JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest czwartek, 27 lipca 2017 r. 208 dzień roku
Aktualności
Aktualności
IV Powiatowy Konkurs Moja gmina, mój powiat, moja mała ojczyzna Drukuj Email
02.06.2017.
31 maja br. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach odbył się IV Powiatowy Konkurs „Moja gmina, mój powiat, moja mała ojczyzna”, w którym wzięło udział 36 uczestników z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Myślenickiego. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować w trzyosobowych zespołach prezentację multimedialną promującą swoją gminę lub powiat. Ich celem było zachęcenie do odwiedzenia tych miejsc, które warto zwiedzić i zaprezentowanie, jak można w atrakcyjny sposób spędzić swój wolny czas. Młodzież znakomicie poradziła sobie z tym zadaniem, prezentując jednocześnie wysoki poziom wiedzy na temat historii, zabytków i swojej małej ojczyzny.

W wyniku konkursowej rywalizacji wśród szkół gimnazjalnych I miejsce zajęli uczniowie: Emilia Małota, Grzegorz Żmija i Zuzanna Szatan z Gimnazjum w Rudniku, a wśród szkół ponadgimnazjalnych uczniowie: Krzysztof Dobosz, Michał Kiebzak i Beniamin Nowak z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach.

Czytaj całość
 
Finał zmagań młodych ratowników w Powiatowych Zawodach Pierwszej Pomocy Drukuj Email
02.06.2017.
31 maja br. w budynkach Zespołu Szkół w Dobczycach odbył się finał Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy. Etap organizowany był dla wszystkich szczebli edukacyjnych jednocześnie tj. szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Patronat nad zawodami , podobnie jak w roku 2016, objęły następujące osobistości i instytucje: p. Józef Pilch, Wojewoda Małopolski, p. Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego, Polska Rada Resuscytacji, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Dr hab. med., prof. UJ Leszek Brongel, Konsultant wojewódzki ds. medycyny ratunkowej.

Czytaj całość
 
Trwa rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych Drukuj Email
02.06.2017.

Drodzy Gimnazjaliści!

Przypominamy, że trwa rekrutacja do oddziałów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych
na rok szkolny 2017/2018.
Proces rejestracji kandydatów i składanie podań trwa tylko
do 12 czerwca 2017 roku, do godz. 15.00.

Czytaj całość
 
Informacja Drukuj Email
02.06.2017.
Od 1 czerwca 2017r., ulegają zmianie godziny pracy Rzecznika Konsumentów.
Nowe godziny pracy: wtorek 7:30-12:30, środa 12:30 - 15:30 pozostałe godziny w czwartek i piątek pozostają bez zmian.
 
Święto Dnia Rodzicielstwa Zastępczego Drukuj Email
01.06.2017.

30 maja br. odbyło się spotkanie zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myślenicach dla osób, które zdecydowały się na zostanie dla dzieci rodziną zastępczą oraz stworzenia dzieciom nowego domu.

Rodziny, które przybyły z całego Powiatu Myślenickiego na swoje święto przywitali: dyrektor PCPR – Piotr Gofroń, z-ca dyrektora- Grażyna Murzyn oraz Zespół ds. Pieczy Zastępczej działający przy PCPR.

Czytaj całość
 
XL SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
31.05.2017.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 06 CZERWCA 2017 ROKU /WTOREK/ O GODZ. 12.00 W BUDYNKU KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W MYŚLENICACH ODBĘDZIE SIĘ XL SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Dobry Czas na Biznes Krakowski Obszar Metropolitalny Drukuj Email
31.05.2017.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do składania formularzy rekrutacyjnych do projektu Dobry Czas na Biznes. Nabór będzie prowadzony od 5 do 23 czerwca 2017 r.

Uczestnicy projektu będą mogli uzyskać bezzwrotną dotację na założenie działalności gospodarczej, skorzystać z pakietu bezpłatnych szkoleń i otrzymać roczne bezpłatne doradztwo w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa.

Czytaj całość
 
Starosta odznaczony przez Marszałka Drukuj Email
30.05.2017.
Starosta Myślenicki Józef Tomal został odznaczony Krzyżem Małopolski - Złotą Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego. - To wyróżnienie nie byłoby możliwe gdyby niecodzienna praca urzędników starostwa oraz urzędów gmin naszego powiatu. Ale o jego rozwoju codziennie decydują mieszkańcy. Wszystkim serdecznie dziękuję - mówił Starosta, odbierając wyróżnienie od Marszałka Jacka Krupy.

Dzień Samorządowca co roku obchodzony jest 27 maja w Starym Sączu - mieście św. Kingi, która patronuje samorządowcom. Tego dnia odbywają się panele dyskusyjne oraz imprezy kulturalne. Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Zdj.:arch.UMWM

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
29.05.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 05 czerwca 2017 roku /poniedziałek/ o godz. 14.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 1731
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Polsce w Rankingu Powiatów!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4352
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Free Joomla Templates