JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest czwartek, 25 maja 2017 r. 145 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
28.04.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że w dniu 08 maja /poniedziałek/ o godz. 14.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Czytaj całość
 
Komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Drukuj Email
28.04.2017.

15 maja upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2017 rok.

ARiMR apeluje, by nie czekać ze złożeniem wniosku do ostatnich dni. Rolnicy unikną w ten sposób kolejek i zapewnią sobie szybką i sprawną obsługę.

Aby otrzymać dopłaty bezpośrednie, trzeba wypełnić wniosek wraz z załącznikami i złożyć go w biurze powiatowym ARiMR. Wniosek można złożyć osobiście, wysłać pocztą lub skorzystać z aplikacji e-wniosek.

Czytaj całość
 
Wizyta uczniów z Lüdenscheid i ZSTE w Myślenicach w Starostwie Drukuj Email
26.04.2017.

Wicestarosta myślenicki Tomasz Suś gościł 25 kwietnia br. młodzież szkolną z Adolf-Reichwein-Gesamtschule w Lüdenscheid oraz z Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach. Spotkanie odbyło się w ramach trwającej już 22 lata polsko-niemieckiej wymiany młodzieży pomiędzy obu szkołami.

W spotkaniu uczestniczyła grupa uczniów wraz z opiekunami, na czele których stał dyrektor Frank Bisterfeld z partnerskiej szkoły w Lüdenscheid oraz uczniowie z ZSTE w Myślenicach wraz z dyrektorem Markiem Łatasem oraz Marią Górką nauczycielką j. niemieckiego i Magdaleną Matogą-Lenart nauczycielką j. angielskiego w tejże szkole.

Czytaj całość
 
Komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Drukuj Email
21.04.2017.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje,
że w dniach od 24 do 28 kwietnia 2017 roku
będzie można złożyć Wniosek o przyznanie płatności na 2017 rok
w godzinach 7.30 – 18.00

Natomiast w dniach od 4 do 15 maja (w dni robocze) w godzinach 6.00-20.00
W sobotę 6 maja
w godzinach 7.30 – 15.30
W sobotę 13 maja
w godzinach 6.00 - 20.00

Czytaj całość
 
Rozpoczęcie realizacji II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego Drukuj Email
20.04.2017.

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w jego realizację zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu

W ramach działań przybliżających cel i zasady przedsięwzięcia odbędą się spotkania informacyjne oraz warsztaty projektowe przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Małopolski, w tym przedstawicieli środowisk lokalnych aktywistów: sołtysów, kół gospodyń wiejskich, jednostek ochotniczych straży pożarnych, organizacji pozarządowych.

W powiecie myślenickim spotkanie informacyjno-edukacyjne dla mieszkańców dotyczące II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego odbędzie się w dniu 18 maja 2017 r. (rozpoczęcie o godz. 14.00) w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice – sala obrad, Rynek 8/9.

Czytaj całość
 
Samorządowcy z województwa kujawsko-pomorskiego z wizytą w myślenickim Starostwie Drukuj Email
20.04.2017.
W dniu 19 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Myślenicach gościła 50. osobowa grupa samorządowców z gmin i powiatów w województwie kujawsko-pomorskim. Skład licznej delegacji stanowili reprezentanci Stowarzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej, Związku Gmin Ziemi Kujawskiej, burmistrzowie i wójtowie, radni i pracownicy samorządowi, dyrektorzy jednostek organizacyjnych gmin i powiatów: aleksandrowskiego, lipnowskiego, włocławskiego.
Czytaj całość
 
Komunikat Drukuj Email
20.04.2017.

KOMUNIKAT MAŁOPOLSKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII W KRAKOWIE

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 22 do 30 kwietnia 2017 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.

Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samolotów oraz wyłożona ręcznie.

Przynęta jest mieszaniną mączki rybnej, oleju kokosowego, parafiny i tetracykliny w kolorze szarozielonym. W jej wnętrzu umieszczona jest plastikowa kapsułka zawierająca wirus szczepionkowy z opisem zawartości.

Czytaj całość
 
Małopolska Kampania Edukacyjna Drukuj Email
19.04.2017.

Chronisz swoje dziecko przed zakażeniem HIV?

Jeśli lekarz nie zaproponował Ci testu w kierunku HIV, poproś, aby Ci go zlecił.
Celem kampanii jest zmniejszenie liczby zakażeń HIV wśród nowo narodzonych dzieci oraz zwiększenie świadomości dotyczącej testowania w kierunku HIV wśród osób dorosłych. Bądź pewna, że Ty i Twoje dziecko jesteście bezpieczne i zdrowe, w tym celu masz prawo wykonać bezpłatny test w kierunku HIV. Można pomóc tylko tym kobietom, których status serologiczny jest znany. Dlatego nigdy nie jest za późno, aby zrobić test na HIV.

Czytaj całość
 
Komunikat w sprawie zamknięcia przychodni Wr Medica Drukuj Email
18.04.2017.
W związku z informacjami o zaprzestaniu działalności przychodni Wr Medica znajdującej się na ul. W. Jagiełły 2 w Myślenicach, uprzejmie informujemy, że pacjenci ww. przychodni mogą zapisać się do każdego innego lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej, mającego kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.  Ubezpieczony ma prawo zmiany lekarza, pielęgniarki, położnej POZ nie częściej niż trzy razy w roku. W przypadku, gdy pacjent po raz czwarty w danym roku kalendarzowym zmienia lekarza POZ, pielęgniarkę POZ lub położną POZ - wówczas jest zobowiązany do wniesienia na rachunek Oddziału Funduszu opłaty w wysokości 80 zł. Zmieniając lekarza, pielęgniarkę, położną POZ, należy pamiętać o przekazaniu swojej dokumentacji medycznej nowemu świadczeniodawcy. Poprzedni świadczeniodawca jest zobowiązany do wydania na wniosek ubezpieczonego kopii lub odpisów dokumentacji medycznej dotyczącej ubezpieczonego. Koszty wykonania kserokopii lub odpisu ponosi wnioskujący, w tym przypadku pacjent.
Aktualną listę świadczeniodawców z podziałem na poszczególne miejscowości znajdą Państwo w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta (link niżej): https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/POZ
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 1685
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Polsce w Rankingu Powiatów!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Prometeusz - Nadzieja - Pomoc - Zmiana
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4291
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Free Joomla Templates