JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest czwartek, 27 lipca 2017 r. 208 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Spotkanie podsumowujące działania Szkoły Młodych Ratowników Drukuj Email
28.06.2017.
Za nami podsumowanie działalności Szkoły Młodych Ratowników (SMR) w roku szkolnym 2016/2017 r. , które odbyło się 22 czerwca br. w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach. Centralą kierującą działaniami grupy wolontariuszy, głównie z gimnazjów, jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach a systematyczne spotkania SMR, dzięki przychylności Dyrekcji, odbywają się w Gimnazjum Nr 1 w Myślenicach oraz w Gimnazjum w Dobczycach. Wolontariusze pod opieką Instruktora realizują cele zadania powiatowego programu edukacyjnego z zakresu pierwszej pomocy szkoląc, głównie dzieci i młodzież w szkołach Powiatu Myślenickiego promując ideę pierwszej pomocy i uwrażliwiania na problemy bezpieczeństwa zdrowotnego ludzi. Uczą się też współpracy i integracji w grupie a także autoprezentacji. W obecnym roku grupa znacznie się poszerzyła, zrekrutowano około 50 nowych członków, którzy po odpowiednim przeszkoleniu, poświęcili w sumie ponad pięćset godzina współprowadząc zajęcia w szkołach na terenie powiatu.
Czytaj całość
 
Integracja po raz 18-nasty Drukuj Email
26.06.2017.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie już po raz osiemnasty organizuje Myślenickie Spotkanie Integracyjne – wydarzenie skierowane do wszystkich osób, instytucji oraz środowisk, którym los i warunki życia osób niepełnosprawnych nie są obojętne.

– Spotkania organizowane przez PCPR wpisały się w kalendarz życia społecznego i kulturalnego Myślenic. Dzisiaj nikt – ani osoby niepełnosprawne, ani pracownicy PCPR i innych instytucji, ani wolontariusze jak i cała masa ludzi dobrej woli, którzy każdego dnia wspierają piękną ideę otwartego, obywatelskiego i tolerancyjnego społeczeństwa nie wyobrażają sobie by to spotkanie miało się nie odbyć. Jako Powiat Myślenicki zawsze będziemy tu obecni i będziemy pomagać w takich inicjatywach – mówił Wicestarosta Myślenicki Tomasz Suś.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
23.06.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 26 czerwca 2017 r. /poniedziałek/ o godz. 13.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Czytaj całość
 
Artyści i sportowcy nagrodzeni przez starostę Drukuj Email
20.06.2017.
Starosta Myślenicki przyznał nagrody w dziedzinach: kultury i sportu – Te nagrody to podziękowanie za wkład w rozwój społeczny, kulturowy i sportowy naszego regionu. We wszystkich tych aspektach naszego codziennego życia mieszkańcy naszego powiatu odnoszą coraz większe i częstsze sukcesy – mówił na uroczystości wręczenia nagród starosta Józef Tomal.

To kolejna edycja nagród, które przyznawane są artystom, organizacjom i działaczom środowisk kulturalnych, sportowcom, propagatorom sztuki i aktywności fizycznej, trenerom i zawodnikom. W tym roku pula wszystkich nagród wyniosła 60 tysięcy złotych i była o 12 tysięcy wyższa niż w roku poprzednim. – Jestem bardzo dumny, że w naszym powiecie jest tyle utalentowanych osób i aktywnych organizacji. Dlatego jestem przekonany, że za rok znowu się spotkamy, by nagrodzić kolejnych – zapewnia Starosta Tomal.

Czytaj całość
 
XLI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
20.06.2017.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 26 CZERWCA 2017 ROKU /PONIEDZIAŁEK/ O GODZ. 14.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH ODBĘDZIE SIĘ XLI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
20.06.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 22 czerwca 2017 r. /czwartek/ o godz. 15.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu.

Czytaj całość
 
Powiatowy konkurs pięknego czytania Legend kliszczackich Drukuj Email
14.06.2017.

W Gimnazjum w Trzebuni odbył się pierwszy Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania legend, w którym wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z 13 szkół z terenu powiatu, z: Myślenic, Tokarni, Lubnia, Pcimia, Trzebuni, Zasani, Łyczanki, Skomielnej Czarnej, Bogdanówki. „Legendy kliszczackie” czytane były w języku, w którym zostały napisane, ale również gwarą charakterystyczną dla tego regionu.

Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Myślenickiego Józefa Tomala.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
14.06.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 23 czerwca 2017 r. /piątek/ o godz. 14.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. M. Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej.

Czytaj całość
 
11. Turniej Sportowy Osób Niepełnosprawnych o Memoriał Tadeusza Piekarza w Harbutowicach Drukuj Email
12.06.2017.

11. Memoriał Tadeusza Piekarza – 8 czerwca 2017 r.

Ku pamięci, ku radości, ku integracji

17 drużyn z ośrodków dla osób niepełnosprawnych z całego naszego regionu wzięło udział w 11. Turnieju Sportowym Osób Niepełnosprawnych o Memoriał Tadeusza Piekarza, który odbył się na terenie parkowym DPS w Harbutowicach 8 czerwca 2017 r. Zorganizowały go: SWON Kolonia, DPS im. Tadeusza Piekarza oraz WTZ w Harbutowicach.

Uczestnicy turnieju

Na turniej przybyli reprezentanci: DPS Izdebnik, Grupy Środowiskowej SWON Kolonia, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Myślenicach, DPS Harbutowice, ŚDS Sułkowice, ŚDS Lubień, WTZ Dobczyce, WTZ Myślenice, WTZ Harbutowice, DPS Pcim, WTZ Cechowa Kraków, WTZ Łyszkowice, ŚDS Magiczny Dom, DPS Zebrzydowice, DPS Trzemeśnia, ŚDS Zegartowice i Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 1731
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Polsce w Rankingu Powiatów!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4352
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Free Joomla Templates