JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest wtorek, 17 października 2018 r. 289 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Projekt Zmiana na plus II zmiana dla ciebie Drukuj Email
18.09.2018.

Nowe możliwości dla osób zwolnionych, zagrożonych zwolnieniem z pracy i dla rolników

  • Uzupełnij kwalifikacje
  • załóż własną firmę
  • naucz się czegoś nowego

ZAINWESTUJ W SIEBIE

Czytaj całość
 
Zdrowie i edukacja  to priorytety Powiatu Drukuj Email
14.09.2018.
Dzięki środkom własnym Powiatu oraz pozyskanym z programów zewnętrznych ruszają kolejne, ważne dla mieszkańców inwestycje i projekty. Na 56. sesji Rady Powiatu Myślenickiego zostały podjęte uchwały m. in. w sprawie przyznania dotacji celowych dla SP ZOZ w Myślenicach: na modernizację terenów zielonych- 144 tys.754 zł, na dofinansowanie zakupu oprogramowania serwera w kwocie 69 tys.390 zł, na dofinansowanie zadania związanego z przebudową oddziału anestezjologii i intensywnej terapii w łącznej kwocie 1 mln 800 tys.zł, stanowiącej wkład własny w ramach zadania, jakim jest remont i modernizacja Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Centralnej Sterylizatorni i Diagnostyki Obrazowej wraz z wyposażeniem i zakupem aparatury medycznej. Wartość projektu, który dofinansowany jest ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, to prawie 9 milionów złotych.
Czytaj całość
 
Zapraszamy na Powiatowy Festiwal Orkiestr Dętych! Drukuj Email
14.09.2018.
Starosta Powiatu Myślenickiego Józef Tomal zaprasza na Powiatowy Festiwal Orkiestr Dętych „Dla Niepodległej”, który odbędzie się 16 września 2018 r. w Myślenicach.

W trakcie festiwalu wystąpi trzynaście Orkiestr Dętych z terenu powiatu myślenickiego, które z okazji obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zaprezentują w swoim repertuarze także pieśni patriotyczne. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którym rozdane zostaną flagi, do wspólnego przemarszu spod MOKIS na halę sportową na Zarabie. Warto wziąć udział we wspólnym świętowaniu, niech ten festiwal będzie wyrazem naszej wdzięczności dla tych, którzy sto lat temu walczyli o naszą wolność!

Czytaj całość
 
Cyfrowe mapy w powiecie myślenickim Drukuj Email
10.09.2018.

/ I etap -modernizacja ewidencji gruntów i budynków wsi Bysina i Jasienica/

Starosta Myślenicki zobowiązany ustawami do realizacji zadania z zakresu administracji rządowej, podpisał w 2017 roku umowę z Urzędem Marszałkowskim .- Powiat Myślenicki otrzymał wielomilionową pomoc z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 dzięki której zmodernizowana zostanie ewidencja gruntów i budynków w gminach: Myślenice, Sułkowice i Dobczyce.

W ramach tego projektu 29 czerwca 2018 r. podpisana została umowa z firmą GEOMAP z Dębicy na modernizację i poprawę jakości danych ewidencyjnych dla gminy Myślenice. W pierwszym etapie / który już trwa/ zostaną zmodernizowane wsie Bysina i Jasienica. Zostaną ustalone i pomierzone granice działek w terenach zabudowanych jak również budynki i budowle trwale związane z gruntami.

Czytaj całość
 
Starosta czyta Żeromskiego Drukuj Email
10.09.2018.

To już siódma edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. W tym roku „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego jest lekturą, która będzie czytana w ramach wspomnianej akcji.

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach, odbyło się wspólne czytanie tekstów Antologii Niepodległości. Doceniając społeczną rolę tej ogólnopolskiej akcji, w spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele Powiatu Myślenickiego.
Czytaj całość
 
Powiatowe programy profilaktyki chorób cywilizacyjnych w roku 2018 Drukuj Email
10.09.2018.

PROGRAMY PROFILAKTYKI CHORÓB DOSTĘPNE BEZPŁATNIE DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU MYŚLENICKIEGO

Zapraszamy do skorzystania z oferty Powiatu Myślenickiego dla zdrowia swojego i swojej rodziny

Czytaj całość
 
Nabór do projektu pt. Postaw na rozwój - zwiększ możliwość! Drukuj Email
10.09.2018.

Firma Michał Cichoń PRO STUDIO zaprasza do udziału w projekcie pt. „Postaw na rozwój – zwiększ możliwość!” nr PRMP.08.02.00-12-0072/18 realizowanego w ramach uzyskanego dofinansowania ze środków Unii Europejskiej i budżetu Państwa.

Wsparcie skierowane jest do osób zamieszkujących na terenie województwa małopolskiego w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy (bezrobotnych i biernych zawodowo) należących do co najmniej jednej z grup:

Czytaj całość
 
LVI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
07.09.2018.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 13 WRZEŚNIA 2018 ROKU /CZWARTEK/ O GODZ. 13.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY ULICY MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ LVI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.
Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
07.09.2018.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczących Komisji w dniu:

  • 13 września 2018 r. /czwartek/ o godz. 12.00 w sali obrad budynku Starostwa Powiatowego Myślenicach przy ulicy M. Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 2026
Wybory Samorządowe 2018
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja III

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4750
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates