JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest sobota, 24 sierpnia 2019 r. 236 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Rafał Kudas Wicestarostą Powiatu Myślenickiego Drukuj Email
21.06.2019.

Podczas XI sesji Rady Powiatu Myślenickiego rezygnacje ze stanowiska złożyli: wicestarosta Andrzej Pułka oraz etatowy członek Zarządu Rafał Kudas. Po tajnym głosowaniu przeprowadzonym przez komisje skrutacyjną, nowym Wicestarostą Powiatu Myślenickiego został Rafał Kudas, natomiast nieetatowym członkiem Zarządu Powiatu Andrzej Pułka.

Aktualny skład Zarządu:

Starosta- Józef Tomal

Wicestarosta- Rafał Kudas

Członkowie Zarządu: Andrzej Pułka, Bolesław Pajka, Krzysztof Trojan

Czytaj całość
 
Przekazanie sprzętu komputerowego Betanii Drukuj Email
21.06.2019.

„Betania” to zespół ludzi w każdym wieku, których łączy jedno – wielkie serce i chęć bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi. Cieszymy się, że możemy wesprzeć ich pracę - powiedział starosta Józef Tomal.

Powiat Myślenicki przekazał dziesięć tysięcy złotych na nagrody rzeczowe dla Parafialnego Zespołu Caritas „Betania”, działającego przy Parafii Narodzenia NNMP w Myślenicach, z okazji Jubileuszu 25lecia działalności za wieloletnią aktywną działalność opiekuńczą, charytatywną i wolontaryjną na rzecz osób potrzebujących.

Czytaj całość
 
Nagroda Starosty dla Parafii NNMP w Myślenicach Drukuj Email
21.06.2019.

Dwadzieścia pięć tysięcy złotych to nagroda, którą otrzymała Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach w dziedzinie kultury od Starosty Józefa Tomala.

Zarząd Powiatu postanowił docenić wieloletnią działalność Parafii na rzecz pielęgnacji kultury i tradycji chrześcijańskiej oraz renowacji zabytkowego Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej i przyznać nagrodę Parafii – powiedział starosta Józef Tomal.

Czytaj całość
 
Konkurs o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego Amicus Hominum - edycja XIV 2019 Drukuj Email
21.06.2019.

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji Nagrody Samorządu Województwa Małopolskiego „Amicus Hominum”.

Nagroda „Amicus Hominum” została ustanowiona przez Samorząd Województwa Małopolskiego w celu wyróżnienia osób, które działają na rzecz dobra innych i swoją bezinteresowną aktywnością wspierają drugiego człowieka.

Czytaj całość
 
Bezpieczne wakacje 2019 Drukuj Email
21.06.2019.

Wkrótce rozpoczną się wakacje – czas wypoczynku dla dzieci i młodzieży, a dla służb i opiekunów dbających o ich bezpieczeństwo, okres wytężonej pracy.

Jak co roku, służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo mieszkańców w naszym regionie, na zaproszenie starosty Józefa Tomala, spotkały się w starostwie w dniu 18 czerwca br. na posiedzeniu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, aby omówić sprawy związane z przygotowaniem powiatu do zapewnienia bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas tegorocznych wakacji.

Czytaj całość
 
Ruszył nabór kandydatów do Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego V kadencji Drukuj Email
21.06.2019.

Ogłoszono nabór kandydatów strony pozarządowej do Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Zapraszamy organizacje pozarządowe z regionu do zgłaszania kandydatów na członków Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 czerwca br.

Czytaj całość
 
Starosta docenił artystów i sportowców Drukuj Email
21.06.2019.

Po raz kolejny Zarząd Powiatu na czele ze Starostą Myślenickim Józefem Tomalem przyznał nagrody w dziedzinie kultury i sportu.

Nagrody te przyznawane są artystom, organizacjom i działaczom środowisk kulturalnych, sportowcom, propagatorom sztuki i aktywności fizycznej, trenerom i zawodnikom. W tym roku pula wszystkich nagród wyniosła 60 tysięcy złotych. Nagrodzonych zostało trzydzieści osób/podmiotów.

- Wasze osiągnięcia i działania pozwalają promować nasz Powiat w kraju i zagranicą, jesteście chlubą naszego regionu. Doceniając Wasze osiągnięcia sportowe oraz w dziedzinie upowszechniania kultury, życzę wszystkim nagrodzonym dalszych sukcesów – mówił podczas uroczystości wręczenia nagród starosta Józef Tomal.

Czytaj całość
 
Punk ewidencyjny NFZ Drukuj Email
21.06.2019.
 
XI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
14.06.2019.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 19 CZERWCA 2019 ROKU /ŚRODA/ O GODZ. 13.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY UL. MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ XI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 2246

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 4
Artykułów: 5007
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates