JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest wtorek, 25 kwietnia 2018 r. 114 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Projekt OPEN - nieoprocentowane pożyczki na kształcenie Drukuj Email
09.03.2018.
Trwa nabór wniosków do projektu "Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej" (OPEN). Jest to fundusz pożyczkowy udzielany na preferencyjnych warunkach, którego celem i głównym założeniem jest zwiększenie dostępności różnych form edukacji wśród osób pragnących podnieść swoje kompetencje zawodowe.

Dzięki zwrotnemu wsparciu finansowemu, które oferuje Fundusz, działalność edukacyjna proponowana przez krajowe i zagraniczne podmioty stanie się dostępna dla tych spośród potencjalnych chętnych, którzy nie posiadają wystarczających środków finansowych na podnoszenie swoich kwalifikacji.

Czytaj całość
 
Powiat zakończył kwalifikację wojskową w 2018 roku Drukuj Email
09.03.2018.

Powiat Myślenicki zakończył kwalifikację wojskową, którą przeprowadzono w dniach 30.01. - 08.03.2018 r. Powiatowa Komisja Lekarska przebadała i ustaliła kategorię zdolności do służby wojskowej u 766 mężczyzn oraz u 18 kobiet.

Czytaj całość
 
Porozmawiają o niepodległości Drukuj Email
09.03.2018.

„Sto rozmów na sto lat odzyskania przez Polskę niepodległości” z projektem o takim tytule startuje w marcu br. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Do 11 listopada 2018 zarejestrowanych zostanie 100 rozmów z różnymi mieszkańcami Gminy Myślenice, którzy opowiadać będą Dorocie Ruśkowskiej o swoich doświadczeniach z niepodległością. Partnerem filmowym tego przedsięwzięcia jest portal www.kmy.pl.

Czytaj całość
 
Projekt Kierunek Kariera dla Małopolan Drukuj Email
05.03.2018.
Uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera” adresowanym do pracujących Małopolan, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie można otrzymać nawet do 87% dofinansowania do szkoleń komputerowych, językowych oraz prawa jazdy (kat. A, B, C, C+E). Pierwszym krokiem do otrzymania dofinansowania w formie bonów szkoleniowych jest usługa Bilansu Kariery. Dotąd z usługi Bilansu Kariery skorzystało prawie 6000 Małopolan.
Czytaj całość
 
Powiat z unijna kasą - marszałek G. Lipiec o nowych inwestycjach Drukuj Email
02.03.2018.
- Cieszę się, że udało się nam podzielić środki przeznaczone na zdrowie w taki sposób, że skorzystają pacjenci w całym województwie. Do Powiatu Myślenickiego trafi na ten cel ponad 7 milionów złotych. Dofinansowywanie szpitali jest bardzo ważne, ponieważ centralne stawki NFZ nie są wystarczające na pokrycie kosztów leczenia – nie wspominając o inwestycjach – rząd nic z tym nie robi, dlatego trzeba współpracować na szczeblu samorządowym – mówił w czasie wizyty w Powiecie Myślenickim Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Grzegorz Lipiec, komentując decyzję przyznania dotacji myślenickiemu szpitalowi. Pieniądze pozwolą między innymi na przebudowę, modernizację i wyposażenie oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii oraz Centralnej Sterylizatorni.
Czytaj całość
 
Powiat Myślenicki z tytułem Zdrowy Samorząd Drukuj Email
02.03.2018.
1 marca w samo południe zakończyło się głosowanie internetowe w organizowanym przez PortalSamorzadowy.pl oraz portal i magazyn Rynek Zdrowia konkursie "Zdrowy Samorząd". W głosowaniu internetowym, Powiat Myślenicki nie miał sobie równych.
Czytaj całość
 
1 marca Świętem Żołnierzy Wyklętych Drukuj Email
01.03.2018.

Z inicjatywy Starosty Myślenickiego Józefa Tomala, w obecności Wicestarosty Myślenickiego Tomasza Susia oraz nauczycieli i młodzieży z Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja w Myślenicach, przed tablicą upamiętniającą polskich patriotów zostały złożone kwiaty i zapalono znicze.

Przed budynkiem przy ul. K. Wielkiego w Myślenicach, gdzie znajduje się tablica poświęcona patriotom, torturowanym, bitym i zamordowanym przez komunistyczny system w latach 1945-1956, Starosta Myślenicki wygłosił mowę, poświęconą historii Żołnierzy Wyklętych z terenu powiatu myślenickiego.

Czytaj całość
 
XV TARGI EDUKACYJNE POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
01.03.2018.
Zapraszamy do udziału w XV Targach Edukacyjnych Powiatu Myślenickiego, które odbędą się 14 marca 2018 r. w godzinach 9.00 - 14.00, w hali sportowej Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach, ul. 3 Maja 97b.

Targi Edukacyjne organizujemy corocznie od 2004 roku i są one szansą na zapoznanie się ofertą kształcenia publicznych szkół prowadzonych przez Powiat Myślenicki. Swoją ofertę zaprezentują również placówki oświatowe z terenu powiatu myślenickiego. Udział młodzieży klas gimnazjalnych w Targach, stwarzających możliwość zapoznania się w jednym miejscu
z ofertą edukacyjną branżowych szkół I stopnia, techników i liceów ogólnokształcących, umożliwi młodzieży jak najlepszy wybór dalszej drogi kształcenia, a w przyszłości także zatrudnienia.

XV Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego będą miały charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych, w szczególności: uczniów klas III dotychczasowych gimnazjów planujących podjąć dalszą edukację w branżowych szkołach I stopnia, technikach i liceach ogólnokształcących, rodziców i nauczycieli oraz mieszkańców Powiatu.

Udział w Targach dla uczestników jest bezpłatny.

Czytaj całość
 
Nabór na urzędników wyborczych Drukuj Email
21.02.2018.

Na podstawie § 2 Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 19 lutego 2018 r. w sprawie określenia liczby, trybu i warunków powoływania urzędników wyborczych, Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie informuje o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego oraz liczbie urzędników wyborczych w gminach na obszarze właściwości terytorialnej delegatury.

Zgodnie z art. 191c § 1 Kodeksu wyborczego (Dziennik Ustaw z 2017 r. poz. 15 i 1089 oraz z 2018 r. poz. 4, 130 i 138), urzędników wyborczych powołuje się dla obszaru danej gminy na okres 6 lat, spośród pracowników urzędów obsługujących: organy administracji rządowej, samorządowej lub jednostek im podległych lub przez nie nadzorowanych, posiadających wykształcenie wyższe.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 1902
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4594
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Free Joomla Templates