JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Data pl v0.2 - by KESS Dzisiaj jest piątek, 04 września 2015 r. 247 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego PDF Drukuj Email
04.09.2015.
Na podstawie art. 10, 61 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks postępowania administracyjnego /tekst jednolity Dz. U. z 2013r., poz. 267/,  art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. prawo wodne /tekst jednolity Dz. U. z 2015r. poz. 469/, art. 189, 190 i 191 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo ochrony środowiska / tekst jednolity Dz. U. z 2013r.  poz. 1232 z późn. zm.raz art. 3 ust 1 pkt 11 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko /tekst jednolity z 2013r. Dz. U. poz. 1235 późn. zm./ zawiadamia się,
Czytaj całość
 
Można składać wnioski o dofinansowanie imprez kulturalnych i sportowych na 2016 PDF Drukuj Email
02.09.2015.

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu starostwa informuje, że do dnia 24.09.2015 r. można składać w Starostwie, przy ul. M. Reja 13, wnioski o dofinansowanie zawodów i imprez sportowych oraz imprez turystycznych i kulturalnych, które będą realizowane w przyszłym roku budżetowym.

W budżecie sportu, turystyki i kultury na rok 2016 zostaną ujęte przedsięwzięcia o charakterze co najmniej ponadgminnym.

Formularz wniosku do pobrania

 
Obchody 76. rocznicy II wojny światowej PDF Drukuj Email
02.09.2015.

1 września - w 76. rocznicę wybuchu II wojny światowej przedstawiciele: organizacji kombatanckich, partii politycznych, władz samorządowych oraz szkół wraz z dziećmi i młodzieżą szkolną uczestniczyli w uroczystej Mszy św. odprawionej w Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej.

Czytaj całość
 
Rok szkolny zainaugurowany PDF Drukuj Email
01.09.2015.

Dla 1141 uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych szkół ponadgimnazjalnych, prowadzonych przez Powiat Myślenicki, dzień 1 września to rozpoczęcie kolejnego etapu w edukacji.

W uroczystych apelach wzięli udział nauczyciele i uczniowie oraz kierownictwo Starostwa Myślenickiego. W inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach oraz w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach uczestniczył starosta myślenicki Józef Tomal. Podczas uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego w ZSO w Myślenicach obecni byli również: wicestarosta myślenicki Tomasz Suś oraz Stanisław Bisztyga senator VII kadencji.

Czytaj całość
 
XVII Dożynki Powiatu Myślenickiego w Sieprawiu PDF Drukuj Email
31.08.2015.

Dożynki to czas podziękowania dla wszystkich rolników za codzienny trud, który wkładają w pracę na roli. Ten szczególny dzień, dzień radości po zakończonych żniwach, mieszkańcy Powiatu Myślenickiego obchodzili w niedzielne popołudnie 30 sierpnia 2015 r. w Sieprawiu.

Korowody dożynkowe oraz grupy z pięknymi wieńcami zebrały się w Sanktuarium bł. Anieli Salawy w Sieprawiu, aby wspólnie podziękować za tegoroczne zbiory. Po mszy świętej dożynkowy korowód, któremu przewodziła Orkiestra Dęta Sieprawianka oraz starostwie tegorocznych dożynek: Leszek Molus i Bożena Poznańska, przemaszerował z kościoła na kompleks sportowy Słoneczny Park. Wójt Sieprawia Tadeusz Pitala oraz Starosta Myślenicki Józef Tomal przywitali wszystkich gości i dokonali otwarcia XVII Powiatowych Dożynek.

Czytaj całość
 
Przyjdź do Starostwa Powiatowego w Myślenicach i potwierdź profil zaufany PDF Drukuj Email
28.08.2015.

PRZYJDŹ DO STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH

I POTWIERDŹ PROFIL ZAUFANY

„Profil zaufany” ułatwi Ci załatwianie spraw urzędowych!

Wychodząc naprzeciw potrzebom interesantów Powiat Myślenicki – Starostwo Powiatowe w Myślenicach przystąpiło do projektu „Już dzisiaj – urzędy jutra w Małopolsce”, którego celem jest wdrożenie licznych usprawnień odnoszących się do zarządzania e-usługami. Za pośrednictwem ePUAP, uruchomiona została możliwość obsługi profilu zaufanego, jako propozycja wygodnej, szybkiej i bezpiecznej formy regulacji spraw urzędowych. Profil zaufany jest zupełnie darmowy, nie wymaga instalacji specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy założyć konto na portalu ePUAP. Stąd zainteresowany wysyła wniosek o potwierdzenie profilu, podając na urzędowym formularzu swoje dane osobowe i adres poczty elektronicznej, przez który będzie korespondował z urzędem. Autoryzacja odbywać się może za pomocą kodów SMS lub konta e-mail. Jedyna niezbędna wizyta w wybranym urzędzie, dotyczy uwierzytelnienia profilu, czyli zweryfikowania danych na podstawie dowodu osobistego lub paszportu oraz podpisaniu wniosku. Istotnym jest, iż osoby posiadające podpis elektroniczny z ważnym certyfikatem kwalifikowanym mogą potwierdzić swoje dane on-line.

Załóż konto na portalu www.epuap.gov.pl , złóż wniosek o potwierdzenie profilu i w ciągu 14 dni przyjdź do Starostwa Powiatowego w Myślenicach, ul. M. Reja 13, aby potwierdzić profil. Załóż konto już dziś!

Czytaj całość
 
Bezpieczne wakacje i droga do szkoły PDF Drukuj Email
28.08.2015.
Podsumowanie mijających wakacji oraz przygotowania do akcji "Bezpieczna droga do szkoły" to najważniejsze tematy poruszane podczas ostatniego posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które odbyło się 27 sierpnia br. pod przewodnictwem starosty Józefa Tomala w Starostwie Powiatowym w Myślenicach.
Czytaj całość
 
Spotkanie informacyjne dotyczące konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016 PDF Drukuj Email
26.08.2015.

W związku z przyjęciem nowej edycji konkursu FIO 2016 Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zaprasza organizacje pozarządowe zainteresowane konkursem, na spotkanie informacyjne dotyczące prezentacji Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2016.

Spotkanie odbędzie się 8 września 2015 r. w sali konferencyjnej w Centrum Konferencyjno - Szkoleniowym (Pawilon A-V) Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II (ul. Prądnicka 80), a poprowadzą go eksperci oceniający oferty w ramach FIO.

Czytaj całość
 
Zawiadomienia o wszczęciu postępowania administracyjnego PDF Drukuj Email
25.08.2015.
Na podstawie art. 61 § 1 i 10 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego /Dz. U. 2013, poz. 267 - tekst jednolity z późn. zm./, art. 15 i 17 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne /Dz. U. 2015 r. poz. 469 - tekst jednolity/ oraz art. 3 ust 1 pkt 11 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko /Dz. U. z 2013 r. poz. 1235 - tekst jednolity z późn. zm./, zawiadamia się,
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 2135
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Laureat rankingu Powiatów za 2014 rok
Powiat Myślenicki wyróżniony Certyfikatem Europejskiego Rejestru Renomowanych
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego w 2013 roku
Domy Pomocy Społecznej
Powiatowy Konkurs Papieski pt.
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Prometeusz - Nadzieja - Pomoc - Zmiana
Związek Powiatów Polskich
Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 3693
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości
Free Joomla Templates