JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest środa, 19 czerwca 2019 r. 170 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Wiele ofert pracy w jednym miejscu - VI Myślenickie Targi Pracy Drukuj Email
12.04.2019.
Wszyscy chcemy godnie i dobrze zarabiać. Wiele osób szuka pracy, niektórzy po to, aby ją zmienić na lepiej płatną, bliżej miejsca zamieszkania, inni poszukują swojego pierwszego zatrudnienia, a dzisiejsze targi mogą im w tym pomóc – powiedział starosta Józef Tomal otwierając Myślenickie Targi Pracy.
Czytaj całość
 
III Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Speed-ballu Drukuj Email
10.04.2019.
W sobotę 6 kwietnia hala sportowa RCOS w Dobczycach stała się areną zmagań sportowców startujących w III Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Speed-ballu. W turnieju wystartowali zawodnicy reprezentujący 5 województw.
Czytaj całość
 
VIII SESJARADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
08.04.2019.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 12 KWIETNIA 2019 ROKU /PIĄTEK/ O GODZ. 13.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY UL. MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ VIII SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.
Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
08.04.2019.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczących Komisji w dniu :

  • 09 kwietnia 2019 r. /wtorek/ o godz. 14.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.
Czytaj całość
 
Szkoła Młodych Ratowników z nowymi fantomami ! Drukuj Email
05.04.2019.
Powiat Myślenicki w trosce o jak najlepszą jakość szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, zakupił dwa fantomy nowej generacji , Little Anne QCPR oraz manekin Baby Anne. Fantomy Little Anne QCPR w stosunku do swoich poprzedników wzbogacone są o funkcję pomiaru jakości wykonywanej akcji RKO (resuscytacja krążeniowo – oddechowa) poprzez technologię QCPR dostępną na urządzeniu mobilnym.
Czytaj całość
 
VI Myślenickie Targi Pracy Drukuj Email
05.04.2019.
Informujemy, że w dniu 11 kwietnia 2019r., w godzinach od 900 do 1200 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno - Ekonomicznych w Myślenicach odbędą się
VI Myślenickie Targi Pracy.
Czytaj całość
 
Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem - nabór wolontariuszy 2019 Drukuj Email
05.04.2019.
Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2019 rozpoczynają nabór dla wolontariuszy, którzy chcą wziąć udział w tegorocznej edycji Festiwalu. Organizatorzy zapraszają młodzież i dorosłych od 16 roku życia. Jeśli jesteś gotowy na przygodę życia, a swój wakacyjny czas chcesz poświęć na zawieranie nowych znajomości, zdobywanie doświadczeń i dobrą zabawę dołącz do jednego z najważniejszych festiwali folkloru. Festiwal startuje 8 lipca a kończy się 17. Wolontariusze powinni jednak pamiętać o dyspozycyjności przed i po rozpoczęciu Festiwalu. Zgłoszenia wolontariuszy przyjmowane są do 10 czerwca 2019.
Czytaj całość
 
Nadal wśród najlepszych. Tomal: mamy powody do dumy! Drukuj Email
05.04.2019.
Powiat Myślenicki znalazł się w gronie najlepiej rozwijających się Powiatów w Polsce. Należy również dodać, że wyróżnienie to otrzymujemy w kategorii największych powiatów – powyżej 120 tys. mieszkańców. Co ciekawe Starosta Józef Tomal jest jedynym w historii naszego powiatu starostą, który odbierał to prestiżowe wyróżnienie. I to aż siedem razy. Jednak jak sam przyznaje: To nasz wspólny sukces samorządowców i mieszkańców. My jako Zarząd i Rada Powiatu staramy się tworzyć dobre warunki i klimat do rozwoju, z którego jak widać korzystają mieszkańcy i przedsiębiorcy. Mamy powody do dumy!
Czytaj całość
 
Znamy już zwycięzców zawodów matematycznych Drukuj Email
03.04.2019.

Powiat od wielu lat wspiera zawody matematyczne, organizowane przez Zespół Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół ponadpodstawowych – powiedział podczas gali wręczenia nagród laureatom wicestarosta Andrzej Pułka.

           

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 2211

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 3
Artykułów: 4966
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates