JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2018 r. 289 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Bezpieczny Powiat  wizyta w Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Pcimiu Drukuj Email
07.09.2018.
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Pcimiu, to kolejna placówka, która dołączyła do akcji „Bezpieczny Powiat” organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach. W dniu dzisiejszym Starosta Józef Tomal, Wicestarosta Tomasz Suś oraz członek Zarządu Powiatu Bolesław Pajka przekazali wychowankom przedszkola kamizelki odblaskowe z napisem „Bezpieczny Powiat” oraz węże odblaskowe spacerowe.
Czytaj całość
 
Targi Seniora 2018 w Krakowie - występy, spotkania i warsztaty Drukuj Email
07.09.2018.

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadają się tegoroczne Targi Seniora, które odbędą się w dniach od 5 do 6 października br. w EXPO Kraków.

Do seniorów i ich rodzin z całej Polski skierowana jest druga edycja Targów Seniora, które odbędą się w dniach od 5 do 6 października br. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Organizatorzy szacują, że weźmie w nich udział kilka tysięcy uczestników oraz ponad 100 wystawców.

Targi Seniora 2018 to impreza, która łamie stereotyp starszej osoby i jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie dotyczące aktywnego spędzania czasu w tej szczególnej grupie wiekowej. Dlatego właśnie wśród tegorocznej oferty Targów znajdą się przedstawiciele biur podróży, hoteli, firm świadczących usługi medyczne oraz prawne i finansowe. Nie zabraknie również oferty kulturalno-rozrywkowej i zajęć warsztatowych.

Czytaj całość
 
Tytuł Honorowy Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego- można składać wnioski do 30.09.2018 r. Drukuj Email
07.09.2018.
Rada Powiatu Myślenickiego ustanowiła Tytuł Honorowy „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” w celu uhonorowania osób oraz instytucji za wybitne zasługi dla rozwoju Powiatu Myślenickiego i rozsławienia jego imienia. Tytuł Honorowy „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego”, w postaci aktu nadania Tytułu i Medalu Honorowego przyznawany jest corocznie przez Radę Powiatu Myślenickiego.
Czytaj całość
 
Głosowanie w III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego Drukuj Email
07.09.2018.
Trwa III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Już od 10 września br. startuje głosowanie w III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do 5 października br. każdy, kto mieszka w Małopolsce i skończył 16 lat, będzie mógł wybierać spośród zgłoszonych zadań najlepsze, jego zdaniem pomysły. Zwycięskie pomysły zrealizuje Województwo Małopolskie
Czytaj całość
 
Zaszczep dziecko przeciwko sepsie! Drukuj Email
05.09.2018.
Ważnym wieloletnim programem Powiatu Myślenickiego, kontynuowanym nieprzerwanie od 2008 r. jest Program szczepień ochronnych przeciwko meningokokom typu C, wywołującym sepsę. Dla dzieci jest to szczególnie niebezpieczna choroba, ponieważ może doprowadzić do ciężkich powikłań a nawet do śmierci. Warto zaznaczyć, że szczepienia przeciw meningokokom typu C nie są objęte refundacją, ale od 2005 r. wpisano je jako zalecane w Programie Szczepień Ochronnych.
Czytaj całość
 
Forum Inicjatyw na rzecz Rodziny i Wychowania - Kraków 29.09.2018 Drukuj Email
04.09.2018.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w Forum Inicjatyw na rzecz Rodziny i Wychowania, które odbędzie się w sobotę 29 września 2018r. w Krakowie. Jest to część szerszego projektu pn. „Budowanie sieci współpracy między organizacjami. Aktywizacja i integracja liderów środowisk”, realizowanego w województwach Małopolskim i Lubelskim a dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Czytaj całość
 
Można składać wnioski Drukuj Email
04.09.2018.

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Myślenicach informuje, że do dnia 25.09.2018 r. można składać w Starostwie, przy ul. M. Reja 13, wnioski o dofinansowanie imprez sportowych/turystycznych oraz kulturalnych o zasięgu powiatowym, które będą realizowane w przyszłym roku budżetowym.

Wniosek o dofinansowanie imprezy sportowej / turystycznej o zasięgu powiatowym, realizowanej w roku 2019

 
Zapraszamy na Powiatowy Festiwal Orkiestr Dętych! Drukuj Email
03.09.2018.
Starosta Powiatu Myślenickiego Józef Tomal zaprasza na Powiatowy Festiwal Orkiestr Dętych „Dla Niepodległej”, który odbędzie się 16 września 2018 r. w Myślenicach.

W trakcie festiwalu wystąpi trzynaście Orkiestr Dętych z terenu powiatu myślenickiego, które z okazji obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zaprezentują w swoim repertuarze także pieśni patriotyczne. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którym rozdane zostaną flagi, do wspólnego przemarszu spod MOKIS na halę sportową na Zarabie. Warto wziąć udział we wspólnym świętowaniu, niech ten festiwal będzie wyrazem naszej wdzięczności dla tych, którzy sto lat temu walczyli o naszą wolność!

Czytaj całość
 
Konkurs o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego Amicus Hominum Drukuj Email
03.09.2018.

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji Nagrody Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum”.

Nagroda „Amicus Hominum” ustanowiona przez Samorząd Województwa Małopolskiego w celu wyróżnienia osób, które działają na rzecz dobra innych i swoją bezinteresowną aktywnością wspierają drugiego człowieka. Nagroda promuje ideę wolontariatu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 października 2018 r.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 2026
Wybory Samorządowe 2018
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja III

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4750
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates