JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest czwartek, 25 maja 2017 r. 145 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Wymiana doświadczeń w zakresie zdrowia publicznego Drukuj Email
14.03.2017.

Podobnie jak w roku 2014, 2015 i 2016, Powiat Myślenicki w ramach współpracy z Instytutem Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, 10.03.2017 r. gościł w Myślenicach grupę studentów Uniwersytetu Kopenhaskiego (Global Health). W poprzednich latach podczas kilkugodzinnego pobytu w Myślenicach studenci mieli okazję zapoznać się z zasadami funkcjonowania polskiego systemu ochrony zdrowia oraz realizacji zadań samorządów terytorialnych z zakresu profilaktyki chorób cywilizacyjnych.

Czytaj całość
 
Wręczono nagrody w Konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej budynku Starostwa Powiatowego Drukuj Email
13.03.2017.
W poniedziałek 13 marca br. starosta Józef Tomal wręczył dyplomy i nagrody w Konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy Drogowców w Myślenicach.

Konkurs wygrała Firma SSC Architekci Sp. z o.o. z Bolechowic, która przygotuje pełną dokumentację projektową oraz będzie sprawowała nadzór autorski nad budową nowego budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach. Drugie miejsce w konkursie zajęła pracownia projektowa Arch-Logika Wiktor Kielan, która otrzymała dyplom i nagrodę w wysokości 3 tys. zł, a trzecie – Pracownia Projektowa Teresa Okowińska, która otrzymała również dyplom oraz 1 tys. zł.

Czytaj całość
 
Powiat zakończył kwalifikację wojskową w 2017 roku Drukuj Email
13.03.2017.
Powiat Myślenicki zakończył kwalifikację wojskową, którą przeprowadzono w dniach 01.02. - 13.03.2017 r. w Szkołach Prywatnych „Osiński” w Myślenicach. Powiatowa Komisja Lekarska, powołana Zarządzeniem Wojewody Małopolskiego, przebadała i ustaliła kategorię zdolności do służby wojskowej u 787 mężczyzn oraz u 17 kobiet.

Podczas zakończenia prac Powiatowej Komisji Lekarskiej w dniu 13.03 br. obecni byli m.in. starosta myślenicki Józef Tomal, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Oświęcimiu ppłk Andrzej Bandoła, kpt. Przemysław Siudut oraz kpt. Wojciech Olejarz - z WKU w Oświęcimiu, Andrzej Osiński prowadzący Szkoły Prywatne oraz odpowiedzialni za realizację tego zadania pracownicy Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Myślenicach.

Czytaj całość
 
Zostań Innovatorem Małopolski Drukuj Email
13.03.2017.
Rozpoczęła się 11. edycja konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski. Zapraszamy mikro, małe, średnie firmy oraz start-upy z Małopolski! Konkurs w ramach projektu Enterprise Europe Network i przy współpracy z Województwem Małopolskim organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.
Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
13.03.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że w dniu 30 marca 2017 roku /czwartek/ o godz. 13.00 w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) odbędzie się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
13.03.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że w dniu 21 marca 2017 roku /wtorek/ o godz. 14.00 w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Promocji i Rozwoju Powiatu.

Czytaj całość
 
Ponad 6 milionów złotych na drogi w Powiecie Myślenickim  Wojewoda J. Pilch potwierdza Drukuj Email
08.03.2017.
- To bardzo ważne inwestycje, o środki na zabezpieczenie osuwiska i odbudowę drogi w Dziekanowicach staraliśmy się od kilku lat, z kolei droga Siepraw-Zakliczyn-Brzączowice to ważny odcinek komunikacyjny, który łączy się z drogą wojewódzką. Dzisiaj już wiemy, że ta droga również zostanie przebudowana. – Mówił Starosta Józef Tomal po otrzymaniu promes na łączną kwotę ponad 6,5 miliona złotych, które osobiście wręczył Wojewoda Małopolski Józef Pilch.
Czytaj całość
 
Oddział Chirurgii Ogólnej z nowym sprzętem! Drukuj Email
07.03.2017.

Oddział Chirurgii Ogólnej wzbogacił się o dwa nowe kardiomonitory. Zostały one dostarczone do siedziby myślenickiego szpitala pod koniec stycznia br. Są to wysokiej klasy urządzenia medyczne. Służyć one będą do monitorowania i alarmowania o istotnych parametrach życiowych wśród pacjentów z terenu Powiatu Myślenickiego i nie tylko.

Całkowity koszt zakupu dwóch kardiomonitorów wyniósł blisko 20 tys. zł i został sfinansowany z budżetu Powiatu Myślenickiego. W 2017 r. w Budżecie Powiatu Myślenickiego zaplanowano 1. 100.000 zł na inwestycje w SPZOZ w Myślenicach.

Czytaj całość
 
Powiat gościł delegację z Ukrainy Drukuj Email
06.03.2017.
Na zaproszenie Józefa Tomala, starosty powiatu myślenickiego, z początkiem marca br. Powiat gościł delegację z rejonu wierchowińskiego w Obwodzie Iwanofrankowskim na Ukrainie. W jej skład wchodzili: Ivan Shkindiuk – przewodniczący Rady Wierchowińskiej oraz Wasil Lazoriv, koordynator umowy o współpracy między powiatami.

Najważniejszym punktem pobytu było zainicjonowane przez starostę Józefa Tomala spotkanie delegacji z przedsiębiorcami z Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej (IGZM), która działa od prawie 10 lat i skupia około 140 firm z naszego terenu.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 1685
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Polsce w Rankingu Powiatów!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Prometeusz - Nadzieja - Pomoc - Zmiana
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4291
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Free Joomla Templates