JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest poniedziałek, 25 marca 2019 r. 84 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zagłosuj na inwestycje Powiatu Myślenickiego w konkursie Modernizacja Roku 2018 - trwa głosowanie internautów! Drukuj Email
22.03.2019.

Trwa XXIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Modernizacja Roku 2018". Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych „modernizacji” oraz „nowych obiektów” w przestrzeni urbanistycznej ukończonych w roku 2018 wyróżniających się szczególnymi walorami.

Czytaj całość
 
Konkurs "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość" Drukuj Email
20.03.2019.

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”.
Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Czytaj całość
 
Płatne staże z możliwością zatrudnienia Drukuj Email
20.03.2019.
Jeśli skończyłeś 30. roku życia, szukasz pracy, jesteś osobą niepracującą masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem nabór do nowego projektu „Kierunek PRACA!”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.
Czytaj całość
 
Edukacja najlepszą inwestycją w przyszłość Drukuj Email
15.03.2019.

Wybór szkoły „średniej” jest niełatwym wyzwaniem, zarówno dla młodzieży kończącej gimnazja i szkoły podstawowe, jak i dla ich rodziców. Ułatwieniem tego wyboru mają być organizowane po raz szesnasty Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego.
W czasie tego wydarzenia można spotkać się z uczniami szkół ponadpodstawowych i poznać ich opinię i doświadczenia, zaznajomić się z ofertami poszczególnych klas, porozmawiać z nauczycielami. Dzięki temu łatwiej jest podjąć decyzję – mówi Starosta Józef Tomal.

Czytaj całość
 
Turniej koszykówki SPB Drukuj Email
14.03.2019.

 
Spotkanie starosty z włodarzami gmin powiatu myślenickiego Drukuj Email
14.03.2019.
12 marca w Starostwie Powiatowym w Myślenicach odbyło się drugie w tym roku spotkanie Starosty Myślenickiego Józefa Tomala z burmistrzami i wójtami wszystkich gmin z terenu powiatu myślenickiego.
Czytaj całość
 
Święto sołtysów powiatu myślenickiego Drukuj Email
12.03.2019.
Już po raz drugi Powiat Myślenicki docenił sołtysów ze swojego terenu. Zainicjowane w ubiegłym roku przez starostę Józefa Tomala uroczyste obchody Święta Sołtysów Powiatu Myślenickiego są formą podziękowania dla sołtysów za ich zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnych społeczności.
Czytaj całość
 
Powiat Myślenicki jednym z najzdrowszych powiatów w Polsce! Drukuj Email
08.03.2019.

Powiat Myślenicki został dwukrotnym laureatem II Konkursu „Zdrowy Samorząd” w kategorii „ZDROWY POWIAT” za realizację „Programu profilaktyki próchnicy na terenie Powiatu Myślenickiego”.
Celem konkursu był wybór i nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego w kategorii gmin, powiatów i województw, które w sposób najbardziej skuteczny realizują zadania związane z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych schorzeń i ich czynników ryzyka. Działania przez nas podejmowane zostały wyróżnione spośród 179 przesłanych zgłoszeń jako jedne z najlepszych prozdrowotnych inicjatyw polskich samorządów.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 2142

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 3
Artykułów: 4887
Adresów: 22

Gościmy

Free Joomla Templates