JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest poniedziałek, 26 czerwca 2017 r. 177 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
23.06.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 26 czerwca 2017 r. /poniedziałek/ o godz. 13.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

Czytaj całość
 
Artyści i sportowcy nagrodzeni przez starostę Drukuj Email
20.06.2017.
Starosta Myślenicki przyznał nagrody w dziedzinach: kultury i sportu – Te nagrody to podziękowanie za wkład w rozwój społeczny, kulturowy i sportowy naszego regionu. We wszystkich tych aspektach naszego codziennego życia mieszkańcy naszego powiatu odnoszą coraz większe i częstsze sukcesy – mówił na uroczystości wręczenia nagród starosta Józef Tomal.

To kolejna edycja nagród, które przyznawane są artystom, organizacjom i działaczom środowisk kulturalnych, sportowcom, propagatorom sztuki i aktywności fizycznej, trenerom i zawodnikom. W tym roku pula wszystkich nagród wyniosła 60 tysięcy złotych i była o 12 tysięcy wyższa niż w roku poprzednim. – Jestem bardzo dumny, że w naszym powiecie jest tyle utalentowanych osób i aktywnych organizacji. Dlatego jestem przekonany, że za rok znowu się spotkamy, by nagrodzić kolejnych – zapewnia Starosta Tomal.

Czytaj całość
 
XLI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
20.06.2017.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 26 CZERWCA 2017 ROKU /PONIEDZIAŁEK/ O GODZ. 14.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH ODBĘDZIE SIĘ XLI SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
20.06.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 22 czerwca 2017 r. /czwartek/ o godz. 15.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Reja 13 (sala obrad) odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu.

Czytaj całość
 
Powiatowy konkurs pięknego czytania Legend kliszczackich Drukuj Email
14.06.2017.

W Gimnazjum w Trzebuni odbył się pierwszy Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania legend, w którym wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z 13 szkół z terenu powiatu, z: Myślenic, Tokarni, Lubnia, Pcimia, Trzebuni, Zasani, Łyczanki, Skomielnej Czarnej, Bogdanówki. „Legendy kliszczackie” czytane były w języku, w którym zostały napisane, ale również gwarą charakterystyczną dla tego regionu.

Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Myślenickiego Józefa Tomala.

Czytaj całość
 
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Drukuj Email
14.06.2017.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu zawiadamia, że zgodnie z decyzją Przewodniczącego Komisji w dniu 23 czerwca 2017 r. /piątek/ o godz. 14.30 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. M. Reja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej.

Czytaj całość
 
11. Turniej Sportowy Osób Niepełnosprawnych o Memoriał Tadeusza Piekarza w Harbutowicach Drukuj Email
12.06.2017.

11. Memoriał Tadeusza Piekarza – 8 czerwca 2017 r.

Ku pamięci, ku radości, ku integracji

17 drużyn z ośrodków dla osób niepełnosprawnych z całego naszego regionu wzięło udział w 11. Turnieju Sportowym Osób Niepełnosprawnych o Memoriał Tadeusza Piekarza, który odbył się na terenie parkowym DPS w Harbutowicach 8 czerwca 2017 r. Zorganizowały go: SWON Kolonia, DPS im. Tadeusza Piekarza oraz WTZ w Harbutowicach.

Uczestnicy turnieju

Na turniej przybyli reprezentanci: DPS Izdebnik, Grupy Środowiskowej SWON Kolonia, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Myślenicach, DPS Harbutowice, ŚDS Sułkowice, ŚDS Lubień, WTZ Dobczyce, WTZ Myślenice, WTZ Harbutowice, DPS Pcim, WTZ Cechowa Kraków, WTZ Łyszkowice, ŚDS Magiczny Dom, DPS Zebrzydowice, DPS Trzemeśnia, ŚDS Zegartowice i Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice.

Czytaj całość
 
AKCJA "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" Drukuj Email
09.06.2017.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że 2 czerwca br. Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało kampanię informacyjno-edukacyjną na rzecz poprawy bezpieczeństwa na wodach i terenach przywodnych – „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”, przygotowaną w ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Akcja informacyjno-edukacyjna „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” poświęcona jest bezpieczeństwu osób przebywających w wodzie lub nad wodą. Bezpośrednimi adresatami projektu są dzieci, młodzież i osoby dorosłe, adresatami pośrednimi – zarządzający wyznaczonymi obszarami wodnymi, w szczególności kąpieliskami, a także podmioty prowadzące działalność w zakresie rekreacji wodnej i wypoczynku (m.in. wypożyczalnie sprzętu wodnego, ośrodki wypoczynkowe, itp.).

Czytaj całość
 
Rada udzieliła Zarządowi Powiatu absolutorium za rok 2016 Drukuj Email
09.06.2017.

6 czerwca 2017 r. pod przewodnictwem Tadeusza Żaby odbyła się XL sesja Rady Powiatu Myślenickiego.

Najważniejszym punktem sesji było udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu za rok poprzedni. Zostało przedstawione sprawozdanie z wykonania budżetu Powiatu w Myślenicach za rok 2016 wraz z pozytywną opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie do tego sprawozdania. Dochody budżetu Powiatu w 2016 roku zostały wykonane w wysokości 98.827.298,43 zł, wydatki zostały wykonane w kwocie 96.833.733,47 zł, w tym wydatki majątkowe w wysokości 12.789.004,33zł . Na koniec grudnia 2016 r. zrealizowano rozchody w wysokości 3.523.549,80 zł, w ramach przychodów zaciągnięty został kredyt długoterminowy w wysokości 3.000.000,00 zł przeznaczony na spłatę zaciągniętych w latach ubiegłych kredytów długoterminowych. W budżecie Powiatu wystąpiła nadwyżka w wysokości 1.993.564,96 zł.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1711
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Polsce w Rankingu Powiatów!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Prometeusz - Nadzieja - Pomoc - Zmiana
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4318
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości
Free Joomla Templates