JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest środa, 26 października 2016 r. 300 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zmiana organizacji ruchu Drukuj Email
26.10.2016.

W związku ze zbliżającym się wzmożonym ruchem kołowym związanym dniem 1 listopada - Wszystkich Świętych, Starosta Myślenicki zmienia organizację ruchu na odcinkach ulic Niepodległości i Daszyńskiego w okolicach cmentarzy komunalnego i parafialnego w Myślenicach.
Czasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie :

  • od godzin wieczornych w poniedziałek - 31/10/2016r.
  • do godzin wieczornych w środę - 02/11/2016r.
Czytaj całość
 
Kampania Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina Drukuj Email
26.10.2016.

Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina

Druga Kampania Społeczna Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina" ruszyła we wrześniu 2015 r. Kampania składa się z 3 odcinków spotów telewizyjnych, radiowych, reklamy prasowej oraz internetowej.

Czytaj całość
 
Przygotowania służb powiatu do zimy Drukuj Email
26.10.2016.
Jak co roku zebrał się Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego, aby omówić przygotowania służb powiatu i jednostek do zimy. Na posiedzeniu w dniu 25 października br. prowadzonym przez starostę Józefa Tomala, omówiono funkcjonowanie powiatu oraz poszczególnych służb i inspekcji do funkcjonowania w warunkach długotrwałego utrzymywania się niskich temperatur oraz katastrofalnych opadów śniegu.
Czytaj całość
 
Rozstrzygnięcie konkursu Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 w moim obiektywie Drukuj Email
21.10.2016.

Dnia 20 października br. , odbyło się w Muzeum Regionalnym Dom Grecki w Myślenicach, rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Papieskiego pt. „Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 w moim obiektywie”.

To wydarzenie wpisało się trwający w Myślenicach XXIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.W uroczystości wzięli udział: Starosta Myślenicki Józef Tomal, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Halek, prezes Klubu Inteligencji Katolickiej Zbigniew Syrek dyrektorzy szkół, z których uczniowie wzięli udział w konkursie oraz nauczyciele i uczestnicy konkursu. 

Czytaj całość
 
XXIX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
20.10.2016.
PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 27 PAŹDZIERNIKA 2016 ROKU /CZWARTEK/ O GODZ. 9.30 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY ULICY MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ XXIX SESJA RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.
Czytaj całość
 
Ogłoszenie Drukuj Email
20.10.2016.

Zarząd Powiatu Myślenickiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie organizacjom pozarządowym prowadzącym działalność pożytku publicznego realizacji zadania polegającego na prowadzeniu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Myślenickim w 2017 r.

Informacje szczegółowe

 
Komunikat Drukuj Email
20.10.2016.

Komunikat w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu "Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017".

Zarząd Powiatu Myślenickiego informuje, że w dniach 21 - 27 października 2016 r. przeprowadzone zostaną konsultacje projektu ,,Programu współpracy Powiatu Myślenickiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017". Celem konsultacji będzie poznanie uwag i opinii do projektu Programu w dziedzinach dotyczących działalności statutowej Państwa organizacji oraz wypracowanie wspólnego stanowiska co do dalszej współpracy w roku 2017.

Czytaj całość
 
Zawiadomienia o posiedzeniach Komisji Drukuj Email
20.10.2016.

Biuro Rady i Zarządu Powiatu informuje, że w dniu:

  • 27 października 2016r. /czwartek/ o godz. 8.45 w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Mikołaja Raja 13 odbędzie się posiedzenie Komisji Rolnictwa, Promocji i Rozwoju Powiatu.
Czytaj całość
 
Wsparcie Powiatu Myślenickiego dla bicia rekordu na rzecz pierwszej pomocy w Myślenickiej SP nr 2 Drukuj Email
20.10.2016.
W związku z tym, iż edukacja i promocja pierwszej pomocy mieści się wśród wieloletnich programów Powiatu Myślenickiego związanych z profilaktyką chorób cywilizacyjnych, Powiat Myślenicki stara się wspierać wszelkie inicjatywy dotyczące popularyzacji postaw z zakresu pierwszej pomocy i utrwalania wiedzy i umiejętności z tego zakresu. Dlatego też Powiat Myślenicki, na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach, chętnie włączył się w akcję bicia rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, do której udziału przystąpili po raz kolejny uczniowie i nauczyciele tej szkoły. To ogólnopolskie wydarzenie, organizowane jest przez Fundację WOŚP nieprzerwanie od 4 lat. Jednak to odbywające się 17 października 2016 r., było szczególne, ze względu na fakt, iż pierwszy raz podjęto się próby ustanowienia Rekordu Guinnessa w resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez zgłoszone instytucje na terenie całej Polski. Była to z pewnością jedna z największych akcji tego typu, którą można nazwać: „Największą na świecie lekcją resuscytacji krążeniowo-oddechowej w wielu miejscach jednocześnie”. O godzinie 12 w południe, wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej SP nr 2 w Myślenicach, by dzięki wspólnym działaniom, propagować ideę udzielania pierwszej pomocy. W akcji wzięło udział 125 dzieci, które miały do dyspozycji 22 fantomy.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1550
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
POWIAT MYŚLENICKI NA 2. MIEJSCU W POLSCE !
Powiat Myślenicki wyróżniony Certyfikatem Europejskiego Rejestru Renomowanych
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Prometeusz - Nadzieja - Pomoc - Zmiana
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4086
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Free Joomla Templates