JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Miasti i Gmina Myślenice Miasto i Gmina Dobczyce Miasto i Gmina Sułkowice Gmina Tokarnia Gmina Wiśniowa Gmina Lubień Gmina Pcim Gmina Raciechowice Gmina Siepraw Facebook - Powiat Myślenicki
Dzisiaj jest piątek, 16 listopada 2018 r. 320 dzień roku
Aktualności
Aktualności
Zasłużeni dla Powiatu Myślenickiego Drukuj Email
16.11.2018.

Podczas ostatniej LIX sesji Rady Powiatu Myślenickiego mijającej kadencji uroczyście wręczono Tytuły Honorowe „Zasłużony dla Powiatu Myślenickiego” trzem mieszkańcom naszego powiatu:

- Panu Ludwikowi Dziewońskiemu jako wyraz uznania i uhonorowania Jego działalności społecznej, wieloletniego wkładu pracy i zaangażowania w rozwój i upowszechnianie sportu, propagowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców powiatu myślenickiego oraz promocję Powiatu Myślenickiego.

Czytaj całość
 
Podsumowanie kadencji Rady Powiatu Myślenickiego Drukuj Email
16.11.2018.

Podczas uroczystej, ostatniej w mijającej kadencji, LIX sesji Rady Powiatu, która odbyła się w Lubniu 14 listopada br., przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Żaba podsumował czteroletnią owocną pracę Rady.

Dziękuję staroście Józefowi Tomalowi, wicestaroście Tomaszowi Susiowi, Zarządowi Powiatu i wszystkim radnym, Skarbnikowi i Sekretarzowi Powiatu oraz wszystkim kierownikom i pracownikom starostwa. W tej kadencji odbyliśmy 59 sesji, 4 sesje były wyjazdowe, w sumie podjęliśmy jako Rada 448 uchwał. Praca Rady to także intensywna praca Komisji, m.in. Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu, Komisji Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu oraz Zdrowia i Pomocy Społecznej , Komisji Rolnictwa, Promocji i Rozwoju Powiatu , Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska oraz Komisji Rewizyjnej - podkreślił przewodniczący Tadeusz Żaba.

Czytaj całość
 
I SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO Drukuj Email
15.11.2018.

STAROSTA POWIATU MYŚLENICKIEGO INFORMUJE, ŻE W DNIU 21 LISTOPADA 2018 ROKU /ŚRODA/ O GODZ. 10.00 W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W MYŚLENICACH PRZY UL. MIKOŁAJA REJA 13 ODBĘDZIE SIĘ I SESJA VI KADENCJI RADY POWIATU MYŚLENICKIEGO.

Czytaj całość
 
Małopolski Tele-Anioł Drukuj Email
15.11.2018.

Informujemy o rekrutacji do projektu pn. „Małopolski Tele-Anioł”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Celem projektu jest poprawa jakości życia niesamodzielnych Małopolan, a zastosowane w nim rozwiązania techniczne pozwalają na szybkie wezwanie pomocy w każdych okolicznościach.

Czytaj całość
 
Rynek rolny Drukuj Email
15.11.2018.

Informujemy, o powstaniu internetowej giełdy rolnej pod adresem www.rynek-rolny.pl . Serwis ten skierowany jest przede wszystkim do rolników, ogrodników i sadowników. Przy pomocy giełdy, rolnicy mogą w szybki i łatwy sposób sprzedać lub nabyć środki do produkcji rolnej. Giełda i portal Rynek-Rolny.pl to przydatne narzędzie do pracy w nowoczesnym rolnictwie.

 
Bieg z okazji 100 lecia Niepodległości Polski Drukuj Email
15.11.2018.
9 listopada br. odbył się bieg z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości pod honorowym patronatem Starosty Myślenickiego Józefa Tomala. Wzięli w nim udział m.in. uczniowie ze szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu myślenickiego w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.
Czytaj całość
 
11 listopada Drukuj Email
15.11.2018.
W dniu 11 listopada, z okazji stulecia odzyskania polskiej niepodległości Starosta Józef Tomal wraz z innymi samorządowcami i parlamentarzystami ziemi myślenickiej złożył kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości. 
Czytaj całość
 
Ćwiczenie Renegade Drukuj Email
13.11.2018.

„ĆWICZENIE RENEGADE - informujemy, że w dniach 14-15 listopada 2018 r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W ramach ćwiczenia nadany zostanie sygnał alarmowy (sygnał akustyczny emitowany przez syreny alarmowe) dotyczący zagrożenia z powietrza”.

 
Muzeum na stulecie Drukuj Email
13.11.2018.

10 listopada 2018 roku w przeddzień setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości nowo wybudowane Muzeum Niepodległości udostępniło część swoich zbiorów dla odwiedzających.
W uroczystym otwarciu Muzeum Niepodległości w Myślenicach uczestniczył również starosta myślenicki Józef Tomal, który na ręce dyrektora Pawła Lemaniaka złożył wraz Tomaszem Susiem gratulacje i upominki.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 2049
Wybory Samorządowe 2018
MAŁE GRANTY 2018
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Powiat Myślenicki czwarty w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów w 2017 roku!
Województwo Małopolskie
Portal Edukacyjny
Załatw sprawę w urzędzie
Elektroniczna skrzynka podawcza
Biuletyn Informacji Publicznej
Działania Samorządu Powiatowego - biuletyn
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży E-Elektryczno-Elektronicznej przy Zespole Szkół w Dobczycach
Podniesienie kompetencji zawodowych uczniów i nauczycieli poprzez utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży mechanicznej i górniczo-hutniczej (M) przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
E - usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Myślenickim
Domy Pomocy Społecznej
Wypełnij ankietę
ISO dla Obszarów Metropolitalnych
Wspieramy niepełnosprawnych
Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa
Związek Powiatów Polskich

Projekt Norweski

Szkoła Młodych Ratowników
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce
Modernizacja bazy dydaktycznej
Już dzisiaj - urzędy jutra w Małopolsce
E-powiat, budowa Zintegrowanego Systemu Informacji Przestrzennej, wsparciem dla administracji publicznej w powiecie myślenickim
Przebudowa i modernizacja budynku Domu Pomocy Społecznej
Poprawa płynności ruchu w centrum Myślenic poprzez przebudowę skrzyżowań dróg powiatowych K 1935 i K 1967 na rondo
Imprezy kulturalne i sportowe
Tytuł Honorowy
Inwestycje drogowe dofinansowane zewnętrznie
Kwalifikacja Wojskowa
Zagrożenia kryzysowe
Obowiązki korzystających ze środowiska
Budujemy Sportową Polskę
PGNiG
Małopolska Chmura Edukacyjna
zajecia_dodatkowe_zso
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja II
Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych - edycja III

Polecamy

Statystyka

Użytkowników: 2
Artykułów: 4776
Adresów: 22

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Free Joomla Templates