JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest niedziela, 09 grudnia 2018 r. 343 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Projekt "Kierunek Kariera" - doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących! Drukuj Email
15.10.2018.

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.

Kto może otrzymać dofinansowanie szkolenia lub kursu?

  • Musisz być dorosły (nie ma górnej granicy wieku) i pracować
  • Musisz też być związany z Małopolską – mieszkać tu, uczyć się lub pracować
  • Dodatkowo, jeśli masz mniej niż 50 lat, musisz mieć wykształcenie maksymalnie na poziomie zdanej matury
Czytaj całość
 
LVIII SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
12.10.2018.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 18 PAŹDZIERNIKA 2018 ROKU /CZWARTEK/ O GODZ. 13.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY ULICY MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ LVIII SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Życzenia Drukuj Email
12.10.2018.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom Oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia
wszelkiej pomyślności, radości i satysfakcji z pracy
na rzecz wychowania i wykształcenia dzieci i młodzieży.

Dziękujemy za codzienny wysiłek, troskę w budowanie wspólnoty szkolnej. Mamy nadzieję, że praca w oświacie nadal przynosić będzie Państwu poczucie spełnienia i dostarczy wielu niezapomnianych chwil.

Życzymy, aby Wasz wysiłek wkładany w pracę z młodzieżą motywował do podejmowania ambitnych wyzwań, które przyczynią się do realizacji pasji i zamierzeń zawodowych uczniów.

Wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom Oświaty życzymy sukcesów zawodowych oraz dużo zdrowia i spełnienia marzeń w życiu osobistym.

Starosta Myślenicki
Józef Tomal

Przewodniczący Rady Powiatu
Tadeusz Żaba

 
Kompleksowa modernizacja Oddziału Zakaźnego Drukuj Email
12.10.2018.

Trwa przebudowa i modernizacja pomieszczeń Oddziału Zakaźnego SP ZOZ w Myślenicach. Zmodernizowano podłącza i sieci. Kończy się remont sal i korytarzy.

Zakupiony zostanie nowoczesny sprzęt i aparatura medyczna. Trwają też prace mające na celu zagospodarowanie terenów zielonych z tyłu oddziału. Inwestycja powinna zakończyć się późną jesienią br.

Czytaj całość
 
Nowe oblicze Oddziału Chirurgii Ogólnej Drukuj Email
12.10.2018.

Trwa przebudowa oraz modernizacja pomieszczeń Oddziału Chirurgii Ogólnej w myślenickim szpitalu. Zakończył się I etap prac, zmodernizowano jedną część oddziału.

Sale na Oddziale po modernizacji mają zupełnie inny standard. Każda jest nowoczesna i wyposażona w łazienkę. Powstanie też sala intensywnej opieki pooperacyjnej oraz nowoczesna pracownia endoskopii.

Czytaj całość
 
Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla rolników Drukuj Email
12.10.2018.

ZAPROSZENIE

Kierownik Myślenickiego Biura Powiatowego ARiMR
zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziałuw spotkaniu informacyjno-szkoleniowym.

Termin i miejsce:

15 październik 2018r., godzina: 09.00, Dom Katolicki im. ks. Prałata Józefa Bylicy w Myślenicach, ul. 3 Maja 1a

Czytaj całość
 
Powiat wspiera niepełnosprawnych Drukuj Email
12.10.2018.
Starosta Myślenicki Józef Tomal oraz wicestarosta Tomasz Suś podpisali umowę z kołem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Myślenicach o powierzeniu realizacji zadania publicznego w dziedzinie pomocy społecznej tj. o prowadzeniu dziennego ośrodka wsparcia dla osób upośledzonych umysłowo, czyli Środowiskowego Domu Samopomocy w Myślenicach, przy ulicy Zdrojowej. Zadanie będzie realizowane przez 3 najbliższe lata, od grudnia 2018 r. do końca listopada 2021 roku. Zaplanowano na ten cel dotację celową w wysokości 1.765.634,40 na 28 uczestników, która zostanie przekazana Stowarzyszeniu przez Powiat w czterech transzach.
Czytaj całość
 
Powiat buduje kolejne rondo Drukuj Email
05.10.2018.
W rejonie skrzyżowania ulic Kazimierza Wielkiego i Cegielskiego w Myślenicach rozpoczęły się prace związane z przebudową tego skrzyżowania na rondo i wymianą nawierzchni na ulicy Cegielskiego oraz budową chodnika wzdłuż modernizowanej ulicy. To bardzo ważny węzeł komunikacyjny w Myślenicach, ze względu na bliskość Urzędu Skarbowego oraz strefy przemysłowej inwestycja ta jest niezbędna – mówi Starosta Józef Tomal.
Czytaj całość
 
Operator Numeru Alarmowego 112 będzie obsługiwał numer alarmowy 997 Drukuj Email
05.10.2018.

Od 1 października 2018 roku o godz. 10 rozpocznie się proces przejmowania obsługi numeru alarmowego 997 przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie obsługujący obecnie numer alarmowy 112. Proces ten jest wynikiem udanego pilotażu jaki został przeprowadzony w województwie śląskim w 2017 roku.

Proces przełączania numeru alarmowego 997 do Centrów Powiadamiania Ratunkowego w całym kraju rozpoczął się w kwietniu i będzie trwał do grudnia br. Wcześniej obsługę numeru alarmowego 997 rozpoczęły CPR m.in. w województwach: śląskim, opolskim, świętokrzyskim., kujawsko-pomorskim, lubuskim, warmińsko – mazurskim, lubelskim, podkarpackim, podlaskim, pomorskim.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 2059
Wybory Samorządowe 2018
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja III

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4787
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Free Joomla Templates