzny na zdjęcie z pszczołą lub innym owadem zapylającym w roli głównej Drukuj Email
30.11.2018.

W związku z realizacją projektu pn. ,,PSZCZOŁA – MOJA, TWOJA, NASZA PRZYSZŁOŚĆ” Stowarzyszenie Aktywne Wsparcie Inicjatyw Lokalnych organizuje konkurs fotograficzny.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców województwa małopolskiego. Konkurs nie posiada ograniczeń wiekowych. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 27.11.2018r. do 17.12.2018r.

Czytaj całość
 
II SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
30.11.2018.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 06 GRUDNIA 2018 ROKU /CZWARTEK/ O GODZ. 14.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY UL. MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ II SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.
Czytaj całość
 
Portal IRZplus - zgłaszanie zdarzeń przez internet Drukuj Email
30.11.2018.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępniła nowy Portal IRZplus. Portal przeznaczony jest dla posiadaczy zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania zgłoszeń przez Internet dotyczących zdarzeń zwierzęcych.

Czytaj całość
 
Józef Tomal wybrany starostą Powiatu Myślenickiego na kadencję 2018-2023 Drukuj Email
22.11.2018.

Zakończyła się I sesja VI kadencji Rady Powiatu Myślenickiego, podczas której wybrano prezydium Rady Powiatu oraz starostę Powiatu Myślenickiego na kolejną kadencję.

Zgodnie z Ustawą o samorządzie powiatowym pierwszą sesję prowadził najstarszy wiekiem radny, zasiadający w nowo wybranej Radzie - Edward Zadora. Po wręczeniu 25 radnym zaświadczenia o uzyskaniu mandatu radnego Rady Powiatu Myślenickiego i uroczystym ślubowaniu, powołano komisję skrutacyjną pod przewodnictwem Kazimierza Panusia, w skład której weszli także: Rafał Kudas i Robert Pitala.

Na przewodniczącego Rady Powiatu zgłoszono dwóch kandydatów Tadeusza Żabę i Annę Rapacz. Przewodniczącym Rady Powiatu został wybrany w głosowaniu tajnym: Tadeusz Żaba. Na stanowiska wiceprzewodniczących Rady zaproponowano 4 radnych: Aleksandrę Korpal, Jana Bylicę oraz Macieja Ostrowskiego i Tadeusza Bochnię. Wybrano dwóch wiceprzewodniczących Rady Powiatu: Macieja Ostrowskiego i Tadeusza Bochnię.

Czytaj całość
 
Nabór do projektu Dobry czas na Biznes - KOM2 Drukuj Email
22.11.2018.
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza III nabór do projektu „Dobry Czas na Biznes –KOM2” w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy, Działanie 8.3 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej, w Podziałaniu 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji, typ operacji A kompleksowe wsparcie dla zakładania działalności gospodarczej w formie dotacji.
Czytaj całość
 
XVI Powiatowe Zawody Matematyczne Drukuj Email
22.11.2018.
W dniu 20 listopada br. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Myślenicach zostały wręczone nagrody laureatom XVI Powiatowych Zawodów Matematycznych w kategoriach: VIII klasy szkół podstawowych oraz III klasy gimnazjalne. W spotkaniu wzięli udział: Starosta Myślenicki Józef Tomal, Dyrektor Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego Jerzy Cachel oraz dyrektorzy i nauczyciele szkół, do których uczęszczają tegoroczni laureaci. Matematyka uważana jest za matkę wszystkich nauk, dlatego jestem wdzięczny Panu Dyrektorowi Jerzemu Cachlowi za to, że dzięki Jego staraniom co roku Powiatowe Zawody Matematyczne cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Dziękuję również wszystkim nauczycielom oraz dyrektorom, którzy zaszczepiają w dzieciach i młodzieży tą iskrę – chęć do nauki matematyki – powiedział Józef Tomal.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 2114

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 3
Artykułów: 4852
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Free Joomla Templates